Jiří Procházka se opět posouvá v žebříčku UFC

Jiří Procházka stále vylepšuje nejlepší české umístění v historii UFC. Po přechodu Jonese do vyšší váhové kategorie si svou pozici opět vylepšil.

Procházka si vede v UFC skvěle Foto: Instagram

Jiří Procházka po odchodu Jonese postupuje na 6. místo

Český bojovník Jiří Denisa Procházka, který si připsal ve své premiéře v UFC impozantní vítězství proti Volkanu Oezdemirovi, stoupá v žebříčku lehké váhy i bez boje. Aktuálně se dokonce díky přechodu šampiona Jona Jonese do vyší váhy posunul do elitní šestice. Samozřejmě se jedná o nejlepší české umístění historie. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Výkon Jiřího Procházky proti Volkanu Oezdemirovi ohromil celý svět bojových sportů. Procházka svého soupeře parádně knockoutoval a připsal si úspěšnou premiéru. Bývalý šampion japonské organizace Rizin se ovšem s pozicí v TOP 6 žebříčku lightweight UFC spokojit nehodlá.

Šampion ???
1 Dominick Reyes
2 Thiago Santos
3 Jan Blachowicz
4 Glover Teixeira
5 Anthony Smith
6 Jiří Procházka

Procházka totiž už několikrát oznámil, že jeho jediným cílem v UFC je titul. Po odchodu Jonese svedou souboj o pozici šampiona divize Jan Blachowicz a Dominik Reyes. Nad Procházkou pak v žebříčku figurují už pouze Teixeira, Smith a Santos. Tým českého bojovníka navíc potvrdil, že se do klece vrátí ještě tento rok.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.