Karlos Benda profil: MMA v Clash of the Stars, fitness a kulturistika

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Karlose Bendu dnes většina z nás zná jako přemožitele dvou Kotlárů v organizaci bizarních zápasů Clash of the Stars. Kdo je Karlos Benda a co dělá, když zrovna někoho nebije v kleci?

ŽIVOTOPIS – CLASH OF THE STARSKSW
BENDA vs. JARDA KOTLÁR – BENDA vs. DIEGO KOTLÁR
BENDA vs. 3BENDA vs. TAXI KÁR
BENDA vs. RŮŽIČKA

Karlos Benda Foto: Facebook/Clash of the Stars

Karel „Karlos“ Benda: věk, váha a další aktuální info

Karlose Bendu si většina z nás spojuje s organizací Clash of the Stars, která je známá pořádáním neobvyklých až bizarních zápasů. V rámci jejich turnajů už jsme viděli i souboj výškově handicapovaných nebo nevidomých. Vsaďte si na zápasy Clash of the Stars a získejte registrační bonus.

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

Karlos Benda je ale jedním z mála bojovníků organizace, který se vždycky snaží ukázat hezký sportovní výkon. Jaký má Kotlárobijec background a co dělá, když zrovna netrénuje na někoho z klanu Kotlárů?

KARLOS BENDA
🗓️ věk 31 let
⚖️ váha v době kulturistiky kolem 90 Kg, v současné době kolem 115 Kg
🎈 facebook www.facebook.com/KarlosBenda
⭐ instagram www.instagram.com/karlosbenda/
📌 oficiální web karlosbenda.cz

Kdo je Karlos Benda? Kulturista, fitness trenér a bojovník MMA

Karlos Benda není ve světě MMA dlouho, ačkoli po bojových sportech prý pokukoval od dětství. V dospělosti se ale vydal na dráhu fitness a kulturistiky, kterým se věnuje více jak patnáct let. Benda v kulturistice za svou kariéru získal mnoho ocenění a medailí:

  • 1x absolutní vítěz
  • 1x první místo
  • 1x druhé místo
  • 4x třetí místo (včetně Mistrovství Moravy a Slezska 2022 a Mistrovství České republiky 2022)
  • 2x čtvrté místo
  • 1x páté místo

Je ale také vyhledávaným fitness trenérem a mezi jeho úspěchy patří i vítězství jeho svěřenců, kterých má na kontě také celou řadu:

  • 1x absolutní vítěz
  • 3x první místo
  • 4x druhé místo
  • 4x třetí místo

Benda nejednou přiznal, že příprava na MMA zápas je tvrdá, což dokazoval i fotodokumentací, na níž jeho tělo hrálo všemi barvami, párkrát však zdůraznil, že příprava na závody v kulturistice je náročnější, protože je člověk nucen držet drsnou dietu, kterou nesmí ani jedinkrát porušit. Tahle tvrdá dřina se mu ale v Clash of the Stars vyplácí.

CLASH OF THE STARS – BILANCE
Clash of the Stars 6: One Day in Bangkok Karlos Benda vs. Proti třem (Dan Maďar, Dolari Plzňako, Ladislav Tišer)
Clash of the Stars 5: The Champ is here Karlos Benda (KO) vs. Diego Kotlár
Clash of the Stars: Room 3 Circle of Madness Karlos Benda (TKO) vs. Jaroslav Kotlár
Clash of the Stars Round 2 Karlos Benda vs. Filip Roubíček (body)

„MMA příprava je bolavá a krutá, ale po těžkém tréninku se zkrátka můžete pořádně najíst. Pokud nemusíte do zápasu shazovat, tak si po tréninku můžete dát jakékoliv jídlo, a to člověku obrovsky pomůže. Doufám, že nenaštvu některé fightery, ale kulturistická příprava je náročnější,“ vysvětlil Benda pro Fights.cz.

Benda vs. Radek „Taxi Kár“ Blažek (Clash of the Stars 8)

V nadcházejícím turnaji si to s Karlosem Bendou rozdá Tiktoker Radek „Taxi Kár“ Blažek. Původně se měl Karlos Benda utkat s vítězem zápasu turnaje Ocelové pěsti II Tomášem Atomem, ten ale z duelu odstoupil, a tak organizace našla náhradu. Souboj Benda vs. Taxi Kár uvidíme už 22. června v Ostravě.

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

Benda proti třem 1 vs. 3: Dan Maďar, Dolari Plzňako, Ladislav Tišer

V rámci šestého turnaje přišli organizátoři s dalším originálním konceptem – Karlos Benda se měl utkat rovnou se třemi soupeři. Šoumen Dolari Plzňako hrozil Karlosovi svými kung-fu dovednostmi, Dan Maďar si do klece nesl zkušenosti z boxu, největší houževnatost ale nakonec prokázal Ladislav Tišer.

sipka Vsaďte si na další turnaj Clash of the Stars a získejte speciální registrační bonus

Pro Bendu byla v tomhle souboji největší výzvou fyzička, jelikož mu hrozilo, že bude muset zůstat v zápase 3 x 3 kola. Jeho cílem tedy bylo každého z protivníků vyřadit co nejdříve, aby si pobyt v kleci zkrátil na minimum. To se mu také podařilo a všechny tři soupeře se mu podařilo ukončit v prvním kole.

Benda a Kotlár 2: zápas Karlos vs. Diego

Mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem to vřelo už od počátku. To měli fanoušci možnost sledovat už při tiskovkách, kde se předháněli v tom, kdo co komu udělal, kdo koho pomluvil a kdo se opřel do rodiny toho druhého dřív. Bylo zřejmé, že tihle dva si to prostě potřebují vyříkat ručně v kleci.

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Fortuny

10. června 2023 Karlos Benda hned v prvním kole 180 kg vážícího Diega Kotlára poslal jedním kopem k zemi. Po pátém turnaji Clash of the Stars si Karlos vysloužil právem přezdívku Kotlárobijec.

Karel Benda vs. Jaroslav Kotlár – zápas

Po Filipu Roubíčkovi dostal Karlos šanci vylepšit si bilanci hned v dalším turnaji, kde se měl utkat s Jardou Kotlárem. Jak už to u mnohých duelů bývá zvykem, mezi soupeři panovaly vyostřené emoce, a zdálo se, že do klece nastupují vyrovnaní protivníci.

sipka Vsaďte si na bojové sporty a získejte registrační bonus zdarma

Zápas měl však nakonec rychlejší spád, než se čekalo. Karlos Benda v závěru prvního kola využil Kotlárovy laxní obrany a ukončil ho úderem na bradu TKO. Po zápase si Benda převzal vítězný pohár z rukou profesionálního MMA zápasníka a fanouška Clashe Davida Kozmy.

Karlos Benda porazil Jardu Kotlára TKO Foto: Facebook/Clash of the Stars

Karlos Benda Clash of the Stars – první zápas Filip Roubíček

„Nechci zklamat své fanoušky a sledující. Každopádně chci předvést co nejlepší možný výkon,“ prohlásil Benda před svým prvním zápasem v rozhovoru pro Fights.cz. Zčásti své příznivce určitě nezklamal, protože se bylo rozhodně na co dívat, bohužel ale v duelu, který byl přezdívaný jako souboj Davida a Goliáše kvůli váhovému rozdílu zápasníků, Karlos prohrál na body.

Na to, že měl za sebou krátkou přípravu, v kleci předvedl energický výkon, ale odhodlaný Filip Roubíček zvítězil i navzdory Karlosově váhové převaze. Přece jenom je Karlos původně kulturista a vstupoval do klece s několikanásobným mistrem světa v kickboxu.

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

Benda dobře věděl, do čeho jde, a jeho taktikou bylo Roubíčka dostat co nejdříve na zem. Bylo mu ale jasné, že před sebou nemá lehký úkol, a když zpočátku favorizovaly sázkové kanceláře jeho, smál se tomu: „Když Fortuna vypsala sázky, byl jsem favorit (smích). Nyní je na mě 3.4, což asi odpovídá,“ podotkl tehdy pro Fights.cz.

Karlos Benda vs. Tadeáš Mawar Růžička?

Jedním z taháků pátého turnaje byl kromě duelu Karlos vs. Diego souboj dvou Tadeášů, v němž podle očekávání zvítězil Tadeáš Mawar Růžička, který si účastí v Clash of the Stars získal na popularitě a jeho fanouškovská základna se značně rozšířila. V Clashi se mu zřejmě zalíbilo, a tak se začal hned po turnaji veřejně pouštět právě do Karlose Bendy, jemuž poslal pár peprných vzkazů a vyzval ho na souboj.

„Ty nejsi sportovec, ty jsi youtuber, začal ses s**t do bojový scény, děláš si tam ostudu tím, jak moc mluvíš a tak dále a lidi jako ty jsou těžce trestaný,“ zněla část Mawarovy zprávy pro Bendu.

sipka Klikněte zde a získejte registrační bonus zdarma

Karlos Benda byl v počátku jejich sporu hodně překvapený, protože netušil, že s ním má Mawar takový problém, jakmile se ale rozkoukal, neváhal Růžičkovi odpovědět, a dokonce jeho výzvu přijmout.

„Absolutně se tomu nebráním. Pokud to bude zajímat Clash a diváky, tak do toho klidně pojďme. Mawar zřejmě potřebuje další peníze, nic proti tomu, i já je chci, takže jo, můžeme si říct o půl milionu a můžeme si dát do držky.“

Karlos Benda se později k tomuhle duelu začal přiklánět čím dál víc, jelikož touží po soupeři, který pro něho bude po sportovní stránce výzvou. Poté do případného zápasu hodila vidle Mawarova kauza, která na moment jeho zápasnickou kariéru zbrzdila.

Už před tiskovou konferencí k osmému turnaji Clashe se mluvilo o tom, že byl tento duel na spadnutí. Ještě si ale budeme muset přece jen počkat, Karlos Benda nicméně tvrdí, že na tenhle zápas dřív nebo později dojde.

Karlos Benda KSW – nabídka od slavné polské organizace

Karlos Benda na podzim minulého roku překvapil zprávou, že dostal nečekanou nabídku od polské MMA organizace KSW. Tam se touží dostat celá řada profesionálních zápasníků a i samotný Benda se tomu zprvu zdráhal uvěřit.

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Fortuny

Galavečer, na který chtěli Bendu zlanařit, byl však jen pár dní od zápasu v Clash of the Stars, a tak Karlos nedostal od své domácí organizace „propustku“. V budoucnu by ho ale přijmout nabídku lákalo.

sipka Detaily čtěte zde: Svalovec Karlos Benda je v hledáčku KSW! Předtím ho ale čeká těžká zkouška v Clashi

Výzvy pro Kotlárobijce: Karlos Benda, Žralok, Blahovský či odveta s Kotlárem?

Hned po souboji s Diegem Kotlárem se na Karlose Bendu snesla sprcha výzev, kterých podle jeho tvrzení na instagramu v jednu chvíli napočítal celkem osm. Asi nejhlasitější ze zájemců o souboj s Bendou je Žralok, hned v závěsu jsou ale Tadeáš Mawar Růžička nebo známý Karlose Vémoly René Blahovský.

„Ve výsledku ten jeden kulturista od Vémoly vypadá dobře. To je samozřejmě zajímavé. Do toho tam otravuje Žralok. Kluci z Clashe to sledují a pak mi dají vědět. Společně pak něco vymyslíme,“ vyjádřil se k výzvám Benda na svém instagramu.

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

Ve hře je ale samozřejmě také odveta s Jardou Kotlárem, která už je dle Bendových slov domluvená. Karlos také prohlásil, že pokud se mu povede Jaroslava porazit i na podruhé, byl by ochotný jít s ním do klece strachu, po níž Kotlár stále tak neúnavně volá.

Karlos Benda a fackovaná v Red Face

Ještě než sportovní asociace zatrhla organizaci Red Face pořádat turnaj se souboji ve fackované, hovořilo se o Karlosu Bendovi jako o jednom ze „zápasníků“. Tehdy se v souvislosti s jeho potenciálním soupeřem skloňovala jména Alexandra Cverny a také obou Kotlárů.

Nejpravděpodobnější se zdál právě Cverna, ale Red Face nakonec musela turnaj z byrokratických důvodů odložit a přetransformovat se v novou organizaci, která nebude zahrnovat fackování. Tudíž se změnilo i složení karty, ve které Karlosovo jméno nakonec nefigurovalo.

Karlos Benda přítelkyně

Karlosova přítelkyně se jmenuje Jana Zelinková a v poslední době ji můžeme vidět po boku Karlose v jeho videích na YouTube a Herohero. Karlosovu přítelkyni vyzývala do boje akvizice organizace Red Face Lucie „Droběnka“ Kotlárová, Janča ale prohlásila, že se do klece určitě nechystá a že se bude raději držet svého kopyta.

sipka Více čtěte zde: Karlos Benda a jeho přítelkyně reagují na výzvy Droběny Kotlárové. Půjde „Bendova holka“ do klece?

Karlos Benda a spekulace o bývalé partnerce Jiřího Procházky

Po první tiskové konferenci Clash of the Stars 5 se spekulovalo, zda Karlos Benda nerandí s bývalou partnerkou zápasníka UFC Jířího Procházky, s nímž právnička Kamila Kordulíková byla několik let. Oba však spekulace vyvrátili s tím, že je pojí jen přátelství. „Jsme jen kamarádi samozřejmě, já mám přítelkyni doma, je po operaci, tak nemohla přijet. Doufám, že mi (Kamila) pojede fandit,“ vyjádřil se tehdy Karlos.

Je Karlos Benda na serverech Sherdog, Tapology a Wikipedia?

Na online encyklopedii Wikipedie najdete jméno Karlose Bendy v rámci článku o organizaci Clash of the Stars. Jeho samostatný profil tu ale zatím není. Jestliže se chcete dozvědět více o Bendově profesní dráze, můžete navštívit jeho oficiální stránky karlosbenda.cz.

Vzhledem k tomu, že není Clash of the Stars profesionální liga, Karlose Bendu nenajdete na databázích bojovníků, jako jsou Sherdog nebo Tapology. To by se ale mohlo změnit s případným zmiňovaným zápasem v KSW.

Karlos Benda online  – facebook, instagram, YouTube, Herohero

Karlos Benda je samozřejmě velmi činný na sociálních sítích. Na Instagramu ho v současné době sleduje přes 56 tisíc lidí. Karlos na svém profilu sdílí novinky z Clash of the Stars, ale i svého soukromí a historicky tu lze najít i jeho fotografie z dob, kdy se věnoval kulturistice.

Karlos pravidelně zásobí i svůj YouTube kanál @KarlosBenda, kde má téměř 36 tisíc odběratelů. Tady najdete obvykle Karlosovy reakce na dění v Clash of the Stars či na cokoli, co ho zaujalo. Kontroverznější videa pak sdílí s předplatiteli na platformě Herohero.

--------------Reklamní box do článku - Fortuna--------------

1️⃣Kdo je Karlos Benda?

Karlos Benda je amatérský zápasník známý především díky organizaci Clash of the Stars. Kromě toho se živí jako fitness trenér a závodí v kulturistice. Více se o něm dočtete v článku.

2️⃣Kolik váží Karlos Benda?

V době, kdy závodil v kulturistice, míval kolem 90 Kg, během zápasu s Diegem Kotlárem Karlos vážil cca 118,5 Kg. Jeho váha se obvykle pohybuje kolem 115 Kg.

S kým bude zápasit Karlos Benda?

Karlose Bendu čeká v rámci osmého turnaje Clash of the Stars Radek „Taxi Kar“ Blažek.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Max Green na Clash of the Stars

Proč se Max Green neobjevil v Red Face? Mluví se o únosu a půlmilionové pokutě

Hned první duel galavečera nové organizace Red Face se neobešel bez problému. Očekávaný Max Green se neukázal. Co stálo za jeho náhlým...

Ondřej Novotný nabídl názor na Red Face

Ondřej Novotný nabízí stručný názor na úvodní galavečer Red Face

V sobotu se konal první turnaj organizace Red Face a několik peprných reakcí na sebe nenechaly dlouho čekat. O jednu z nich se postaral...

Evropské hry v Baku

Evropské hry 2023 Krakov: box, kickbox, muaythai a další sporty

Letošní Evropské hry hostí polský Krakov. Jaké sporty tu uvidíme, kolik členů čítá česká výprava a kde bude možné sledovat přímý přenos...