Thomas Robertsen – profil a statistiky MMA zápasníka

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Norský MMA bojovník Thomas Robertsen je veteránem anglické prestižní organizace Cage Warriors, kde se v minulosti utkal o titulový pás. Momentálně nastupuje také v organizaci Oktagon. V civilním zaměstnání pracuje jako policista.

INFORMACE A ŽIVOTOPIS – ZÁPAS S KARLOSEM VÉMOLOU – 
PŘEHLED ZÁPASŮ – TITULOVÁ ŠANCE V CAGE WARRIORS – 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Vémola vs. Robertsen Foto: OKTAGON MMA

Profil Thomas Robertsen
Jméno Thomas Robertsen
Narozen 3. 8. 1989, Sarpsborg, Norsko
Přezdívka Saint
Národnost Norsko
Výška 177 cm
Váha 84 kg
Váhová kategorie Střední váha, welterová váha
Výhry v MMA 9 (4x KO/TKO, 4x submise, 1x rozhodnutí)
Prohry v MMA 4 (4x submise)
Tým Sarpsborg Chi Free Fight MMA

Vsaďte si na bojové sporty u Tipsportu s bonusem 500 Kč zdarma

Kdo je Thomas Robertsen? (životopis, věk, váha)

Pokud Vám jméno Thomas Robertsen nic moc neříká, pak vězte, že jde o hodně nepříjemného a komplexního MMA zápasníka, který umí být pro soupeře nebezpečný v postoji i na zemi a opírá se o svoji zarputilou norskou povahu. O tom se nakonec na vlastní kůži přesvědčil i Karlos Vémola, který byl pod organizací Oktagon soupeřem nepříjemného bojovníka ze Skandinávie.

sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma

Robertsen je veteránem vysoce hodnocené anglické organizace Cage Warriors, odkud vzešly taková jména jako Conor McGregor, Michael Bisping a další světově známí bojovníci. Bilance 31ti letého Nora v profesionálním oktagonu čítá 9 výher a 3 porážky. Jeho zápasy zdaleka nejčastěji končí vzdáním se jednoho ze soupeřů, všechny jeho porážky a hned 4 výhry ukončila právě submise.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Thomas Robertsen vs. Václav "Baba Jaga" Mikulášek

Po pulroční odmlce se Thomas Robertsen znovu představil česko-slovenským fanouškům na turnaji organizaci Oktagon! Na galavečeru s číslem 23 vyzval v první májový den Vaška Mikuláška. Oba borce spojuje jméno posledního soupeře, se kterým oba prohráli, a kterým nebyl nikdo jiný než Karlos "Terminátor Vémola".

Duel Robertsen vs. Mikulášek sliboval parádní podívanou, což se nakonec potvrdilo. Za delší konec lana ale od začátku tahal rodák z Bohumína Vašek Mikulášek, který i přes zlepšený výkon marně hledal recept na Norovi přesné údery v postoji. Na konci druhého kola jej Robertsen tvrdě zasáhl na spodní část těla a jen o pár vteřin později si Baba Jaga nepříjemně poranil kotník. Do dalšího průběhu zápasu už Vašek zasáhnout nemohl, a tak si Thomas Robertsen ve svém posledním zápase profi kariéry připsal výhru na TKO.

Robertsen ve svém posledním zápase kariéry porazil Václava Mikuláška Foto: OKTAGON MMA

Thomas Saint Robertsen vs. Karlos Terminátor Vémola

Co však zajímalo pravděpodobně českého fanouška nejvíc byla odpověď na otázku, zda norský zápasník dokáže v kleci vzdorovat populárnímu českému terminátorovi. Právě duel Karlos Vémola vs. Thomas Robertsen byl jedním z hlavních lákadel dalšího vydání galavečerů organizace Oktagon a ozdobil ostře sledovaný turnaj v brněnském Bobycentru.

Zkušený Karlos Vémola si zápas pohlídal svým typickým stylem boje na zemi, kdy využil svoji hmotnostní převahu. Thomas Robertsen sice houževnatě vzdoroval a na začátku 3. kola zasadil Terminátorovi několik highkicků, o pár chvil později nicméně svému soupeři pod nátlakem vzdal a prohrál.

Přestože byl Vémola v duelu s Robertsenem z pohledů sázkových kanceláří velkým favoritem, sám Karlos se nechal slyšet, že očekával náročný zápas i kvůli obratnosti norského bojovníka, což se nakonec potvrdilo. Stejně tak je potřeba vyzdvihnout perfektní Robertsenovu fyzickou kondici, o kterou se ve svých zápasech pravidelně opírá.

sipka Čtěté také: kde sledovat MMA živě? Více ZDE!

Podstatným faktorem souboje Vémola vs. Robertsen byla váha. Oba borci se totiž utkali ve váze do 90kg, což pro Nora, který většinou nastupuje v 84kg byl rozhodující handicap. Naopak nevýhodou českého fightera se neukázalo být být tréninkové manko zapříčiněné nákazou koronavirem a nejrůznější zranění, kterými si v roce 2020 prošel.

Robertson Thomas zápasy - all fights

PROFESIONÁLNÍ MMA KARIÉRA
Výsl. Soupeř Kolo(čas) Způsob Událost Datum
Výhra Václav Mikulášek 2 (5:00) TKO Oktagon 23 1.5.2021
Prohra Karlos Vémola 3 (1:02) Submise Oktagon 17 17.10.2020
Prohra Vladimir Vasilyev 2 (2:13) Submise GIT Sech Pro 1.12.2019
Výhra Michael Younis 2 (3:01) Submise Cage Warriors 106 29.6.2019
Prohra James Webb 3 (3:22) Submise Cage Warriors 102 2.3.2019
Výhra Saeed Younesi 2 (3:01) Submise Cage Warriors 93 28.4.2018
Výhra Phil Wells 3 (5:00) Rozhodnutí Cage Warriors 84 2.6.2017
Prohra Craig White 1 (4:57) Submise Cage Warriors 80 18.2.2017
Výhra Aymard Guih 2 (1:22) TKO BCMMA 15 7.5.2016
Výhra Michael Rirsch 1 (4:08) Submise BCMMA 14 20.2.2016
Výhra Jacek Toczydlowski 1 (0:08) KO BCMMA 13 5.12.2015
Výhra Matt Robinson 1 (3:07) TKO BCMMA 11 13.6.2015
Výhra Nathias Frederick 1 (2:09) Submise BCMMA 10 7.3.2015

Thomas The Saint Robertsen mma - zápas o titul

Debut v Cage Warriors Robertsenovi nevyšel, když v únoru 2017 prohrál na konci prvního kola s Craighem Whitem. Poté ovšem přišly dvě vítězství, kterými si řekl o titulový zápas střední váhy. Nad jeho síly byl ovšem Angličan James Webb, který dokázal Nora „uškrtit“ a získat pás šampiona pro sebe. Na zajímavě zpracované video se zpomalenými záběry se můžete podívat zde

Thomas Robertsen sherdog, tapology, Instagram, Twitter

Norský zápasník není příliš známým jménem ani mezi ortodoxními fanoušky MMA a proto jeho čísla na sociálních sítích, respektive počet followers jsou velmi nízké. To se však možná díky zápasu s Vémolou změní. Jeho oficiální twitterový účet není aktuální, naopak na Facebook přidává stejný obsah jako na Instagram.

Záznamy a detailní informace o jeho zápasech můžeme najít na největších MMA webech Tapology a Sherdog.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣Kdy a s kým se "The Saint" utkal naposledy?

Thomas Robertsen se naposledy představil v organizaci Oktagon MMA 1. 5. 2021. Na turnaji Oktagon 23 změřil síly s Vaškem Mikuláškem. Informace nejen o tomto zápase najdeš uvnitř článku.

2️⃣Kdy a kde byl k vidění jeho zápas s Karlosem Vémolou?

Souboj s Karlosem Vémolou byl součástí Oktagonu 17, který se uskutečnil 17. října 2020 v Brně a Nor na začátku 3. kola soupeři vzdal. Pro zápasové VIDEO klikni ZDE.

3️⃣Jaké jsou největší úspěchy Robertsena v kariéře?

Thomas Robertsen se řadí mezi veterány prestižní anglické organizace Cage Warriors, kde se v minulosti neúspěšně utkal o titulový pás střední váhy.

4️⃣Odkud pochází a kde zápasí?

Thomas Robertsen je MMA zápasník norské národnosti, který o sobě dal nejvíce vědět v anglické organizaci Cage Warriors, kde působí od roku 2017. Více o tomto bojovníkovi najdeš v článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

MMA bojovník Vašek Mikulášek

Václav Mikulášek - životopis a zápasy MMA bojovníka

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek je kontroverzní⚡, český MMA zápasník, který si s nikým a ničím nebere servítky v kleci i mimo ní.🧨 Jeho osoba...

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...