UFC 257: McGregor vs. Poirier 2 informace a datum

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Conor McGregor se na UFC 257 (23. ledna 2021) utká s Dustinem Poirierem. Na turnaji bude i Mach Muradov. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

DATUM - PROGRAM - LIVESTREAM

Conor McGregor se utká s Dustinem Poirierem Foto: ČTK/PA/PA Wire

Hodnocení UFC 257: 9,9/10

  • Datum konání: 23. ledna 2021 (v Česku 24. ledna od 04:00)
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkových kanceláří

UFC 257: McGregor vs. Poirier 2 informace a datum

Dlouho očekávaná odveta mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem se uskuteční na UFC 257. Turnaj proběhne 23. ledna 2021 na bojovém ostrově Yas v Abú Dhabí. Na kartě se ukáže i Makhmud Muradov. Čeští fanoušci mohou UFC 257 sledovat kvůli posunu času od čtyř hodin ráno v noci ze soboty na neděli. Klikněte zde a sledujte živě celý turnaje UFC 257: McGregor vs. Poirier zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Conor McGregor chtěl původně zápasit ještě do konce roku 2020, protože se plánoval důkladně věnovat přípravě na boxerský duel McGregor - Pacquiao. Nakonec však přijal i lednový termín. Souboj McGregora s Poirierem se měl konat pouze jako charitativní akce, následně se ovšem domluvila oficiální zápasová odveta v UFC.

Conor McGregor Dustin Poirier
Výhry: 22 Prohry: 4
Výhry: 26 Prohry: 6

Dustin "The Diamond" Poirier v posledním zápase dokázal zdolat Dana Hookera. I Conor "The Notorious" McGregor si v minulém fightu připsal výhru nad legendárním Donaldem Cerronem. Poirier se s McGregorem utkal už v roce 2014, kde se populární Ir radoval už v prvním kole, když Poiriera zasypal údery, po kterých rozhodčí zápas ukončil na TKO.

Conor "The Notorious" McGregor - Dustin "The Diamond" Poirier kurzy

Kurzy na bitvu Conora McGregora a Dustina Poiriera už byly vypsány a není žádným překvapením, že favoritem je irský fighter. McGregor totiž v minulém vzájemném zápase Poiriera absolutně k ničemu nepustil a zcela ho zasypal údery, na které Američan nezvládl reagovat.

TIP Vítěz McGregor v kurzu 1,31 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat živě zdarma

McGregor porazí Poiriera

Největší rozdíl uvidíme v postoji. McGregor je pravděpodobně nejlepší striker v celé divizi. Dustin Poirier navíc bude Irovi typologicky sedět, protože na submisi naposledy zvítězil v roce 2017. Ve fightu McGregor - Poirier překvapení neuvidíme. Na tiket patří výhra favorita.

UFC 257: McGregor vs. Poirier 2 fight card, program a výsledky, zápasy

Aktuálně jsou na UFC 257 potvrzeny následující zápasy. Pořadí na fight card se ještě bude měnit. Makhmud Muradov se představí v druhém zápase hlavní karty.

UFC 257: McGregor vs. Poirier 2 fight card, program a výsledky, zápasy
Lightweight Dustin Poirier (TKO) vs. Conor McGregor
Lightweight Dan Hooker vs. Michael Chandler (TKO)
Women's Flyweight Jessica Eye vs. Joanne Calderwood (body)
Middleweight Andrew Sanchez vs. Makhmud Muradov (TKO)
Women's Strawweight Marina Rodriguez (TKO) vs. Amanda Ribas
Preliminary card (ESPN / ESPN+)
Lightweight Nasrat Haqparast vs. Arman Tsarukyan (body)
Middleweight Brad Tavares (body)
vs. Antônio Carlos Júnior
Women's Bantamweight Julianna Peña (sub)
vs. Sara McMann
Light Heavyweight Khalil Rountree Jr. vs. Marcin Prachnio (body)
Early preliminary card (ESPN+ / UFC Fight Pass)
Catchweight (150 lb) Movsar Evloev (body)
vs. Nik Lentz
Flyweight Amir Albazi (body)
vs. Zhalgas Zhumagulov

UFC: McGregor vs. Poirier 2 sledovat online živě zdarma livestream i přímý přenos v TV

Se stoprocentní pravděpodobností uvidíme přímý přenos na placené sportovní televizi Premier Sport. Tato televize totiž od roku 2021 vysílá všechny UFC eventy. K dispozici budou pro fanoušky MMA i livestreamy, které naleznete zdarma na internetu. Tyto streamy mají ovšem často špatnou kvalitu. V Případě, že se chcete podívat na celý turnaj, můžete využít placený online streamy přes UFC Fight Pass, které vyjde na několik desítek eur.

UFC 257 McGregor vs. Poirier 2 stream zdarma live na Tipsport TV

Livestream zdarma celého turnaje UFC 257: McGregor vs. Poirier 2, kde bude bojovat i Makhmud Muradov s Andrewem Sanchezem, odvysílá živě sázková kancelář Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme online přenosy všech zápasů UFC 257. K dispozici budou i live sázky, se kterými si můžete sledování celého turnaje zpestřit.

UFC 257 bude možné sledovat zdarma

UFC 257 McGregor - Poirier: Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez

Na skvěle obsazeném turnaji UFC 257 bude bojovat i Makhmud Muradov, který změří síly s Andrewem Sanchezem. Pro Macha Muradova to bude první zápas po více než roční pauze, která byla způsobená zraněním soupeřů i koronavirem. Český Uzbek bude v zápase favoritem a výhra by ho mohla přiblížit k TOP 15 ve střední váze.

UFC: McGregor vs Poirier video a záznam

Zde se můžete podívat na záznam duelu mezi Conorem McGregorem a Donaldem Cerronem.

1️⃣Kdy se koná turnaj UFC 257?

Turnaj UFC 257: McGregor vs. Poirier 2 proběhne v sobotu 23. ledna 2021. Galavečer se koná v Abú Dhabí a čeští fanoušci ho budou moci sledovat v noci ze soboty na neděli.

2️⃣Kteří bojovníci budou na UFC 257?

Hlavním zápasem na UFC 257 bude odvetný souboj mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem. Na turnaji se ovšem ukáže i česko-uzbecký Makhmud Muradov. Chybět nebude například ani Dan Hooker, který se střetne s Michalem Chandlerem.

3️⃣Jaké jsou kurzy na duely na galavečeru UFC 257?

Kurzy na fighty turnaje UFC 257 už jsou vypsány. V hlavním zápase je favoritem Conor McGregor. Pro aktuální výši kurzů se podívejte do tohoto článku.

4️⃣Bude možné sledovat živě celý turnaj UFC 257?

Turnaj UFC 257 uvidíme samozřejmě i v české a slovenské sportovní televizi. Chybět nebudou ani livestreamy, které můžete na internetu sledovat zcela zdarma. Pro návod ke sledování se podívejte na tento článek.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.