Conor McGregor chce znovu zápasit! Soupeřem bude Pacquiao

Kontroverzní Ir o sobě dává zase pořádně vědět! Přestože před několika měsíci oznámil konec zápasení, aktuálně vyzval k boxerskému duelu legendu Manny Pacquiaa.

Conor McGregor ve slavném boxerském zápase s Floydem Mayweatherem Foto: Instagram

Box: Conor McGregor vs. Manny Pacquiao

Pravděpodobně nejpopulárnější MMA bojovník všech dob to ani tentokrát bez boje dlouho nevydržel. Na jaře 2020 sice už po několikáté ukončil svou bohatou kariéru, momentálně to však vypadá, že se fanouškům bojových sportů opět představí. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na box s bonusem zdarma

Smíšené bojové umění by tentokrát měl vystřídat box, v němž se postavil v roce 2017 nejlepšímu boxerovi planety Floydu Mayweatherovi. A nevedl si špatně. Jednomu z nejlepších sportovců historie podlehl až v 10. kole, což se příliš nečekalo. Tentokrát vyzval na souboj legendárního boxera Manny Pacquiaa, který jako první boxer v historii vyhrál 10 světových titulů v 8 různých váhových kategoriích a v minulosti patřil mezi největší rivaly právě Mayweathera.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Pac-Man, jak se také rodákovi z Filipín přezdívá, se proslavil také jako herec a odvážný politik a patří mezi nejslavnější asijské sportovce všech dob. Přesné datum ještě není známo, zápas by však měl proběhnout v roce 2021.

McGregor chce pomáhat druhým

Výtěžek tohoto velmi zajímavého zápasu poputuje na boj proti koronaviru. Sám Conor McGregor je v popředí zájmu také s další nabídkou. Tentokrát má jít o charitativní akci s vynikajícím MMA zápasníkem Dustinem Poirierem. Ten už s nabídkou souhlasil a vydělané peníze z televizních práv pomohou v charitativních organizacích obou bojovníků.

Zajímavý je také třaskavý spor mezi McGregorem a UFC, konkrétně jejím šéfem Dannou Whitem. Za vším jsou podle všeho peníze a celá kauza došla tak daleko, že se populární irský zápasník rozhodl uveřejnit soukromou konverzaci s majitelem nejprestižnější MMA organizace. Ten následně reagoval hodně podrážděně.

Conor McGregor na vážení Foto: ČTK/AP/Julio Cortez

White sice usiluje, aby se charitativní akce konala pod hlavičkou UFC, na to, jak celá věc dopadne si ale ještě budeme muset počkat. Do karet UFC totiž nehraje ani plánované datum McGregorovi charitativní akce. 12. prosince 2020 by se totiž zároveň měl konat poslední galavečer tohoto roku, na kterém bude Kamaru Usman obhajovat titulový pás welterové váhy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.