Anderson Silva má před sebou poslední zápas

Legendární Anderson Silva oznámil, že bitva na UFC Fight Night 181 bude jeho poslední v kariéře. Na stejném turnaji se ukáže i Makhmud Muradov.

Silva se chystá na poslední zápas kariéry Foto: Instagram

V posledním zápase kariéry se Anderson Silva utká s Uriahem Hallem

Veterán Anderson Silva, který v nejprestižnější MMA organizaci světa nastupuje už od roku 2006, má před sebou dost pravděpodobně poslední duel. Na UFC Fight Night: Hall vs. Silva se utká s Uriahem Hallem a podle svých slov to bude jeho poslední fight. Turnaj UFC FN 181 se koná 31. října 2020, což je dlouhých 14 let od Silvovo premiéry. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Anderson Silva má za sebou zápasy s těmi nejlepšími fightery historie. Na kontě má duely například s Michaelem Bispingem, Danielem Cormierem, nebo Israelem Adesanyou. Brazilskému "Pavoukovi" je už 45 let a v poslední době sbírá spíše prohry. Proti Uriahovi Hallovi tak půjde o jeho poslední zápas kariéry.

TIP: Vítěz: Anderson Silva v kurzu 2,50 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Anderson Silva zvítězí

Na UFC FN 181 se ukáže i Makhmud Muradov v souboji proti Kevinu Hollandovi. Hlavní zápas celého turnaje Uriah Hall - Anderson Silva by měl být podle všeho velmi atraktivní. Oba dva jsou totiž kvalitními postojáři. Hall navíc není na takové úrovni, jako jsou minulí Silvovo soupeři. Podle očekávání by se tak Brazilec mohl rozloučit výhrou. Kurz 2,55 rozhodně stojí za zkoušku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.