Samuel Pirát Krištofič - životopis a zápasy MMA bojovníka

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Samuel Pirát Krištofič je kontroverzní slovenský bojovník, který je pověstný svým houževnatým stylem boje. Na domácí scéně se těší obrovské podpoře fanoušků. Je bývalým držitelem prozatímního pásu šampiona střední váhy organizace Oktagon. Detailní pohled na jeho kariéru najdete v tomto článku.

ZÁPAS S VÉMOLOU
TIPSPORT GAMECHANGER

ŽIVOTOPIS A ZAČÁTKY
MMA KARIÉRA
ZÁPASOVÉ STATISTIKY
NÁSTUPOVKA A DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI

Samuel Pirát Krištofič na tiskové konferenci Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Profil Samuel Pirát Krištofič
Jméno Samuel Krištofič
Narozen 15. srpna 1989, Bratislava, Slovensko
Přezdívka Pirát
Bydliště Bratislava, Slovensko
Národnost Slovenská
Výška 183 cm
Váha 84 kg
Váhová kategorie Střední váha, Welterová váha
Výhry v MMA 17 - 5x KO/TKO, 5x donucení, 7x rozhodnutí
Prohry v MMA - 1x KO/TKO, 5x rozhodnutí
Tým Spartakus Fight Gym
Hlavní trenér Attila Végh, Yán Hudák, David Záměčník

Vsaďte si na bojové sporty u Tipsportu s bonusem 500 Kč zdarma

Samuel Krištofič MMA – začátky v bojových sportech

Samuel Krištofič neměl zrovna pohádkové dětství a i to ho přivedlo k bojovým sportům. Na začátku své kariéry v bojových sportech začínal s thajským boxem. V současné době se věnuje i pravidelným tréninkům BJJ, kde již dosáhl na fialový pás.

Profesionální kariéru v MMA započal v roce 2015 a už od dva roky později se ocitl na kartě druhého turnaje organizace OKTAGON MMA. Má na kontě skalpy Ondřeje Rašky, Radovana Úškrta, Roberta Pukače, Mateusze Strzelczyka, Zdeňka Polívky a koncem roku 2023 získal ten vůbec nejcennější – Karlose Vémoly.

Samuel Pirát Krištofič: dětství a rodina

Samuel Krištofič, kterému na česko-slovenské bojové scéně nikdo neřekne jinak než „Pirát, se narodil v Bratislavě. Prožil velmi složité dětství, protože ho spolu se sestrou vychovávala jen matka, otec byl totiž nepolepšitelný alkoholik. „Bylo mi asi jedenáct nebo dvanáct let a tím, že táta pil, tak večer když přišel domů, tak nám ubližoval,“ odhalil se Pirát v reality show Survivor.

Rodina neměla často peníze, nicméně tato životní situace ho podle vlastních slov neustále pohání dopředu a dělá z něj lepšího člověka i bojovníka. Pirát se také kmeni Lovců ve zmíněné reality show svěřil, že by si přál mít se svou maminkou lepší vztahy a prohlásil, že po návratu z ostrova pro to udělá maximum.

Samuel Krištofič věk, výška, váha

Pirátovi je 34 let a momentálně nastupuje nejčastěji ve střední váze organizace Oktagon MMA. Svoji kariéru nastartoval ve velterové divizi, když dokázal vyhrát populární show Oktagon Výzva II. Je známý tím, že dokáže skvěle pracovat se svojí váhou, měří 183 cm, což ho řadí mezi průměrně vysoké bojovníky.

sipka Vyzvedni si bonus na sázení ZDE – online registrace ti zabere jen pár minut

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Samuel Krištofič Survivor 2024

Slovenský MMA zápasník Samuel Krištofič přijal velkou výzvu v podobě účasti v reality show Survivor. Pirát se už dříve nechal slyšet, že by si tento drsný projekt rád vyzkoušel a produkce jeho prosbu vyslyšela.

Samuel Krištofič vs. Karlos Vémola

Pirát měl před sebou 29. prosince největší výzvu dosavadní kariéry. Po několikaletém trashtalku se totiž na turnaji Oktagon 51 v O2 areně utkal s Karlosem Vémolou. Utkání proběhlo v domluvené váze do 88,5 kilogramů na 3x5 min. a přineslo šokující výsledek.

Pirát ukončil Vémolu Foto: OKTAGON MMA

Pirát dokázal Vémolu několikrát tvrdě uděřit v postoji a zároveň odbránit všechny pokusy o takedown. Rozhodující moment zápasu přišel už v prvním kole, v čase 1:48, kdy Pirát přesným pravým hákem trefil bradu Karlose Vémoly, který šel okamžitě v bezvědomí k zemi a následně ho zdravotníci dlouho přiváděli k sobě. Detaily a video najdete zde.

Samuel Krištofič vs. Robert Bryczek

V pátek 28. července se Pirát utkal s Robertem Bryczkem o to, kdo následně vyzve šampiona Patrika Kincla v titulovém zápase střední váhy. Slovensko-polská řežba ozdobila speciální páteční turnaj Oktagon 45 na pražské Štvanici.

Pirátovi ale zápas absolutně nevyšel a Bryczek ho jako první protivník dokázal ukončit před limitem. Stalo se tak v první minutě prvního kola, kdy polský bojovník několikrát tvrdě Piráta zasáhl a ten se z hluboké defenzivy už nedokázal vzpamatovat. Na celý zápas se můžete podívat zde:

Samuel Krištofič Tipsport GameChanger 2023 - prohra s Alexem Lohoré

Nejprve to vypadalo, že se Pirát v unikátní pyramidě Tipsport GameChanger nepředstaví, následně si ale původní rozhodnutí rozmyslel a ani on v tomto štědře dotovaném projektu nakonec nechyběl.

Kromě samotných výkonů bylo zajímavé sledovat i Pirátův boj s váhou, jelikož v poslední době nastupoval ve střední divizi a zhubnout do velteru pro něj bylo vždy velmi náročné.

Pirát narazil hned v prvním kole na elitního bojovníka Alexe Lohorého a tento soupeř mu nakonec vystavil v pyramidě stopku. Pirát předvedl s Lohorém parádní zápas a velké srdce válečníka. Ani výkon na hranici sebeobětování ovšem na postup nestačil a po výhře na body proklouzl do čtvrtfinále právě Lohoré. Na celý duel se podívejte zde:

Samuel Krištofič vs. Zdeněk Polívka

Pirát Krištofič se vrátil do klece 15. října na turnaji Oktagon 36 ve Frankfurtu. Jeho soupeřem byl talentovaný Zdeněk Polívka, který ho vyzval skrze sociální sítě, a Pirát na tento souboj kývnul. Duel žebříčkových sousedů přitahoval velkou pozornost a patřil k největším ozdobám německého turnaje.

Průběh samotného utkání přinesl vyrovnanou bitvu a spoustu klinčů. Ani jeden nechtěl udělat chybu, což hrálo do karet Pirátovi, který si díky větším zkušenostem došel pro vítězství na body. Na celý zápas se podívejte v tomto videu.

Box: Samuel Krištofič vs. Matěj Kiry The King Király

Pouhých 14 dní po boxerském utkání s Milošem Petráškem Pirát Krištofič čelil další velké výzvě. Na turnaji Fight Night Challenge 2 v Bratislavě podstoupil duel v klasickém boxu na 4x3 min. s těžkotonážníkem Matějem Királym.

120kilový borec vyhlíží svoji boxerskou premiéru, avšak jakožto trenér a majitel King gymu v Bratislavě, má k bojovým sportům velmi blízko. Pirát si šel v pátek 3. června spravit chuť po dvou boxerských remízách v řadě. V tomto utkání byl daleko lehčím a zkušenějším bojovníkem, zároveň byl podle sázkových kanceláří velkým favoritem na vítězství. V samotném zápase to nakonec potvrdil a Királyho jednoznačně porazil na body.

Box Oktagon Underground: Pirát vs. Petrášek

Hlavním předzápasem boxerského galavečera Oktagon Underground: Vémola vs. Marpo byl vyhrocený duel Piráta Krištofiče s Milošem Petráškem. Oba se měli už dříve střetnout v MMA, tehdy to však nevyšlo, a tak si to v sobotu 21. května v pražské O2 Areně rozdali v klasickém boxu. Zápas byl vypsán na 4 kola po 3 minutách.

Samotný zápas přinesl poměrně překvapivý průběh a ještě překvapivější výsledek. Pirát totiž Melouna předčil a při vyhlašování se zdálo, že vítězství připadne jemu. Bodoví rozhodčí to však viděli zcela vyrovnaně, a proto utkání skončilo kontroverzní remízou. Na celý zápas se podívejte zde.

Oktagon 31: Pirát vs. Kincl o titul střední váhy

Poté, co vyšlo najevo, že se u Karlose Vémoly znovu objevily vážné zdravotní komplikace, vymyslela organizace Oktagon velmi adekvátní náhradu. V pražské O2 Areně byla totiž 26. února 2022 k vidění titulová bitva mezi Samuel Krištofičem a Patrikem Kinclem. Ten se na českou scénu vrátil po angažmá v polské KSW, kde se neúspěšně ucházel o titul. Hodně to mezi oběma kohouty jiskřilo už na oficiálním vážení, kde dokonce došlo ke strkanici.

Mezi Pirátem a Kinclem to už na váze pořádně jiskřilo Foto: OKTAGON MMA

Jednoznačná porážka na body

Zápas Krištofič vs. Kincl byl vyvrcholením dlouhého trashtalku a útoků z obou stran. Avšak Pirát od začátku utkání tahal za kratší konec provazu. Na Kinclův silový wrestling a následnou práci na zemi dlouho nemohl najít odpověď a navíc si pomáhal i fauly, za což mu rozhodčí zápasu Pavel Touš odebral ve čtvrtém kole bod.

V 5. kole v sobě Pirát našel vnitřní sílu a potvrdil srdce bojovníka. I když však tuto pětiminutovku získal pro sebe, konečnou porážku na body ani přes drtivý závěr neodvrátil. Pirát sice zůstává dál neporažen před časovým limitem, touto prohrou ale přišel o pás šampiona střední divize organizace Oktagon, který má nyní v držení právě Patrik Kincl.

V hlavním zápase turnaje Oktagon 31 šlo skutečně o hodně a na atmosféře s maximální možnou kapacitou (10 tisíc) O2 Areny to bylo znát! Vztahy mezi Krištofičem a Kinclem byly vyhrocené už dlouhé měsíce před samotným zápasem a nouze nebyla o slovní přestřelky z obou stran.

Vzhledem k nečistému způsobu boje ze strany Piráta pokračoval spor i na pozápasové tiskové konferenci. Přitom v kleci bezprostředně po zápase to vypadalo na vzájemný smír a prokázání si respektu.

Tuto situaci dokonce špatně vyhodnotil Kinclův kamarád a svěřenec David Dvořák, který měl za to, že jde Pirát po zápase za Kinclem s cílem ho napadnout. Toto nedorozumění se sice vysvětlilo, vzájemné vztahy obou aktérů hlavního duelu večera to však nevylepšilo.

Alexander Cverna vs. Pirát Krištofič box na Fight Night Challenge

To, co se zprvu zdálo jako nereálné, se na prvním galavečeru nově vzniklé organizace Fight Night Challenge stalo skutečností. Piráta Krištofiče vyzval v boxu Alexander Cverna, který se po celou svou kariéru pohybuje v těžké váze a v tomto duelu bude měl obrovskou váhovou převahu!

Na turnaji v Pevnosti Brno, který proběhl 27. prosince 2021, se v boxu představil po dlouhé době i Attila Végh nebo rapper Rytmus. Sám Pirát bral tento duel podle svých slov jako přípravu na titulový duel s Patrikem Kinclem.

Samotný průběh zápasu Pirát vs. Cverna nakonec přinesl poměrně překvapivou podívanou, na jejímž konci zvedl rozhodčí ruku oběma borcům a utkání skončilo remízou.

Samuel Pirát Krištofič vs. Karlos Terminátor Vémola se znovu neuskuteční (2021)

Zápas, ke kterému se už dávno schylovalo, se ani na několikátý pokus neuskutečnil. Na vině byly přetrvávající zdravotní trable Karlose Vémoly. Na jednu z nejočekávanějších bitev historie česko-slovenské MMA scény jsme si tak museli ještě počkat. Místo toho Pirát svůj pás obhajoval v souboji s Patrikem Kinclem.

Trashtalk mezi oběma Pirátem a Vémolou odstartovala zdánlivá maličkost, a sice pořadí bojovníků, ve kterém by měli do tohoto zápasu nastupovat. Karlos Vémola totiž nesouhlasil s nástupem jako první, což ovšem vyplývalo logicky ze současného znění pravidel i světového trendu (Pirát držel titul).

Samuel Pirát Krištofič vs. Marcin Naruszczka o prozatímní titul střední váhy organizace Oktagon

Hlavním zápasem turnaje Oktagon 26 na Štvanici byla titulová bitva Pirát Krištofič vs. Marcin Naruszczka. Piráta se původně souboj o titul týkat neměl, potom co ale definitivně musel svoji účast kvůli zranění zrušit Karlos Terminátor Vémola, dostal svěřenec Attily Végha životní šanci!

Ve velmi očekávaném zápase šlo o prozatímní titul střední váhy, přičemž vítěz se následně měl střetnout právě s Vémolou. Zápas proti Marcinu Naruszczkovi se odehrál na plných 5 kol a přinesl velmi vyrovnanou bitvu.

Bodoví rozhodčí nakonec těsně přisoudili vítězství Pirátovi. O velice diskutovaném výsledku v podstatě rozhodly dva stržené body na straně polského bojovníka, který se provinil proti pravidlům držením rukavice protivníka a chytáním za pletivo.

Pirát Krištofič vybojoval titul prozatímního šampiona Foto: OKTAGON MMA

Pirát Krištofič vs. Al Matavao na turnaji Oktagon 25

Dalším soupeřem, který se postavil do cesty ambicióznímu Pirátovi, byl 27letý zápasník Al Matavao. Rodák z ostrova Americká Samoa měl sice na kontě dvě porážky v řadě, šlo ale o nesmírně nebezpečného postojáře. Samuel Krištofič si ale z prvního souboje po zranění kolene odnesl vítězství.

Pirát porazil Al Matavaa Foto: OKTAGON MMA

Duel Pirát vs. Al Matavao byl jedním z hlavních lákadel turnaje Oktagon 25, který proběhl 19. června 2021, tradičně v brněnském Zoner BobyHall. Zápas nabídl parádní podívanou zejména v prvním kole, které zvedalo diváky ze sedadel.

Pirát byl prakticky po celý zápas lepším a aktivnějším bojovníkem, Matavao ale díky své vytrvalosti vydržel celá tři kola. Vítězství populárního Piráta, jehož nástupovku doprovázela bouřlivá atmosféra, se zrodilo tentokrát jednoznačně na body.

Samuel Pirát Krištofič vs. Alex Lohoré

Slovenského fightera, který si už také střihl například roli moderátora, měla čekat velmi zajímavá a těžká zkouška. Ve welterové váze (do 77 kg) se mu plánoval postavit pětinásobný mistr světa Alex Lohoré, jenž má zatím v organizaci Oktagon zápornou bilanci 2 porážek v řadě. Francouzský zápasník nejprve nestačil na Karlose Vémolu a následně prohrál taktéž na body s Leandrem „Apollo“ Silvou.

Zápas Krištofič vs. Lohoré se však pro zranění kolenních vazů na straně Piráta na turnaji Oktagon 22 neuskutečnil.

Samuel Pirát Krištofič vs. Mateusz Strzelczyk

Pirát se po dlouhé době představil fanouškům na galavečeru Oktagon 19, který se uskutečnil 5. prosince 2020 v brněnském Bobycentru. Proti němu se postavil nebezpečný Polák Mateusz Strzelczyk, který předtím jednoznačně vyřídil Vlasta Čepa.

Pirát prožil vítězný comeback, když na konci 2. kola zasypal polského soupeře sérií přesných úderů a ukončil zápas technickým knockoutem. Na zápas se podívej zde.

Samuel Pirát Krištofič zranění

Na konci roku 2019 Samuel Pirát Krištofič zveřejnil zprávu o zranění v dolní části zad, kvůli kterému musel přerušit svou kariéru v MMA. Dělal mu totiž velké problémy už pouhý trénink boje na zemi a v takovém stavu prostě do klece nemohl.

Pirát nakonec svou situaci řešil operací. Smůla ho ale provázela i v roce 2021, kdy si v březnu před soubojem s Alexem Lohoré pochroumal kolenní vazy a byl několik týdnu mimo trénink.

Samuel Pirát Krištofič přehled všech MMA zápasů

Výsl. Soupeř Kolo(čas) Způsob Událost Datum
Výhra Karlos Vémola 1 (1:48) KO Oktagon 51 29.12.2023
Prohra Robert Bryczek 1 (0:55) TKO Oktagon 45 28.7.2023
Prohra Alex Lohoré 3 (5:00) Rozhodnutí
Oktagon 40 4.3.2023 4.3.2023
Výhra Zdeněk Polívka 3 (5:00) Rozhodnutí Oktagon 36 15.10. 2022
Prohra Patrik Kincl 5 (5:00) Rozhodnutí Oktagon 31 26.2.2022
Výhra Marcin Naruszczka 5 (5:00) Rozhodnutí
Oktagon 26 24.7.2021
Výhra Al Matavao 3 (5:00) Rozhodnutí Oktagon 25 19.6.2021
Výhra Mateusz Strzelczyk 2 (0:59) TKO Oktagon 19 5.12.2020
Výhra Robert Pukac 5 (5:00) Rozhodnutí Oktagon MMA - Oktagon 14: Bitva O Truny
14.9.2019
Výhra Anderson de Queiroz Diniz 1 (0:29) KO Oktagon MMA - Oktagon 12
8.6.2019
Prohra David Kozma 5 (5:00) Rozhodnutí Oktagon MMA - Oktagon 11
16.3.2019
Prohra Grzegorz Siwy 3 (5:00) Rozhodnutí Oktagon MMA - Oktagon 9
15.9.2018
Výhra Ondrej Raska 1 (3:14) KO Oktagon MMA - Oktagon 6
26.5.2018
Prohra Nodar Kudukhashvili 3 (5:00) Rozhodnutí FNG - Fight Nights Global 84
2.3.2018
Výhra Radovan Uskrt 3 (2:02) Donucení Oktagon MMA - Oktagon 4 Challenge Finals 2
12.11.2017
Výhra Ondrej Raska 2 (1:40) Donucení Oktagon 2 - Challenge Qualification: Semifinals
1.9.2017
Výhra Kalman Kovacs 1 (4:40) Donucení Dark Night Nove Zamky - Dark Night Vol. 2
24.6.2017
Výhra Bohumil Lungrik 3 (5:00) Rozhodnutí Oktagon MMA - Oktagon 2
7.4.2017
Výhra Laszlo Szogyenyi 2 (3:23) Donucení X Fight - X Fight 1 20.5.2016
Výhra Tomas Vasicek 1 (3:27) TKO LCC - Fight Night
30.4.2016
Výhra Martin Sudor 2 (5:00) Rozhodnutí FoG - Fight of Gladiators 5
9.4.2016
Výhra Martin Kostolansky 3 (5:00) Rozhodnutí PCF 13 - Revenge
21.11.2015
Výhra Eduard Jedinak 1 (1:46) Donucení CFN - Champions Fight Night 1
10.7.2015

Samuel Pirát Krištofič vs David Kozma

Duel Samuel Pirát Krištofič vs David Kozma byl po dlouhou dobu posledním zápasem v MMA, který Pirát prohrál. Bitva se uskutečnila 16.března 2019 na akci Oktagon 11. Zápas se dočkal všech vypsaných pěti pětiminutových kol a skončil jednoznačným verdiktem rozhodčích ve prospěch Davida Kozmy. Tento duel je zároveň historicky jedním z nejsledovanějších na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon MMA.

Po tomto souboji Pirát Krištofič nastoupil v organizaci Oktagon do dalších dvou zápasů a oba vyhrál. Nejdříve na Oktagon 12 porazil po 29 sekundách KO Brazilce Andersona de Queiroz Dinize. A poté na Oktagon 14: Bitva o Trůny zvítězil jednoznačně na body nad Robertem Pukačem.

Karlos Terminátor Vémola vs Samuel Pirát Krištofič

Na začátku roku 2018 byly české sociální sítě vzhůru nohama. Probíhala na nich totiž velká přestřelka Karlos Terminátor Vémola vs Samuel Pirát Krištofič. Vémola nejdříve vyzval Piráta na souboj, ten se ničemu nebránil, ale problém byl v tom, že Pirát patřil do organizace Oktagon.

S tou ale Vémola neměl nic společného, a když poté vzápětí podepsal smlouvu s XFN, tak bylo jasné, že svou výzvu nemyslel ani úplně vážně, protože tušil už předem, že k zápasu nedojde. Celé to pak vlastně skončilo tím, že Vémola vyzval k souboji Attilu Végha, velkého kamaráda Piráta.

Samuel Pirát Krištofič Oktagon a XFN

Samuel Pirát Krištofič patří pod organizaci Oktagon, ale několikrát se v minulosti objevily spekulace, že se chystá přestoupit do dnes již takřka zaniklé organizace XFN. Poprvé to bylo v době velké slávy XFN před čtyřmi lety, když se schylovalo k souboji s Karlosem Terminátorem Vémolou. Podruhé to bylo na konci roku 2019, kdy si kvůli svým zdravotním problémům se zády odskočil do organizace XFN k jednomu zápasu v barmském boxu.

Samuel Pirát Krištofič vs Petr Kareš

Zápas v barmském boxu Samuel Pirát Krištofič vs Petr Kareš se uskutečnil s vidinou finančních zisků a snahou vzkřísit skomírající organizaci XFN. V barmském boxu jsou povoleny údery kolenem, lokty i hlavou. Boxuje se v postoji bez rukavic, pouze s látkovými omotávkami na rukou.

Petr Kareš je u většiny fanoušků MMA v nemilosti, protože organizaci XFN dovedl k dluhům, a tak většina publika přála výhru Pirátovi. Kareš ale ukázal, že není žádné ořezávátko a souboj dovedl až do konce. Rozhodčí nakonec zápas vyhodnotili jako remízu.

Tento jeden zápas nemění nic na tom, že Pirát patří pod organizaci OKTAGON MMA. Řadí se mezi nejoblíbenější a nejvýraznější tváře největší tuzemské MMA organizace. Zároveň má za sebou početné zástupy fanoušků jak v Česku, tak na Slovensku.

Během podzimu 2020 se Krištofič odhodlal ke změně Gymu a dosavadní Chaos Gym vyměnil za Spartakus Fight Gym pod vedením Attily Végha. Od přestupu, který vyvolal na scéně patřičné vášně, si sám Pirát slibuje nový impulz v jeho další kariéře.

Kromě aktivní kariéry bojovníka se Pirát v poslední době začal objevovat v moderátorské roli v organizaci Oktagon, kde svými názory glosuje jednotlivé zápasy a bojovníky.

Samuel Pirát Krištofič Instagram

Samuel Pirát Krištofič má samozřejmě i svůj profil na Instagramu. V současné době ho sleduje více než 158 000 tisíc fanoušků, kteří jsou pravidelně zásobeni novinkami z Pirátova života.

Převažují především fotky z jeho zápasů, ale i nejrůznější marketingové spolupráce a rodinné fotografie. Často se zde také prostřednictvím videí vyjadřuje k aktuálnímu dění. Na zajímavé povídání z dílny organizace Oktagon se podívejte zde:

Samuel Pirát Krištofič Sherdog, Tapology a Wikipedia

Že Samuel Pirát Krištofič není žádný začátečník, dokazuje i jeho profil na největší webové stránce o MMA Sherdog. Naleznete na něm kompletní přehled jeho zápasů v MMA a také pár dalších zajímavostí. Podobný přehled najdete i na serveru Tapology, který je doplněný i o zrušené zápasy a duely v čistě postojových disciplínách.

Samostatný profil Samuela Krištofiče na stránkách Wikipedie zatím nenajdete, zmiňuje se o něm však článek pojednávající o organizaci OKTAGON MMA.

Samuel Pirát Krištofič – manželka a děti

Samuel Krištofič není jen skvělým zápasníkem, ale také manželem a otcem. To potvrzuje i jeho žena Janka Krištofič, se kterou se seznámili v herně, kde Janka pracovala jako krupiérka. Pirát byl tou dobou členem bezpečnostní služby.

Samuel a Janka spolu mají dcerku, kterou Pirát miluje nadevše. Podle slov jeho ženy je úžasným otcem. Krištofič by si prý pro malou v budoucnu přál bratra, který by ji ochraňoval.

Samuel Pirát Krištofič merch – piratcrew.sk

Fanouškům Samuela Krištofiče by neměl uniknout jeho oficiální eshop piratcrew.sk. Tam najdete trička, mikiny, ponožky, čepice, kšiltovky, teplákové soupravy a spoustu dalších oděvů, ale také nálepky nebo Pirátův portrét. Jestliže máte v okolí fanouška, kterého byste chtěli obdarovat, ale nevíte, co přesně vybrat, k zakoupení je tu i dárková karta v hodnotě od 30, 50 nebo 100 EUR.

Samuel Pirát Krištofič nástupovka (Chorvatsko) – song

Takzvaná nástupovka, neboli song, který zní při příchodu do klece, je nedílnou součástí každého MMA bojovníka. Někdo svou nástupovku nemění po celou svou kariéru, jiný bojovník pro změnu nastupuje pokaždé na jinou hudbu. Nástupovka Piráta je velmi netradiční.

Když totiž Pirát vstupuje do klece, arénou se rozléhá song od skupiny Zaprešić Boys s názvem Igraj moja Hrvatska, který je velice bojovný, ale zpívá se v něm chorvatsky o Chorvatsku. Písničku i s videoklipem máš k dispozici níže.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣Kdy naposledy Pirát zápasil v MMA?

Oblíbený slovenský fighter se naposledy představil na turnaji Oktagon 51, kde knockoutoval Karlose Vémolu už v prvním kole. Průběh zápasu si přečtěte uvnitř článku.

2️⃣Kde momentálně Pirát trénuje a zápasí?

Pirát se ve druhé polovině roku 2020 rozhodl udělat v kariéře změnu a oficiálně přestoupil z Chaos Gymu do SFG trenéra Attily Végha. Nastupuje v organizaci Oktagon MMA, kde na konci července 2021 získal prozatímní titulový pás střední divize. Ten však ztratil v souboji s Patrikem Kinclem v únoru 2022.

3️⃣V jaké nastupuje Pirát váhové kategorii?

Samuel Krištofič momentálně nejčastěji zápasí ve střední váze, kde v rámci Oktagonu najdeme taková jména jako jsou Karlos Vémola, Alex Lohoré a další. Nastupoval ale i ve velterové divizi a sám o své budoucnosti z pohledu vah nemá úplně jasno.

4️⃣Kolik měří Pirát Krištofič?

Samuel Pirát Krištofič měří 183 centimetrů, což ho řadí mezi průměrně vysoké bojovníky. Více o Pirátovi se dozvíte v článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Alex Lohoré slaví své první vítězství v organizaci Oktagon

Alex Lohoré - profil a zápasy MMA bojovníka

Francouz Alex Lohoré je komplexní MMA zápasník 🤼 se zkušenostmi z předních světových organizací Bellator, Cage Warriors a další.☝ Toto je...