Conor The Notorious McGregor - MMA zápasy, statistiky a životopis

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Conor McGregor je nejslavnější MMA bojovník všech dob. Jeho popularita zásadním způsobem ovlivnila vzestup tohoto sportu. Během jednoho roku dokázal vyhrát v UFC hned ve třech váhových kategoriích a stal se vůbec prvním dvojnásobným šampionem nejlepší světové organizace. Toto je jeho velkolepý příběh.

Conor McGregor je nejznámějším MMA fighterem Foto: Profimedia.cz

Profil Conor McGregor
Jméno Conor Anthony McGregor
Narozen 14. července 1988, Crumlin, Dublin, Irsko
Přezdívka The Notorious
Bydliště Dublin, Irsko
Národnost Irská
Výška 175 cm
Váha 70 kg
Váhová kategorie Pérová váha (2008 - 2015), Lehká váha (2008 - 2012, 2016 - 2018), Velterová váha (2016, 2020 - současnost)
Výhry v MMA 22 - 19x KO/TKO, 1x donucení, 2x rozhodnutí
Prohry v MMA 6 - 4x donucení, 2x TKO
Tým Straight Blast Gym Ireland - SBG
Hlavní trenér John Kavanagh
Další trenéři Owen Roddy (box), John Connor (síla a kondice), Ido Portal (pohyb), Sergey Pikulskiy (wrestling), George Lockhart (výživa)

Vsaďte si na bojové sporty u Tipsportu s bonusem 500 Kč zdarma

Conchúr Antóin Mac Gréagóir

Conor McGregor je Ir a irsky tvar jeho jména zní Conchúr Antóin Mac Gréagóir. Narodil se 14. července 1988 v Dublinu, kde také prožil své dětství. V mládí se věnoval především fotbalu a ve svých 12 letech začal boxovat v boxerském klubu Crumlin. Než se Conor vydal do klece, tak vyzkoušel různé bojové sporty, jako je taekwondo, karate, capoeira, nebo kickbox.

sipka Sázejte na bojové sporty s bonusem za pohodlnou online registraci

Conor Anthony McGregor

Celým jménem Conor Anthony McGregor svůj první MMA zápas absolvoval 9. března 2007 již v 18 letech jako amatér proti Kieranovi Campbellovi v Dublinu pod asociací Irish Ring of Truth promotion. Conor zápas vyhrál technickým KO v prvním kole a vysloužil si tak profesionální smlouvu. V roce 2008 McGregor začal trénovat v klubu Straight Blast Gym (SBG) v Dublinu pod trenérem Johnem Kavanaghem.

Conor Mc Gregor životopis, výška, váha

Conor McGregor je pravděpodobně nejznámějším MMA bojovníkem všech dob, ale nutně to neznamená, že je nejlepší. Jeho příběh totiž zní jako pohádka, ve které instalatér z Irska dobil americkou UFC, když byl držitelem titulu v lehké a pérové váze zároveň. Slavný Ir měří necelých 173 centimetrů a během své kariéry se pohyboval v několika váhových kategoriích. S přibývajícím věkem postupně přechází do těžších divizí.

The Notorious Conor Mc Gregor MMA

9. března 2009 absolvoval Connor svůj první profesionální zápas proti Garymu Morrisovi a zvítězil ve druhém kole na TKO. Dalších jeho 5 zápasů skončilo vždy v prvním kole, ale bohužel dva z nich prohrál. Celkem měl tedy Conor bilanci po 6 zápasech 4-2 a v tu dobu nic nenasvědčovalo tomu, že prožije nějak oslnivou kariéru.

MMA zápasy Connor McGregor

V roce 2011 McGregor ale nastartoval sérii 15ti výher v řadě. Jeho prvním vrcholem pak byl rok 2012, kdy Conor získal titul šampiona pérové a lehké váhy organizace CWFC (Cage Warriors) a stal se tak prvním Irem, který byl držitelem titulů ve dvou různých váhových kategoriích zároveň. Logický pak byl zájem UFC mít Conora na svých fightcards, a tak v roce 2013 Ir podepsal s UFC smlouvu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Conor McGregor UFC

Do UFC Conor McGregor vlétl jako velká voda. Při svém debutu 6. dubna 2013 vyřídil Američana Marcuse Brimage za 67 sekund. Za toto KO také zároveň získal ocenění Knockout of the Night. V dalším svém duelu v UFC porazil na body dobře známého Maxe Hollowaye.

Během následujícího půl roku přišly 3 souboje, které Conor vždy vyhrál na TKO. Přímo v kleci Conor vyzval k zápasu brazilského šampionána v pérové váze Josého Alda. Ten se ale zranil a ze zápasu odstoupil. A tak došlo na UFC 189 k titulovému zápasu s Chadem Mendesem. V něm Connor opět zvítězil na TKO ve druhém kole a stal se tak dočasným držitelem titulu UFC v pérové váze.

Za pět měsíců (12. prosinec 2015) už se s José Aldem utkal, a zápas trval rekordně krátkých 13 sekund, během kterých Conor svého soupeře knockoutoval. Vzápětí Conor vyzval na souboj šampióna lehké váhy, kterým v té době byl Rafael Dos Anjos.

Conor McGregor vs. Michael Chandler (The Ultimate Fighter 2023)

Na začátku února 2023 vyšlo najevo, že Conor McGregor bude jedním z trenérů v rámci populární show The Ultimate Fighter. Ve stejné pozici už v minulosti působil. Po skončení by se následně měl utkat s Michaelem Chandlerem, který bude koučovat druhý tým.

Celou situaci však komplikuje znovuzařazení McGregora do antidopingové kontroly USADA. Oficiální termín a místo konání zápasu McGregor vs. Chandler prozatím oznámeno nebylo, avšak všeobecně se předpokládá, že k němu v roce 2023 dojde. Utkání by mělo proběhnout ve velterové váze.

sipka Jaké jsou kurzy na zápas McGregor vs. Chandler se podívejte zde

Conor McGregor zranění nohy proti Dustinu Poirierovi - trilogii rozhodl vážný zdravotní incident

Třetí a rozhodující bitva mezi velkými rivali měla být oslavou MMA, skončila ale tím nejhorším možným způsobem. Conor McGregor si na konci prvního kola hlavního zápasu UFC 264 přivodil vážnou zlomeninu levé nohy a zápas musel být předčasně ukončen.

sipka Na podrobnosti k zápasu Poirier - McGregor 3 se podívejte ZDE

Stále však mezi oběma borci zůstává zlá krev, a pakliže se Conor McGregor z komplikovaného zranění dokáže vrátit, dost možná někdy uvidíme zápas číslo 4!

Conor McGregor vs. Dustin Poirier 2

Fanoušci kontroverzního Ira se znovu dočkali. Jejich miláček se do klece znovu postavil 23. ledna 2021 při UFC 257. Zápas Conor McGregor vs. Dustin Poirier byl odvetou po 6 letech. V prvním souboji dokázal McGregor rovněž velmi populárního Dustina Poiriera ukončit v polovině prvního kola. Tentokrát však došlo k obrovskému překvapení!

Conor šel do zápasu jako obrovský favorit, přesto padl. Poirier vydržel během úvodního kola několik velmi tvrdých úderů a postupně přesnými lowkicky čím dál více omezoval pohyb irského velikána. V polovině 2. kola zasypal Poirier McGregora několika přesnými údery a populární The Notorious inkasoval první knockout své fantastické kariéry.

Naprosto nečekaný výsledek ale dával tušit, že se oba borci v kleci neviděli naposledy, což bezprostředně po zápase oba potvrdili. Na videu se podívejte na celý průběh odvety.

Conor McGregor vs. Donald Cerrone

Po 15ti měsíční přestávce se McGregor vrátil do záře reflektorů poprvé od porážky s Khabibem 18. ledna 2020 na turnaji UFC 246 v Las Vegas. Jeho soupeřem byl legendární kovboj Donald Cerrone. Tradičně sebevědomý McGregor rozhodl o své výhře už po 40 vteřinách boje, kdy nejprve neortodoxně ramenem zlomil soupeři nos a po tvrdém head kicku ho ukončil TKO.

Conor McGregor vs Nate Diaz

Díky zranění Rafaela Dos Anjose však došlo na zápas Conor McGregor vs Nate Diaz. Nate Diaz byl v té době již velmi zkušeným bojovníkem, ale bohužel se mu stále nedařilo dostat se na požadovanou váhu, a tak se souboj odehrál ve welterové váze, což se ukázalo pro Conora jako velký problém.

Přestože do zápasu nastoupil velmi aktivně, tak nevydržel nasazené tempo a na konci druhého kola vyhrál Diaz na submisi. Po tomto duelu McGregora nezajímalo nic jiného než odveta a tu také po necelém půl roce dostal. Odveta trvala celých 5 pětiminutových kol, ve kterých byl ale Conor výrazně aktivnější a na konci tak zaslouženě vyhrál na body. Zápas se bojoval opět ve welterové váze.

Conor McGregor vs Eddie Alvarez

Necelé tři měsíce po odvetě s Diazem tu byl další titulový zápas Conor McGregor vs Eddie Alvarez, ve kterém Conor toužil i po titulu v lehké váze. A ten také po TKO ve druhém kole Connor získal. Tímto vítězstvím se tak Conor McGregor zapsal do historie MMA. Stal se totiž prvním bojovníkem, který držel zároveň dva tituly v různých vahách a také jako jediný během jednoho roku vyhrál v UFC zápasy ve třech různých váhových kategoriích. (pérová, lehká, velterová).

Conor McGregor vs Floyd Mayweather

V létě roku 2017 došlo na boxerskou bitvu Conor McGregor vs Floyd Mayweather. Conor byl po svých historických zápisech tak sebevědomý, že vyzval na souboj neporaženého boxerského šampiona Floyda Mayweathera. Ze začátku se zdálo, že Conor má i šanci vyhrát a v prvních kolech byl možná i lepší, ale postupně začal přebírat iniciativu Floyd Mayweather a v desátém kole zvítězil technickým KO.

Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov

Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov je jedním z nejslavnějších zápasů v historii UFC. Nurmagomedov byl v té době neporaženým šampiónem v lehké váze, který do té doby neprohrál dokonce ani jedno kolo! Conora tak čekal velmi silný soupeř a v prvních dvou kolech Ir tahal za kratší konec.

Ve třetím kole se Conorovi, ale podařilo vyhrát na body a fanoušci začali věřit, že by i Connor mohl vyhrát. Ale to se nestalo. Ve čtvrtém kole po škrcení Khabiba Conor musel odklepat a zápas vzdát. Po duelu se následně strhla obrovská rvačka a irský zápasník byl dokonce napaden ze zadu jedním z fanoušků, který vnikl do klece.

Conor McGregor - přehled všech zápasů:

Výsl. Soupeř Kolo(čas) Způsob Událost Datum
Michale Chandler ? ?
Prohra Dustin Poirier 1 (5:00) TKO UFC 264 10.7.2021
Prohra Dustin Poirier 2 ( 2:32) TKO UFC 257 23.1.2021
Výhra Donald Cerrone 1 (0:40) TKO UFC 246: McGregor vs Cowboy 18.1.2020 Las Vegas
Prohra Khabib Nurmagomedov 4 (3:03) Donucení UFC 229: Nurmagomedov vs McGregor 6.10.2018 Las Vegas
Výhra Eddie Alvarez 2 (3:04) TKO UFC 205: Alvarez vs. McGregor 12.11.2016 New York
Výhra Nate Diaz 5 (5:00) Rozhodnutí UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 20.8.2016 Las Vegas
Prohra Nate Diaz 2 (4:12) Donucení UFC 196: McGregor vs. Diaz 5.3.2016 Las Vegas
Výhra José Aldo 1 (0:13) KO UFC 194: Aldo vs. McGregor 12.12.2015 Las Vegas
Výhra Chad Mendes 2 (4:57) TKO UFC 189: Mendes vs. McGregor 11.7.2015 Las Vegas
Výhra Dennis Siver 2 (1:54) TKO UFC Fight Night: McGregor vs. Siver 18.1.2015 Boston
Výhra Dustin Poirier 1 (1:46) TKO UFC 178: Johnson vs. Cariaso 27.9.2014 Las Vegas
Výhra Diego Brandão 1 (4:05) TKO UFC Fight Night: McGregor vs. Brandao 19.7.2014 Dublin
Výhra Max Holloway 5 (3:00) Rozhodnutí UFC Fight Night: Shogun vs. Sonnen 17.8.2013 Boston
Výhra Marcus Brimage 1 (1:07) TKO UFC on Fuel TV: Mousasi vs. Latifi 6.8.2013 Stockholm
Výhra Ivan Buchinger 1 (3:40) KO CWFC 51 31.12.2012 Dublin
Výhra Dave Hill 2 (4:10) Donucení CWFC 47 2.6.2012 Dublin
Výhra Steve O'Keefe 1 (1:33) KO CWFC 45 18.2.2012 Kentish Town (Anglie)
Výhra Aaron Jahnsen 1 (3:29) TKO CWFC: Fight Night 2 8.9.2011 Ammán (Jordánsko)
Výhra Artur Sowinski 2 (1:12) TKO Celtic Gladiator 2: Clash of the Giants 11.6.2011 Port Laoise (Irsko)
Výhra Patrick Doherty 1 (0:04) KO Immortal Fighting Championship 4 16.4.2011 Letterkenny (Irsko)
Výhra Mike Wood 1 (0:16) KO Cage Contender 8 12.3.2011 Dublin
Výhra Hugh Brady 1 (2:31) TKO Chaos FC 8 12.2.2011 Londonderry (Irsko)
Prohra Joseph Duffy 1 (0:38) Donucení Cage Warriors 39: The Uprising 27.11.2010 Cork (Irsko)
Výhra Connor Dillon 1 (4:22) TKO Chaos FC 7 9.10.2010 Londonderry (Irsko)
Výhra Stephen Bailey 1 (1:22) TKO K.O.: The Fight Before Christmas 12.12.2008 Dublin (Irsko)
Prohra Artemij Sitenkov 1 (1:09) Donucení Cage of Truth 3 28.6.2008 Dublin
Výhra Mo Taylor 1 (1:06) TKO Cage Rage Contenders – Ireland vs. Belgium 3.5.2008 Dublin
Výhra Gary Morris 2 (0:08) TKO Cage of Truth 2 8.3.2008 Dublin

Conor McGregor UFC debut

Jak už jsme psali výše v článku, debut v UFC si McGregor odbil v roce 2013 a soupeřem mu byl Marcus Brimage. Ten měl v té době na kontě čtyři vítězství v řadě a šlo tedy o velmi adekvátní prověrku. Conor McGregor o svém vítězství rozhodl už po minutě prvního kola po sérii přesně trefených zvedáků. Na celý zápas se podívejte ve videu.

Kdy bude mít Conor McGregor další zápas a kdo bude dalším soupeřem Conora McGregora?

V tuto chvíli víme, že se Conor McGregor po zlomenině nohy a dvou porážkách od Dustina Poiriera chystá na návrat do klece UFC skrze show The Ultimate Fighter 2023.

Několikrát to sice vypadalo, že McGregor nastoupí k dalšímu boxerskému duelu s fenomenálním boxerem Manny Pacquaem, nakonec však z této úvahy, alespoň pro tentokrát sešlo. Aktuálně box není pro McGregora téma, byť se to v jednu dobu hodně skloňovalo.

Mezi další uvažované soupeře do budoucna patří Jorge Masvidal, či Tony Ferguson. Oba jsou ve své kariéře ale ve velkém útlumu a na zápas s milovaným i nenáviděným McGregorem to v tuto chvíli nevypadá.

Conor McGregor nezápasil více než rok a půl kvůli zlomenině levé nohy, kterou utrpěl v neúspěšné trilogii s Dustinem Poirierem v červenci 2021. Po tomto incidentu nebylo vůbec jasné, zda se k profesionálnímu MMA ještě dokáže vrátit.

Velkým tématem je dlouhodobě životospráva Conora McGregora a celková disciplína v tréninku i soukromí. Zajímavostí také je, že během rekonvalescence viditelně nabral spoustu svalové hmoty, a tak se bouřlivě debatuje o možném užívání anabolických steroidů.

McGregor váha

Conor McGregor zápasil celkem ve třech váhových kategoriích. V lehké a pérové váze získal mnoho titulů a stal se také prvním bojovníkem, který v UFC držel zároveň tituly ve dvou různých vahách. Jednalo se právě o lehkou a pérovou váhu.

Na svém kontě má ale i zápasy ve welterové váze. Především ty s Diazem si všichni pamatují. A díky výhře v odvetě s Diazem je Conor jediným bojovníkem, který během jednoho roku vyhrál v UFC zápasy ve třech různých váhových kategoriích.

Conor McGregor na Sherdog

Profil Conora McGregora na americkém specializovaném webu Sherdog patří mezi ty nejnavštěvovanější. Naleznete zde přehled všech zápasů Conora a také jeho další osobní údaje jako je výška, váha nebo věk. Profil Conora McGregora na Sherdogu naleznete zde.

McGregor manželka Dee Devlin a děti

Conor McGregor žije se svou manželkou Dee Devlin již více než 12 let. Dee Devlin pochází stejně jako Connor z Irska a jestli máte chuť, tak pravidelně dává na svůj Instagram rodinné fotky. Společně mají syna, který se jmenuje po otci Conor a narodil se v roce 2017 a také dcerku jménem Croiam, jež se narodila na začátku roku 2019. V roce 2018 dokonce se svým synem zahajoval v Americe nesmírně populární Superbowl v NFL, což je vyvrcholení nejprestižnější ligy amerického fotbalu na světě.

Connor McGregor Foto: ČTK/PA/PA Wire

Conor McGregor účes a tetování

Conor McGregor si velmi potrpí na barevné tetování, které pokrývá velkou část jeho těla. Především jeho potetovaný hrudník, které si ve spojitosti se slavným Irem vybaví snad každý. Na jeho hrudníku je vyobrazený gorilí samec, který pojídá lidské srdce a pod ním má vytetované své příjmení McGregor a přezdívku The Notorious, což znamená proslulý (notoricky známý). Na levém předloktí má pro změnu džungli rudých růží s velkou dýkou.

Conor McGregor whisky

Conor McGregor má také svou značku whiskey, kterou rád propaguje na svých tiskových konferencí. Jeho whiskey se jmenuje Proper Twelve a na trhu se uchytila velmi dobře. Dle slov Conora dosáhl se svou whiskey již v roce 2018 obratu jedné miliardy dolarů. Na jaře 2021 McGregor prodal významný podíl Proper Twelve, čímž se stal jedním z nejlépe vydělávajících sportovců všech dob.

McGregor instagram (@thenotoriousmma)

Conor McGregor má samozřejmě i svůj profil na Instagramu a má na něm neskutečných více než 46 miliónu sledujících. Na Conorově Instagramu naleznete fotky nejen z příprav na zápasy, ale také fotky s jinými slavnými osobnostmi, jeho děti a manželku a nechybí ani častá propagace jeho značky whiskey Proper Twelve. V MMA komunitě nikdo nemá sledovanější profil, než právě Conor McGregor.

Conor McGregor Twitter a Youtube

Pokud chcete vidět některá slavná vítězství Conora McGregora, tak je samozřejmě najdete na Youtube. Možná vás ale překvapí, že Conor je poměrně hodně aktivní i na Twitteru. V současné době má na svém Twitteru téměř 10 miliónu sledujících a více než 8000 tweetů.

Conor McGregor trashtalk

O McGregorovi se dobře ví, že je mistrem trashtalku. Jeho velmi svérázný projev, přízvuk a celkové vyjadřování k jeho osobě neodmyslitelně patří, i když bylo v minulosti mnohokrát za hranou. Některé jeho "kousky" zachyvuje i toto video.

Conor McGregor kniha a film

O Conorovi již také bylo napsáno několik knih. Tou zřejmě nejslavnější je publikace od jeho trenéra Johna Kavanagha, která se jmenuje Vyhraj nebo se pouč. Ta byla dokonce přeložena v roce 2018 i do češtiny.

McGregor pronikl dokonce i na filmová plátna, když o něm byl natočen v roce 2017 oficiální snímek s všeříkajícím názvem Conor McGregor – Notorious. Jedná se o dokument mapující jeho život a zápasy.

sipka Mnoho knih a dokumentů vzniklo také o Mike Tysonovi - profil legandárního boxera najdete ZDE.

Conor McGregor zatčení

Bojovník Conor McGregor měl za svůj turbulentní život nesčetně problémů se zákonem. Zřejmě největší jeho prohřešek se však udál v dubnu 2018, kdy s partou přátel napadl autobus převážející UFC bojovníky, včetně Khabiba Nurmagomedova. Šéf UFC Dana White tehdy tento čin rezolutně odsoudil a označil jej za odporný.

Conor McGregor nehoda

Pořádnou kliku měl Conor McGregor na konci ledna 2023, kdy ho při jízdě na kole srazilo auto. Vyděšený řidič přispěchal slavného zápasníkovi napomoc a naštěstí shledal, že se McGregorovi nic vážného nestalo. Tento incident jen dokresluje, že život Conora McGregora je jako jízda na horské dráze a stále se u něj něco děje.

Jaký je majetek Conora McGregora? MMA kariéra, reklama a sponzoring

Conor McGregor rád ukazuje světu své bohatství a luxus, ve kterém žije. Rád zmiňuje, že než se stal slavným, tak trénoval box za 10 EUR na hodinu. Jeho majetek se v současné době odhaduje na více než 2 miliardy korun. Ale nejsou to jen peníze vydělané díky MMA.

Podle serveru Daily Mail spolupracuje například s firmami Burger King, Beats by Dre, Monster Energy, David August, BSN, Anheuser-Busch, HiSmile a nebo sázkovou kanceláří Betsafe. Na konci roku 2022 se McGregor stal hlavní tváří a celosvětovým ambasadorem investiční platformy XTB.

Co znamená Surprise, Surprise Muthafucka! The King is Back?

Po prohře s Diazem si Conor moc přál odvetu a když jí dostal a zvítězil v ní, tak svou výhru komentoval právě slovy „Surprise, Surprise Muthafucka! The King is Back“. Tato hláška zlidověla a stala se velmi oblíbenou. A například si můžete koupit i oficiální UFC suvenýry jako trička, mikiny a další předměty s touto hláškou. V překladu zní tento ostrý výraz "překvapení, překvapení svi*ě! Král je zpátky!"

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Je Conor McGregor nejlepším MMA zápasníkem všech dob?

Celosvětově známý irský zápasník dokázal tento sport proslavit jako nikdo jiný. Právem je považován za ikonu MMA a jeho jméno neustále přitahuje pozornost. Co se týče výsledků v kleci řadí se mezi nejúspěšnější bojovníky historie UFC. Ještě lepším zápasníkem byl ale Khabib Nurmagomedov, který McGregora porazil a sám nikdy nepoznal hořkost porážky.

2️⃣ Kde se aktuálně pohybuje v žebříčku a kdy jej uvidíme znovu v akci?

Conor McGregor po překvapivé dvojité porážce od Dustina Poiriera postupně vypadl z žebříčků UFC. Přehled zápasů i zajímavosti o Conorově životě najdete ZDE.

3️⃣ Jaké jsou největší milníky sportovní kariéry Conora McGregora?

Kontroverzní Ir toho ve své bohaté kariéře dokázal opravdu hodně. Během jednoho kalendářního roku dokázal například zvítězit ve třech různých váhových kategoriích. Obrovské peníze vydělal také díky boxerskému zápasu s fenomenálním Floydem Mayweatherem. Více z jeho dechberoucího života se dozvíte v tomto článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - program, zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Dustin Poirier v zápase s Conorem McGregorem

Dustin Poirier - životopis a profil zápasníka UFC

Dustin Poirier je americký profesionální MMA zápasník ⭐ a bývalý šampion lehké váhy UFC. Na svém kontě má hned dva fenomenální skalpy ⛔...

Khabib Nurmagomedov

Khabib The Eagle Nurmagomedov - životopis a zápasy MMA bojovníka

Khabib Nurmagomedov patří mezi nejúspěšnější bojovníky v historii MMA 🥇, neboť ve své kariéře neprohrál ani jeden zápas!