Václav Mikulášek - životopis a zápasy MMA bojovníka

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek je kontroverzní, český MMA zápasník, který si s nikým a ničím nebere servítky v kleci i mimo ní. Jeho osoba rozděluje fanoušky na dva tábory. Jedni ho milují a druzí mu nemohou přijít na jméno!

CLASH OF THE STARS
ŽIVOTOPIS A ZAČÁTKY KARIÉRY

ZÁPASY V ORGANIZACI OKTAGON
DUEL S VÉMOLOUSTATISTIKY
BITVA O OSTRAVU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ, ZAJÍMAVOSTI

MMA bojovník Vašek Mikulášek Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Profil Václav Baba Jaga Mikulášek
Jméno Václav Mikulášek
Narozen 13. dubna 1988, Ostrava, Česká republika
Přezdívka Baba Jaga
Národnost Česká
Výška 188 cm
Váha 84 kg
Váhová kategorie Střední váha
Výhry v MMA 12 - 11x KO/TKO, 1x donucení
Prohry v MMA 13 - 2x TKO, 9x donucení, 2x diskvalifikace
Tým Morava Gym, Renegade Prague Gym (RPG)
Trenéři Luboš Šuda, David Vyvážil, Jiří Poláček, Ondřej Pála

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Tipsportu

Václav Mikulášek věk (datum narození), výška a váhová kategorie

Václav Mikulášek se narodil 13. dubna 1988 a zápasí ve střední, případně polotěžké váze. To znamená, že do zápasů v minulosti nejčastěji nastupoval ve váze do 84 kilogramů, jeho běžná váha je ale daleko vyšší. Mikulášek měří 188 centimetrů, což je na střední váhu výška, která mu předurčuje velké rozpětí paží a celkově fyzickou převahu. Klikněte ZDE a sledujte MMA zápasy živě s bonusem zdarma za registraci

Zároveň ale pro Vaška vždy bylo náročné shazování do váhy, a tak aktuálně v organizaci Clash of the Stars zápasí ve váze do 93 kilogramů, která je pro něj přeci jen přirozenější.

Václav Mikulášek MMA a ostatní bojové sporty

Václav Mikulášek začínal v dětství s karate, ale dlouho u něj nevydržel. Poté zkusil box, a také samozřejmě kickbox. MMA se věnuje až od svých 25 let. Ke svému prvnímu profesionálnímu zápasu v kleci nastoupil v dubnu roku 2014 a bohužel prohrál. V začátcích kariéry nebyl příliš úspěšný. Ze svých prvních 7 zápasů odešel celkem 5x poražený.

V následujících 8 zápasech pak prohrál 3x a aktuálně jeho počet porážek převládá nad výhrami, alespoň co se týče jeho oficiálních statistik na Sherdogu. Podle Mikuláška mu ovšem v oficiálních záznamech některé zápasy chybí.

Svoji kariéru po neúspěšném začátku nastartoval v roce 2018 a začal vyhrávat. Postupně o sobě díky svéráznému vystupování dával čím dál více vědět a na jeho kariéru měl velký dopad tzv. Zápas o Ostravu, ve kterém překvapivě uškrtil Ondřeje Rašku na rear naked choked.

Především díky trashtalku se postupně dostal k zápasu s Karlosem Vémolou, což byl jeho dosud největší kariérní milník. Zajímavostí je, že většinou se Mikulášek se svými soupeři v kleci dlouho nezdržuje. Většina jeho profesionálních zápasů se rozhodla už v prvním kole.

Konec v Oktagonu a kontrakt v Clash of the Stars

V polovině října 2023 došla organizaci Oktagon MMA s Vaškem Mikuláškem definitivně trpělivost. Poslední kapkou bylo fyzické napadení uznávaného rozhodčího Jakuba Müllera, ke kterému došlo na turnaji Oktagon 47 v Bratislavě.

Po tomto incidentu se cesty Baby Jagy a Oktagonu rozešly, navzdory Mikuláškově popularitě. Více se o tom dočtete zde. Nové výzvy ale na sebe nenechaly dlouho čekat.

Jen o dva týdny později byl Mikulášek oficiálně oznámen jako nová hvězda Clash of the Stars. Zároveň pro rok 2024 vyhlásil útok na několik titulů různých organizací a podle jeho vlastních slov i příspěvků na novém instagramovém účtu to vypadá, že zase v sobě našel potřebnou rovnováhu. Slovní přestřelky s potencionálními soupeři ale pokračují dál.

Václav Mikulášek vs. Sandro Jandejsek (Clash of the Stars 8)

Václav Mikulášek se znovu představí v Clash of the Stars. V Ostravě si to během osmého turnaje organizace rozdá s boxerem Sandrem Jandejskem. Jak už je u organizace bizarních zápasů zvykem, nepůjde úplně o běžný duel.

Bojovníky čeká souboj o třech kolech, v každém z nich ale budou platit jiná pravidla. První kolo si Mikulášek s Jandejskem odbouchají pod pravidly boxu, druhé K-1, třetí MMA.

Na rozdíl od Mikuláškova posledního soupeře Žraloka má Sandro Jandejsek s bojovými sporty zkušenosti. Jeho boxerská bilance v tuhle chvíli dělá 8-5. Z osmi výher dosáhl Jandejsek sedmi knockoutem. Box je ale i Mikuláškovou disciplínou, a tak první kolo souboje bude jistě nejzajímavější. Jak tento duel dopadne, se dozvíme už 22. června.

Václav Mikulášek RFA: Baba Jaga vs. Gabriel Török

V březnu si Václav Mikulášek střihnul zápas v tuzemské RFA, kde proti němu nastoupil slovenský bojovník Gabriel Török. Přestože šlo po účasti v Clash of the Stars o šanci znovu se blýsknout v profesionální lize, zápas skončil úplně jinak, než se očekávalo.

Souboj se dočkal jen prvního kola a Baba Jaga si nakonec musel na konto připsat prohru kvůli diskvalifikaci kvůli nepovoleným kolenům do rozkroku, kterých měl Gabriel Török inkasovat hned několik.

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek vs. Patrik „Žralok“ Hübler

První, kdo s Mikuláškem změřil síly v organizaci Clash of the Stars byl amatérský zápasník Patrik Žralok Hübler. Ten na předchozím eventu vytrvale utíkal svěřenci Karlose Vémoly, Rendysovi, pak se mu ale podařil ukázkový lucky punch, který mu vynesl vítězství KO.

Pro Václava Mikuláška šlo v Clash of the Stars o debut a vzhledem ke svým zkušenostem byl jasným favoritem zápasu. Jak většina předpokládala, tak se také stalo a Baba Jaga si ze svého prvního zápasu odnesl vítězství. Jeho soupeř ale překvapivě vydržel do třetího kola a Mikulášek Žraloka ukončil necelou minutu před závěrem zápasu TKO.

Václav Mikulášek vs. Robert Koky

Ve druhé polovině roku 2023 se Mikulášek potýkal s osobními problémy, rozešel se s trénerem Davidem Vyvážilem a s jeho další kariérou to vypadalo všelijak. Přesto dostal šanci, když mu záchranné laso 2. září hodila slovenská organizace FABRIQ MMA. Jenže Baba Jaga s ní naložil jako vždy – po svém.

V souboji s relativně neznámým Slovákem Kokym předvedl Mikulášek velký zkrat, když ve třetím kole vzdal pravděpodobně vyhraný zápas. Svoje gesto následně vysvětloval tím, že ho soupeř frustroval neustálým běháním po kleci. Šlo ovšem o velmi neprofesionální gesto, po kterém se na jeho hlavu snesla velká vlna kritiky, po čemž se jeho problémy v soukromém životě ještě více prohloubily.

Václav Mikulášek vs. Ole Magnor

Na poslední Štvanici v létě 2023 došlo také na souboj Vaška Mikuláška s Ole Magnorem. Norský bijec naposledy před tímto zápasem inkasoval tvrdé KO od Radovana Úškrta, to Mikulášek si dokázal poradit se Slovákem Viszlayem, přesto šel do zápasu v roli kurzového favorita právě Ole Magnor.

Vývoj událostí v následujícím období nakonec znamenal, že porážka v prvním kole byla posledním vystoupením Vaška Mikuláška v Oktagonu. Na celý zápas se můžete podívat zde.

Václav Mikulášek vs. Matyas Viszlay

Vašek Mikulášek se letos poprvé v kleci ukázal v sobotu 15. dubna na turnaji Oktagon 41 v Liberci. Jeho soupeřem byl houževnatý slovenský ranař Matyas Viszlay (2-0), který má jinak podepsanou smlouvu v KSW, kde naposledy porazil Frederica Komuenhu.

Zápas Mikulášek vs. Viszlay přitáhl nemalou pozornost a zejména pro Viszlaye šlo o velkou příležitost se ukázat a říct si o dlouhodobý kontrakt v Oktagonu. Baba Jaga v zápase nakonec prodal své bohaté zkušenosti a došel si pro důležitou výhru. Na celý zápas se můžete podívat zde.

Box: Václav Mikulášek vs. Gábor Boráros

Na turnaji Oktagon 38 v pražské O2 Aréně došlo i na boxerský souboj Mikulášek vs. Boráros. Tento improvizovaný zápas dal Ondřej Novotný dohromady poté, co se musel zrušit zápas mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Vašek Mikulášek jde do tohoto duelu v pozici kurzového favorita a to v zápase také potvrdil. Bohužel se však nevyvaroval excesů a několikrát se dopustil zakázaného úderu.

Zápas v boxu mezi Vaškem Mikuláškem a Gáborem Borárosem proběhl v domluvené váze do 86 kilogramů a dopředu sliboval velmi zajímavou podívanou. Boráros například na Fight Night Challenge 2 v duelu s rapperem Rytmusem ukázal, že má v boxu rozhodně co nabídnout.

Václav Mikulášek vs. Petr Bartoněk

Olomoucký bojovník Petr Bartoněk přijal výzvu na zápas jen několik hodin před turnajem Oktagon 37. Proti Mikuláškovi se prezentoval velice srdnatým výkonem a v prvním kole nebyl daleko od vítězství. Nakonec si ale nepohlídal závěrečný tlak Vaška Mikuláška v posledních vteřinách prvního kola a padl na TKO.

Mikulášek touto výhrou zastavil nepříjemnou sérii porážek a poprvé od roku 2019 v MMA zápase zvítězil. Petr Bartoněk si svým výkonem i přijetím zápasu na poslední chvíli, řekl o další působení v Oktagonu, které mu Ondřej Novotný přímo v kleci po utkání nepřímo přislíbil. Na celý zápas se můžete podívat zde.

Václav Mikulášek vs. Nikola Zlatev zrušeno

Další pokus konečně přidat zelené políčko do statistik měl mít Václav Mikulášek na turnaji Oktagon 37 v Ostravě proti Nikolu Zlatevovi (4-5). Ten nedávno změřil síly se Slovákem Michalem Plesníkem na turnaji Fabriq MMA a prohrál na body. K tomuto zápasu ale nakonec nemohlo dojít, protože Zlatev nebyl schopný do Ostravy přicestovat. Promotérům se však podařilo najít náhradu v podobě Petra Bartoňka.

Václav Mikulášek vs. Hojat Khajevand

Baba Jaga se pokusil vylepšít aktuální mizerné výsledky 15. října na turnaji Oktagon 36. V německém Frankfurtu ho čekal nepříjemný domácí wrestler Hojat Khajevand. Blížší info k tomuto utkání si přečtěte zde. Kurzy na tento souboj byly poměrně vyrovnané. Sám Mikulášek si na tohoto soupeře hodně věřil a plánoval znovu naskočit na vítěznou vlnu.

Samotný zápas ale Vaškovi znovu vůbec nevyšel. Khajevand ho v prvním i druhém kole bral poměrně snadno na zem, a i když bohumínský rodák statečně vzdoroval, nakonec ho soupeř uškrtil Rear Naked Choke. Následné reklamace na údajný eye poke nebyly nic platné a Mikulášek zaknihoval čtvrtou porážku v řadě.

Václav Mikulášek vs. Michal Kotalík

Ostravský rebel Václav Mikulášek se v dalším zápase představil na boxerském galavečeru Oktagon Underground 21. května. Jeho soupeřem mezi šestnácti provazy byl Michal Kotalík, který se vrátil na bojovou scénu po dlouhé době strávené za mřížemi.

Zápas proběhl ve váze do 91 kilogramu na 4 kola po 3 minutách. Baba Jaga předvedl v samotném zápase velmi dobrý výkon a nakonec si došel pro výhru na body. Sympaticky se prezentoval také Michal Kotalík, který rozhodně nedal soupeři nic zadarmo a jediný bod ho dělil od remízy.

Václav Mikulášek vs. Tomáš Meliš

Po bezmála roce a po několika vynucených změnách termínu konečně došlo na vyhrocenou bitvu mezi Vaškem Mikuláškem a Tomášem Melišem (dříve Bolem). Mezi oběma fightery panoval velmi vyhrocený, osobní spor, což oba ventilovali výživným trashtalkem.

Baba Jaga bude měl jako velká střední váha výškovou i váhovou převahu. Do budoucna je dokonce ve hře i jeho přesun do polotěžké divize, zatímco Tomáš Meliš má nakročeno opačným směrem, tedy do velteru. Meliš je však velmi šikovný grappler, naopak Mikuláškovou doménou je především ostrý postoj v úvodu zápasu. A v tomto duchu se nesl i samotný zápas.

Mikulášek byl v kleci oproti soupeři daleko větší, avšak svoji váhovou a výškovou převahu ale nedokázal plně využít. Tomáš Meliš si pohlídal jeho tradičně ostrý nástup do zápasu a po minutě šli oba na zem, kde Meliš daleko lépe pracoval i ze spodní pozice. Zhruba po minutě boje se Meliš dokázal přetočit a nasadit nepříjemnou techniku zvanou kimura, což je velmi bolestivá páka na ruku. Vašek Mikulášek v jeden moment zařval bolestí, což rozhodčí zápasu Pavel Touš správně vyhodnotil jako verbální tapout a zápas ukončil.

Tomáš Meliš a jeho vítězná kimura Fofo: OKTAGON MMA

Bezprostředně po zápase se Mikulášek s tímto verdiktem jen těžko smiřoval, Ondřej Novotný ale následně celou situaci rozklíčoval. Outsider zápasu Tomáš Meliš tak zvítězil na submisi a ve velmi třaskavém souboji dokázal velkého kurzového favorita porazit. Baba Jaga nedlouho po konci utkání začal volat po odvetě.

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek vs. Thomas Robertsen

Na svátek práce 1. května 2021 se Baba Jaga po porážce s Karlosem Vémolou opět vrátil do klece! Organizace Oktagon odtajnila jméno jeho soupeře, kterým byl norský bojovník Thomas Robertsen, jež stejně jako Mikulášek prohrál naposledy v roce 2020 s Karlosem Vémolou.

Duel Mikulášek vs. Robertsen byl pro norského vikinga tím posledním v jeho úspěšné profesionální kariéře, což potvrdil i po skončení zápasu. V celém průběhu duelu to byl právě norský policista, kdo rozdával tvrdší a přesnější údery. Přesto ale Mikulášek předvedl zlepšený výkon a velký progres. Na konci 2. kola ale inkasoval úder do spodní části těla a se zazněním gongu si navíc poranil kotník pravé nohy. Do 3. kola už ze zdravotních důvodů nastoupit nemohl a Robertsen ve svém posledním zápase zvítězil TKO.

Karlos Terminátor Vémola – Václav Baba Jaga Mikulášek

Souboj Mikulášek vs. Vémola pořádně zamával sociálními sítěmi MMA scény v České republice. Vše začalo tím, že Vémola zpochybnil soubojové MMA dovednosti Mikuláška a ten se samozřejmě bránil. Tento spor nemohl vyústit ničím jiným než výzvou o zápas, který oba borci přijali. Bitva mezi Terminátorem a Babou Jagou proběhla 5. prosince 2020 na Oktagonu 19.

Václav Mikulášek v zápase nedokázal ustát tlak a už během úvodních pár vteřin se zápas dostal na zem, kde si Karlos Vémola pohlídal vítězství díky škrcení. V průběhu zápasu i před a po fightu byla cítit obrovská nenávist, kterou k sobě oba zápasníci chovají. Nicméně ze sportovního hlediska se jednalo o jednoznačnou záležitost ve prospěch českého terminátora a Vašek se vůbec k ničemu nedostal.

Václav Baba Jaga Mikulášek – přehled všech zápasů

Výsl. Soupeř Kolo(čas) Způsob Událost Datum
Prohra Gabriel Török 1 (1:02) Diskvalifikace RFA 15 9.3.2024
Výhra Patrik Hübner 3 TKO Clash of the Stars 7 27.1.2024
Prohra Robert Koky 3 (2:53) TKO FABRIQ 3 2.9.2023
Prohra Ole Magnor 1 (0:55) Submise Oktagon 45 28.7.2023
Výhra Matyas Viszlay 1 (4:47) TKO Oktagon 41 15.4.2023
Výhra Petr Bartoněk 1 (4:59) TKO Oktagon 37 3.12.2022
Prohra Hojat Khajevand 2 (1:03) Submise Oktagon 36 15.10.2022
Prohra Tomáš Meliš 1 (3:08) Submise Oktagon 32 9.4.2022
Prohra Thomas Robertsen 2 (5:00) TKO Oktagon 23 1.5.2021
Prohra Karlos Vémola 1 (2:05) Submise Oktagon 19 05.12.2020
Výhra Branislav Zuzák 1 (4:02) KO Oktagon MMA - Oktagon Prime 2 25.10.2019
Prohra Milan Ďatelinka 1 (1:20) Submise Oktagon MMA - Oktagon 13 27.7.2019
Výhra Ondřej Raška 1 (2:40) Submise Oktagon MMA - Oktagon 11 16.3.2019
Výhra Dušan Švestka 1 (4:01) TKO GCF 46 - Fight Night Dobris 3 13.10.2018
Výhra Tomasz Kulig 1 (1:30) KO OFC - Octagon Fight Club 2 3.6.2018
Výhra Pavel Lamacky 2 (2:18) TKO
GCF 43 - Big Cage 5: Ostrava 3.3.2018
Prohra Pascal Kloser 1 (2:03) Diskval. Victory Fighting Championship League 5 30.9.2017
Prohra Tomas Peleska 1 (1:36) Submise Gladork Gym - Gladork Arena 9 16.6.2017
Výhra Dušan Glezgo 1 (2:10) TKO GCF 38 - Big Cage 4 4.4.2017
Prohra David Sokolovský 1 (1:13) Submise Victory Fighting Championship League 3 30.12.2017
Výhra Kadir Akbas 2 (1:58) KO LCC - Fight Night 2 5.11.2016
Prohra Pavol Langer 1 (3:29) Submise Victory Fighting Championship League 1 1.4.2016
Prohra
Vladimir Lendvay 1 (1:09) Submise PCF 9 - Out of Control 26.4.2014

Václav Baba Jaga Mikulášek vs Ondřej Andrés Raška - bitva o Ostravu

Zajímavým zápasem Baby Jagy byla bitva o Ostravu s Ondřejem Raškou v rámci galavečeru Oktagon 11. Oba dva bojovníci se k Ostravě hlásí, ale rozhodně to nejsou žádní velcí kamarádi. Souboji tak samozřejmě předcházelo několik ostrých výměn názorů na sociálních sítích a i samotné vážení a všechny ostatní předzápasové rituály byly velice vyhrocené.

Mikulášek do zápasu nastupoval jako velký outsider a o to větší překvapení pak bylo, když zvítězil na donucení v prvním kole. Ihned po zápase svého soupeře pak ještě počastoval několika nadávkami, ale po vyhlášení vítěze došlo mezi oběma nesmiřitelnými tábory k usmíření. Video z třaskavého duelu si vychutnejte zde.

Václav Mikulášek vězení a drogy

Václav Mikulášek má díky mnoha tetováním opravdu vzhled kriminálníka, ale nenechte se tím zmást! Samotný Václav přiznává, že měl těžké dětství, že ho dokonce šikanovali, a že to byl i ten původní důvod, proč se jako dítě začal věnovat bojovým sportům. Ale ve vězení nikdy nebyl! Vlastně i přezdívka Baba Jaga vyjadřuje to, že Václav Mikulášek rád provokuje a dráždí nejen soupeře, ale i veřejnost.

Václav Mikulášek váha 140kg

Vašek Mikulášek má za sebou skutečně pestrou minulost. Vyzkoušel si i povolání kuchaře v Anglii, kde se se svoji váhou dokonce dostal až na 140 kilogramů. Fotografie je veřejně dohledatelná na sociálních sítích. V mládí byl také šikanován, což si později vybíjel na ostatních a oplácel stejnou mincí.

Několikrát měl nakročeno do vězení a problémy se životosprávou a disciplínou ho vlastně v menší míře provází dodnes. Je ovšem pravdou, že má přítelkyni, která ho alespoň částečně drží na pomyslné uzdě. Mikulášek je ovšem i tak velký svéráz, na domácí scéně jediný "svého druhu".

Václav Mikulášek merch

Jestliže jste fanoušky Václava Mikuláška, můžete si zakoupit oblečení či doplňky s potisky podobizny Baby Jagy. Kromě triček nebo kšiltovek jsou k dostání také kryty na mobil.

Mikulášek Václav zajímavosti

Vašek se v létě 2019 utkal s Milanem Ďatelinkou, který stejně jako on okusil kvality veterána UFC Karlose Vémoly. Zatímco s talentovaným slovenským borcem tehdy prohrál, v říjnu téhož roku si naopak poradil s Brano Zuzákem.

Baba Jaga se řadí k početným zástupům fighterů, kteří využívají pozitivní účinky látky CBD. Na jeho sociálních sítích jsou k vidění i další zajímavé spolupráce a otevřeně přiznává, že je velkým fanouškem erotických stránek. Po zápase s Vémolou, kterému předcházel výživný trashtalk, jeho popularita obrovsky stoupla.

Už na první pohled je na Vaškovi vidět pravidelný dril grapplingu a wrestlingu díky viditelným karfiolovým uším. Mezi jeho týmové kolegy a sparing partnery patří například David Hošek či Matúš Juráček.

Baba Jaga Foto: Instagram/Václav Mikulášek

Václav Mikulášek Baba Jaga Sherdog, Facebook a Instagram

Václav Mikulášek není žádná světová hvězda MMA, ale rozhodně patří mezi nejlepší české bojovníky. Svědčí o tom nejen jeho profil na největším webu se statistikami MMA zápasů Sherdog, ale i více než 59 tisíc sledujících fanoušků na Instagramu. Naopak na Facebooku oficiální profil Baby Jagy nenajdete.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣Kdy se Baba Jaga představil naposledy v kleci?

Vašek Mikulášek na turnaji RFA poměřil síly s Gabrielem Törökem. Podrobnosti a výsledek zápasu najdete ZDE.

2️⃣Kdy a s kým se odehrál Vaškův doposud nejslavnější zápas?

Václav Mikulášek se v extrémně očekávaném zápase postavil koncem roku 2020 Karlosi Terminátoru Vémolovi. Oba borci si to rozdali ve váze do 84kg a v duelu jasně dominoval favorit Vémola. Na VIDEO se podívejte tady.

3️⃣Jaký je největší úspěch Václava Mikuláška v dosavadní kariéře?

Mikulášek dokázal porazit v roce 2019 v bitvě o Ostravu Andrease Rašku, přestože byl před zápasem poměrně velkým outsiderem. Video najdete v článku ZDE. Dalším velkým úspěchem Baby Jagy je samotný fakt, že dostal zápas s historicky prvním Čechem v UFC, Karlosem Vémolou.

4️⃣Co je typickým znakem Václava Mikuláška?

Kromě divoké minulosti a svérázné povahy je to i velký počet tetování a jeho nezapomenutelná přezdívka Baba Jaga. V kleci svoje soupeře nejčastěji ukončuje hned v 1. kole.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Vémola vs. Robertsen

Thomas Robertsen – profil a statistiky MMA zápasníka

Norský MMA bojovník Thomas Robertsen🧨 je veteránem anglické prestižní organizace Cage Warriors, kde se v minulosti utkal o titulový pás....

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...