UFC eventy v květnu 2020: Uvidíme hned 4 turnaje!

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V květnu s největší pravděpodobností proběhnou hned čtyři turnaje organizace UFC. Podívejte se na informace a program galavečerů.

Anthony Smith se ukáže v UFC v květnu Foto: Instagram

UFC v květnu 2020: V plánu jsou čtyři turnaje a skvěle obsazené zápasy

Po dlouhém strádání se MMA fanoušci konečně mohou těšit na potvrzené turnaje UFC. Z důvodu koronaviru se zápasy v březnu a dubnu odsunuly na květen. Prezident Dana White dokonce slíbil, že se v květnu dočkáme hned čtyřech galavečerů. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

UFC 249 proběhne už 9. května a jedná se pravděpodobně o jeden z nejlépe obsazených turnajů posledních let. O titul dočasného šampiona lehké váhy se utkají Tony Ferguson a Justin Gaethje. Vítěz se pak s největší pravděpodobností střetne s Khabibem Nurmagomedovem. Druhý titulový zápas na UFC 249 pak obstará Henry Cejudo proti Dominicku Cruzovi.

Hned o čtyři dny později 13. května se dočkáme UFC Fight Night (pravděpodobně 175) s hlavním zápasem mezi Anthony Smithem a Gloverem Teixeirou. Tento zápas slibuje parádní podívanou, protože oba borci preferují atraktivní styl boje.

KALENDÁŘ TURNAJŮ UFC V KVĚTNU 2020
Datum Turnaj Hlavní zápas Místo
09.05.2020 UFC 249 Ferguson - Gaethje Florida, USA
13.05.2020 UFC Fight Night 175 Smith - Teixeira Florida, USA
16.05.2020 UFC Fight Night 176 Overeem - Harris Florida, USA
23.05.2020 UFC Fight Night 177
? ?

16. května je pak naplánováno další UFC FN (pravděpodobně 176), kde uvidíme hlavní zápas Alistair Overeem - Walt Harris. Ani zde ještě neznáme další složení Fight Card. Všechny tyto galavečery proběhnou v Jacksonville na Floridě a samozřejmě budou kvůli koronaviru bez diváků.

Čtvrtý květnový turnaj UFC je v kalendáři oznámen na 23. května. Zde ovšem ještě nebyl oznámen ani hlavní zápas a zároveň by měl proběhnout na jiném místě než je zmiňovaná Florida, která má volnější zákony pořádání sportovních akcí než zbytek USA. Doufejme tedy, že se všechny akce uskuteční a pauza kvalitních MMA soubojů bude konečně přerušena.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.