Oktagon 19: Vémola vs. Mikulášek informace a fight card

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon 19 v Brně proběhne 5. prosince. Na turnaji v pevnosti Brno uvidíme hlavní zápas roku 2020 Vémola - Mikulášek. Podívejte se na informace a návod na livestream.

DATUM - KURZY - FIGHT CARD - LIVESTREAM

Karlos Vémola se utká s Václavem Mikuláškem Foto: Instagram/karlos_terminator_vemola

Hodnocení zápasu Vémola - Mikulášek: 9,6/10

  • Datum konání: 5. prosince 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Oktagon 19 výsledky a shrnutí

V hlavním zápase celého turnaje Vémola - Mikulášek zvítězil po bezchybném výkonu Karlos Vémola. Václavu Mikuláškovi se nepodařil podle všeho ani jeden signifikantní úder. Český Terminátor by se měl podle aktuálních informací ukázat i na Oktagonu 20 v titulovém zápase už 30. prosince!

Radovat se mohla i Lucie Pudilová, která měla kvůli kolapsu trenéra velmi ztžíženou situaci. Proti Cornelii Holm si ovšem poradila na výbornou a kromě menšího zaváhání v prvním kole si dokráčela pro velmi důležitou výhru.

Pirát Krištofič dokázal pomstít svého kamaráda Vlasta Čepa. Mateusz Strzelczyk se prakticky k ničemu nedostal a Krištofič obě kola jasně dominoval. Po knockdownu soupeře dokázal ukončit na zemi sérií silných úděrů.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon 19: Vémola vs. Mikulášek informace a datum v Brně

Oktagon 19 proběhne v brněnské hale Zoner BobyHall 5. prosince 2020. Hlavním tahákem bude třaskavý souboj Karlose "Terminátora" Vémoly s Václavem "BabaJaga" Mikuláškem. Turnaj Oktagon 19 bude bezesporu nejlepším domácím turnajem letošního roku. Na galavečeru totiž budou bojovat i Lucie Pudilová, Andrej Kalašnik, nebo Pirát Krištofič. Klikněte zde a sledujte Oktagon 19 v livestreamu s bonusem zdarma.

Původně se měl třaskavý souboj mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem konat na Oktagonu 17. Z důvodu nemoci českého Terminátora, který nezvládl zhubnout na domluvenou váhu do 84 kilogramů, se ovšem přesunul na prosincové datum. Mezitím situace mezi oběma bojovníky ještě vygradovala.

Karlos Vémola Václav Mikulášek
Výhry: 28 Prohry: 6 Výhry: 7 Prohry: 6

Oktagon 19: Karlos Terminátor Vémola - Václav Baba Jaga Mikulášek kurzy

Favoritem duelu na Oktagonu 19 mezi Karlosem "Terminátorem" Vémolou a Václavem "Babou Jagou" Mikuláškem je samozřejmě první Čech v UFC. Vémola má zcela nezpochybnitelně mnohem větší zkušenosti a pro Mikuláška se bude jednat o téměř neřešitelnou výzvu.

TIP: Vítěz Karlos Vémola v kurzu 1,20 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Vémola zvítězí nad Mikuláškem na Oktagonu 19

Karlos Terminátor Vémola sice prohrál s Attilou Véghem, ale nedá se předpokládat, že by své zaváhání zopakoval i proti Mikuláškovi. Český Terminátor si totiž zvedl sebevědomí proti norskému Thomasi Robertsenovi, kterého ukončil ve třetím kole na submisi. Na tiket patří výhra Vémoly.

Oktagon 19 Fight Card, program a výsledky, karta v Brně, zápasy

Promotéři organizace Oktagon slibují na Oktagon 19 opravdu nabitou kartu. Rozhodně nejlepší v roce 2020. V hlavním předzápase totiž uvidíme Lucii Pudilovou a na fight card je potvrzený i Pirát Krištofič a Andrej Kalašník. Očekávaným duelem bude i fight Basharat - Bezkorovayny.

OKTAGON 19: VÉMOLA VS MIKULÁŠEK FIGHT CARD PROGRAM A VÝSLEDKY
Karlos Vémola (sub)
vs. Václav Mikulášek
Lucie Pudilová (body)
vs. Cornelia Holm
Samuel Krištofič (TKO)
vs. Mateusz Strzelczyk
Andrej Kalašnik vs. Tato Primera (body)
PRELIMS
Matěj Kuzník (body)
vs. Marek Bartl
Javid Basharat (sub)
vs. Alexander Bezkorovayny
Pavel Salčák (remíza)
vs. Filip Tomczak (remíza)
Matúš Juráček (TKO)
vs. Jan Široký
Filip Macek (sub)
vs. Jerry Kvarnstrom
Lukáš Tvrdý
vs. Michal Glos (sub)

Oktagon 19 sledovat online živě v livestreamu s bonusem zdarma a přímý přenos v TV

Oktagon 19, který proběhne v Brně, bude opět možné sledovat v livestreamu s bonusem zdarma na webu sázkové kanceláře Tipsport. Kompletně celý turnaj uvidíme stejně jako další galavečery Oktagonu na Tipsport TV, kde budou vysílány všechny zápasy. Chybět samozřejmě nebudou ani live sázky, které vám v kombinaci s online streamem skvěle umožní reagovat na vývoj přímo v průběhu souboje. Přímý přenos v televizi bohužel neuvidíme. Na O2 TV Sport, která turnaje Oktagon vysílala, už do konce roku 2020 žádný živý přenos nebude.

Oktagon 19 PPV cena / Oktagon 19 na Oktagon.TV

K dispozici bude rovněž i placený stream přes Oktagon PPV. Cena za oficiální stream se vyjde v předprodeji na 9,99 eur. V případě zakoupení v den turnaje (5. prosince) je cena za oficiální stream, který bude i ve Full HD kvalitě 12,99 eur. Promotér Oktagonu Ondřej Novotný navíc potvrdil, že se organizace dohodnula s novým poskytovatelem streamu, takže nehrozí žádné problémy i přes očekávaný nápor diváků.

Oktagon 19 sledujte živě v livestreamu zde

Oktagon 19 Lucie Pudilová vs. Cornelia Holm

Jedním z velmi očekávaných duelů na turnaji Oktagon 19 bude i ženská bitva veteránky UFC Lucie Pudilové a švédské zápasnice Cornelií Holm. Premiéra české hvězdy v Octagonu táhne velkou pozornost, protože Pudilová po čtyřech prohrách nutně potřebuje zvítězit.

Oktagon 19 vstupenky a lístky / Předprodej přes Oktagon Club

Vstupenky na brněnský Oktagon 19, který se koná v hale Zoner BobbyHall bohužel nebudou k dispozici. Celý galavečer proběhne kvůli aktuální situaci s koronavirem bez diváků, což je velká škoda, protože takto kvalitně obsazený event by vyprodal i O2 Arénu v Praze.

Oktagon 19 Karlos Vémola vs. Václav Mikulášek video

Zde se můžete podívat na promo video zápasu Václava Mikuláška s Karlosem Vémolou. Vémola v zápase století minulý rok prohrál s Attilou Véghem, následně ovšem porazil Robertsena. Podaří se mu porazit i Mikuláška, nebo uvidíme velké překvapení?

🥇Kdy se koná Oktagon 19?

Oktagon 19 se koná 5. prosince 2020. Na Mikuláše tak uvidíme bitvu Mikuláška s Vémolou. Start turnaje je naplánován na 18:00.

🥈Kde se koná turnaj Oktagon 19?

Oktagon 19 proběhne v Brně, konkrétně v Zoner BobyHall. Kvůli situaci s koronavirem se všechny nadcházející galavečery přesunují do Pervnosti Brno.

🥉Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagonu 19?

Kurzy na zápasy Oktagonu 19 už jsou vypsány. V hlavním duelu mezi Vémolou a Mikuláškem je favoritem český Terminátor. Na konkrétní výšku kurzů se podívejte na tento článek.

*️⃣Bude možné sledovat Oktagon 19 v přímém přenosu?

Oktagon 19 se bude vysílat pouze prostřednictvím livestreamu. V televizi přímý přenos dostupný nebude. Na internetu bude ovšem možné vidět všechny zápasy. Pro více informací o sledování se podívejte na tento článek

Karlos Vémola prohra s Attilou Véghem video

Zde se můžete podívat na video souboje Karlose Vémoly s Attilou Véghem.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.