Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Smíšená bojová umění MMA jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak organizace Oktagon. Podívejte se, kde a jak sledovat galavečery živě!

MMA, Oktagon, Karlos Vémola, Atilla Végh - Zdroj ČTK, Krumphanzl Michal Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Hodnocení Oktagonu: 9,9/10

  • Datum konání: Během roku 2024 se uskuteční několik turnajů
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkových kanceláří

Oktagon MMA: kde a jak sledovat Oktagon online (live stream) - Tipsport TV

Když se v Česku mluví o bojovém umění, mnoho lidí si okamžitě vybaví MMA organizaci Oktagon. Není divu, několikrát vyprodat největší českou halu, O2 Arenu, už si zaslouží velkou pozornost.

Pokud nemůžete zažít show naživo na vlastní oči, nebo raději vše sledujete z pohodlí domova, bude se vám hodit informace o živých přenosech, neboli livestreamech. Klikněte ZDE a sledujte všechny zápasy Oktagon MMA živě s bonusem zdarma!

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon live stream zdarma (free stream) - info a návod

Sledování živých přenosů z Oktagonu je velmi snadné, všechny zápasy jsou totiž dostupné zdarma na Tipsport TV online ZDE. Tato sázková kancelář je navíc klíčovým sponzorem organizace.

Neunikne vám tak nic z fightcard, neboli karty zápasů. K dispozici bývají i prostřihy a  highlighty v doprovodu zajímavých komentářů expertů. Sledování Oktagon turnaje je zárukou skvělého sportovního zážitku. Zejména díky této organizaci je u nás MMA stále populárnější.

Pro livestreamy stačí pouze mít založený účet u Tipsportu. Je to otázka pár minut a nikam nemusíte chodit – vše zvládnete na pár kliknutí z pohodlí doma, nebo kdekoliv s přístupem na internet.

Oktagon mma zápasy živý přenosy

Mimořádný bonus 300 Kč zdarma, který můžete vsadit například právě zápasy Oktagon MMA, potěší všechny nově registrované uživatele. Aby vám poté i v budoucnu fungovaly streamy na TV Tipsport, stačí si vsadit pouhých 30 Kč za měsíc, což je velmi přijatelná nabídka. Ze začátku můžete navíc na sázky použít zmíněný vstupní bonus.

Jednoduchou registraci a následný přímý přenos na aktuální Oktagon 59 Bratislava: Paradeiser vs. Torres najdete kliknutím na tento banner:

Oktagon 59

Užijte si Karlose Terminátora Vémolu a další velmi kvalitní fightery ve špičkové kvalitě! Organizace Oktagon neustále roste a expanduje do zahraničí, což sebou přináší i rostoucí kvalitu zápasníků, doprovodných materiálů, i celkové show během turnaje.

Oktagon aktuálně působí na Slovensku, v Německu a Britských ostrovech. Výhledově je v plánu další rozšíření pole působnosti o další trhy, což je pro všechny fanoušky vynikající zpráva.

sipka Přehled naplánovaných MMA turnajů najdete zde

Oktagon TV - dá se zakoupit i PPV pro Octagon (oktagon.tv), přenosy na DAZN a Channel4

Alternativními metodami, jak zápasy z Oktagonu sledovat živě, je například zakoupení oficiálního PPV (pay-per-view) na konkrétní galavečer na oktagon.tv. Podpoříte tím sice samotnou organizaci, zaplatíte ale více, než kdybyste sledovali přenosy na Tipsportu. Cena PPV se ve druhé polovině roku zvýšila. V předprodeji vás stream na platformě oktagon.tv vyjde na 12,99 EUR. V den konání turnaje je to 14,99 EUR.

Oktagon na O2 TV a Telly (spolupráce s online televizemi)

Koncem roku 2023 organizace Oktagon MMA oznámila spolupráci s internetovými televizemi Telly a O2 TV. Na novém programu Premier Sport 4 běží nonstop pořady a doprovodné video materiály, zatímco na stanici Premier Sport 4 Extra si můžete zakoupit přímý přenos Oktagon turnajů v TV.

Cena za živé vysílání je zde prakticky stejná, jako v případě PPV. V předprodeji je to 320 Kč a v den konání turnaje 400 Kč. Veškeré podrobnosti o této variantě se dočtete tady.

Pokud vás tato možnost oslovila, nemusíte smutnit. Jak jsme si již řekli, všechny turnaje live také uvidíte také na Tipsport TV. A za mnohem nižší cenu!

V roce 2023 podnikla organizace Oktagon MMA velký krok, když navázala důležité  spolupráce zejména pro zahraniční rozvoj se silnými globálními streamovacími společnostmi DAZN a channel4. Právě zde mohou fanoušci Oktagonu po celém světě sledovat veškeré turnaje online.

Tato informace se vám hodí i pokud se například chystáte vycestovat do zahraničí. Pro české a slovenské diváky je služba v těchto zemích logicky nedostupná.

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek Foto: OKTAGON MMA

Oktagon archiv - videa zápasů Oktagon MMA najdete třeba na YouTube

Unikl vám nějaký zápas a chtěli byste si jej přehrát ze záznamu? Není vůbec žádný problém, spoustu záznamů zápasů, ale i rozhovorů a zákulisních videí, najdete na oficiálním YouTubovém kanálu Oktagon MMA. Tam jsou zápasy přidávány zpravidla 2 týdny po turnaji. Archivy jsou dostupné také na webu slovenské TV JOJ nebo české O2 TV.

Zápas mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou zažehl v Česku i na Slovensku v roce 2019 obrovský MMA boom. Na celý zápas se můžete podívat v tomto videu.

1️⃣Jak sledovat turnaje Oktagon v roce 2024?

Turnaje organizace Oktagon je v roce 2024 možné sledovat i přes online livestreamy. Možností je hned několik. Podívejte se na návod na živé přenosy v článku.

2️⃣Je možné sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

Všechny zápasy galavečerů Oktagon jsou dostupné i na mobilních telefonech a tabletech. Pro více informací o živých streamech se podívejte do tohoto článků.

3️⃣Kde najdu jednotlivé livestreamy fightů organizace Oktagon?

Prostřednictvím livestreamů na internetu můžete vidět kompletně všechny zápasy na turnajích Oktagon. Součástí přenosů jsou i fighty na preliminary card (předzápasy). Možnosti sledování naleznete uvnitř tohoto článku.

4️⃣Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonu?

Záznamy fightů, které se odehrály na galavečerech Oktagon, je možné vidět zcela zdarma. Se zpožděním několika dnů je na streamovací platformy nahrává přímo organizace Oktagon.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

UFC bojovnice Mackenzie Dern na váze

Váhové kategorie v MMA (Mixed martial arts) - ženy a muži

Bojovníci v MMA se rozdělují do několika váhových divizí.⭐ Podívejte se na kompletní seznam mužských i ženských váhových kategorií a další...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - program, zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...