Oktagon 19: Lucie Pudilová vs. Cornelia Holm kurzy

Podaří se Lucii Pudilové zvítězit proti Cornelii Holm na Oktagonu 19? Turnaj proběhne už 5. prosince. Podívejte se na informace a návod k livestreamu.

Lucie Pudilová bude bojovat na Oktagonu 19 s Cornelií Holm Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Oktagon 19: Lucie Pudilová vs. Cornelia Holm kurzy a livestream

Lucie Pudilová se po zrušeném duelu konečně v premiéře ukáže v profi zápase organizace Oktagonu. Na turnaji Oktagon 19, který se koná 5. prosince 2020, se česká veteránka UFC střetne se švédskou Cornelií Holm. Pro Pudilovou se jedná o velmi důležitý duel, protože po čtyřech prohrách v řadě nutně potřebuje zvítězit. Klikněte zde a sledujte Oktagon 19 v livestreamu s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Turnaj Oktagon 19 je bezesporu československým galavečerem roku. Kompletně celý Oktagon 19 (všechny zápasy) bude možné sledovat prostřednictvím livestreamu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV tak uvidíme i třaskavý duel Vémola - Mikulášek. V televizi přímý přenos nebude. Jedinou alternativou je tak zakoupení oficiálního živého streamu přes Oktagon PPV, který v předprodeji vyjde na necelých 10 eur.

TIP Vítěz: Lucie Pudilová v kurzu 1,30 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Lucie Pudilová zvítězí

Favoritkou rovněž velmi očekávaného fightu Lucie Pudilová - Cornelia Holm je česká zápasnice. Příbramská střela sice prohrála 4 zápasy v řadě a v projektu Underground navíc nestačila ani na Terezu Bledou. V Undergroundu ovšem Pudilové nesedly pravidla. Proti Cornelii Holm využije obrovských zkušeností a zároveň i výrazně lepšího postoje. Na tiket proto patří výhra české hvězdy.

Oktagon 19 sledujte živě zde v livestreamu

Oktagon 19 v Brně Pudilová - Holm video a záznam na youtube

Zde se můžeme podívat na video zápasu Lucie Pudilové, která po nevydařeném výkonu prohrála s Terezou Bledou. Podaří se Příbramské střele překonat sérii porážek a porazit švédskou soupeřku? Záznam bude jako obvykle zcela zdarma na Youtube.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.