Sázková kancelář Chance: kurzy a sázky na bojové sporty s bonusem + aplikace

Hodnocení sázkové kanceláře Chance: 9,7/10

  • Kurzová nabídka: velmi bohatá, kromě MMA a boxu i jiné bojové sporty
  • Bonusy: vstupní bonus 200 Kč zdarma + bonus na vklad až 2 000 Kč

Chance - sledujte Oktagon zdarma s bonusem Foto: Chance

KURZY NA BOJOVÉ SPORTYOKTAGON MMA ŽIVĚ – BONUSY
NÁVOD NA REGISTRACI – JAK VLOŽIT PENÍZELIVE SÁZKY a CHANCE TV

Sázková kancelář Chance
Webové stránky www.chance.cz
Licence v ČR ANO
Vstupní bonus 200 Kč za dokončení registrace
Bonus na vklad 2 000 Kč
Jak ověřit účet - Online přes banku (ČS, ČSOB, Air Bank, MONETA, Equa Bank, Komerční banka)
- Návštěva pobočky Chance
Možnosti vkladu - Platební karta
- Platební brána u spousty bank
- Bankovní převod
- Skrill, Bitcoin, paysafecard
- Vklad na pobočce Chance
Minimální vklad 1 Kč, kartou 100 Kč, Skrill a BTC 1 000 Kč
Minimální sázka 5 Kč
Možnosti výběru - Bankovní převod
- Skrill
- Výplata na pobočce Chance
Maximální výhra 10 000 000 Kč
Živé přenosy ANO, na TV Chance
Mobilní aplikace ANO (Android, iOS)
LIVE podpora ANO
Adresa a kontakt

CHANCE a.s.
Politických vězňů 156
266 01, Beroun
+420 233 090 831

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bonus zdarma za registraci

Chance kurzy na MMA (Oktagon, UFC, Bellator..): Chance přihlášení

Pokud uvažujete, kde začít sázet, je pro vás sázková kancelář Chance naprosto ideální. Čeká na vás velmi široká nabídka kurzů nejen na bojové sporty, moderní webové stránky s mnoha vychytávkami a také široká komunita sázkařů – Chance totiž už několik let patří pod Tipsport, se kterým toho hodně sdílí.

sipkaKlikněte zde a vsaďte si na bojové sporty s bonusem

Chance je samozřejmě zcela legální sázková kancelář, jde o českou firmu s dlouholetou tradicí. Pokud by vás třeba někdy sázení nebavilo, má také v provozu zábavné online casino Chance Vegas. Díky licenci od Ministerstva financí máte jistotu, že jsou vaše peníze zcela v bezpečí – nemusíte se tak bát vložit peníze na sázkařský účet, rychlý je také následný výběr na váš bankovní účet.

U Chance si vsadíte na mnoho bojových sportů, nejširší nabídka je pro populární smíšená bojová umění MMA – nechybí samozřejmě nejznámější americké organizace UFC a Bellator, ale také třeba polská KSW a další světové zápasy. Z českých je to samozřejmě Oktagon, IAF, Clash of the Stars a další.

Kurzy ale nejsou samozřejmě jen na MMA, v nabídce jsou i různé boxerské zápasy u nás i v zahraničí a taky jiné bojové sporty, jako je K-1 a podobně.

Vyzvedněte si bonus na Chanci

Chance livestream Oktagon MMA – sledujte zápasy živě na Chance TV!

Česká organizace Oktagon MMA je domácí jedničkou a sázky a livestreamy na všechny zápasy jsou dostupné i na Chanci.

Sledovat Oktagon na Chance TV živě – klikněte ZDE a zaregistrujte se u Chance!

V živých přenosech nepřijdete o kompletní fight card neboli kartu zápasů, které se daný galavečer uskuteční. Vše doplní také povedený český komentář.


Chance bonus 200 Kč zdarma - vsaďte si na MMA, box a jiné fighty


Jak sázet na Chance - návod na registraci / Chance bonusový kód

1. krok - po kliknutí ZDE se dostanete na stránky Chance. Dostanete se do registračního formuláře. Zde napište pravdivé údaje, zaškrtněte seznámení s Herním plánem a Všeobecnými podmínkami a klikněte na oranžové tlačítko "Pokračovat".

Bonus 200 Kč na sázení zdarma + nárok na bonus na vklad až 2 000 Kč dostanete jako nový klient automaticky, nikde není třeba nic potvrzovat nebo se k něčemu přihlašovat. Žádný bonusový kód od Chance proto nepotřebujete.

2. krok - Na e-mail, který jste zadali, vám přijde zpráva od Chance. V ní klikněte na potvrzovací odkaz. Dejte pozor, má pouze omezenou platnost, proto na nic nečekejte a klikněte na něj ihned, aby jeho platnost nevypršela.

3. krok - Na zadané telefonní číslo při registraci vám přijde SMS zpráva, ve které najdete své přihlašovací heslo k sázkařskému účtu. To si poté samozřejmě můžete změnit. Následně musíte dokončit ověření totožnosti. Žádné dočasné konto jako tomu bylo v minulosti už dostupné není. Ověření je nutné dle zákona a zabere vám maximálně pár minut.

Vsaďte si u Chance

Chance účet a platební metody - jak vložit peníze?

S Plnohodnotným účtem se můžete se směle pustit do sázek na Jiřího Procházku a další fightery – na kontě byste už totiž měli mít 200 Kč ve formě Goldenů. Za tyto Goldeny můžete normálně sázet, následná výhra je pak v českých korunách.

Abyste získali bonus až 2 000 Kč, musíte si vložit peníze na svůj sázkařský účet. Po přihlášení klikněte vpravo nahoře na "Vklady/Výplaty" a zvolte si některou z následujících platebních metod níže. Mějte na paměti, že podle zákona musí být ověřeno, že je daná platební karta / bankovní účet skutečně vaše, jinak si peníze na účet Chanci nevložíte.

Na výběr jsou tyto platební metody:

  • platební karta – dostupné jsou Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro, limity transakce 100 – 999 999 Kč, převod probíhá okamžitě
  • bezhotovostní způsob prostřednictvím bankovního účtu / platební brány (například pro ty, co nevlastní kartu) – dostupné pro klienty ČSOB, Era (zde min. vklad 100 Kč), dále pro Komerční banku, Raiffeisenbank, Monetu, mBank, Fio banku, Sberbank, Českou spořitelnu a UniCredit Bank (min. vklad 10 Kč). Maximální limit vždy 999 999 Kč, převod probíhá okamžitě
  • klasický bankovní převod – bez omezení min. či max. částkou, převod proběhne za 1 – 3 pracovní dny
  • internetová peněženka Skrill – min. vklad 1 000 Kč, max. 50 000 Kč, převod probíhá okamžitě
  • dobití Bitcoinem – realizováno přes Skrill, který převede vaše bitcoiny na české koruny, min. vklad 1 000 Kč, max. 50 000 Kč, převod probíhá okamžitě
  • dobití přes paysafecard – min. vklad 10 Kč, max. 24 000 Kč, převod probíhá okamžitě, jako u jediné metody je účtován poplatek – 5 %
  • vklad na pobočce – max. 5 000 Kč, peníze máte na účtu okamžitě

Získejte bonus 200 Kč

Chance LIVE sázky a Chance TV online - sledujte Oktagon MMA živě!

Sázet na bojové sporty můžete u Chance jak před samotným vypuknutím zápasů, tak také v LIVE sázkách. Ty jsou oblíbené hlavně proto, že můžete okamžitě reagovat na co, co bojovníci aktuálně předvádí, a vyhrát díky tomu ještě více peněz.

Exkluzivně u Tipsportu a také Chance najdete živé přenosy neboli live streamy na MMA organizaci Oktagon, nemusíte si tak kupovat PPV (pay-per-view) nebo si platit televizní kanály, které galavečery vysílají.

Sledování živých přenosů na Chance TV je velmi snadné, jedinou podmínkou je prosázet pouhých 30 Kč za měsíc. To zvládne opravdu každý, proto se rozhodně vyplatí mít u Chance založený účet!

Chance výsledky: Chance kontrola tiketu: Jak zjistit jak dopadl tiket?

Kontrola tiketu u Chance je velice jednoduchá. Stačí kliknout na ikonku "Moje tikety" a okamžitě se dozvíte, jak dopadl váš tiket. Můžete filtrovat datum, stav tiketu, typ tiketu a i konkrétní soutěže.

Chance aplikace

Chance má pro své sázkaře samozřejmě k dispozici i aplikaci pro mobilní telefon. Tato aplikace je totožná s tou od Tipsportu, takže zde opět naleznete kompletní kurzovou nabídku a zároveň můžete diskutovat na diskuzních fórech. Nechybí ani možnost inspirovat se analýzou v Tiket aréně. Aplikace od Chance je dostupná pro Android i IOS.

Chance Goldeny zdarma

Goldeny u Chanec je možné použít k sázkám. Zdarma je můžete získat například za analýzu k zápasům a psaní blogu. Goldeny se rovněž rozdávají v nejrůznějších soutěžích, kterých se po celý rok koná hned několik. Pro aktuální možnosti získání Goldenů zdarma se podívejte na web Chance.

Chance pobočky a sídlo

Sázková kancelář Chance má v Česku stále velké množství poboček. Pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě a dalších velkých městech. Pro konkrétní město se stačí podívat na mapu na webu Chance. Sídlo má Chance stejně jako Tipsport v Berouně.

Sázková kancelář Chance - kontakt
Adresa: Politických vězňů 156, Beroun 1, 266 01
Kontakt - e-mail: info@chance.cz
Kontakt - telefon: +420 233 090 831
Zákaznická podpora: Po–Ne: 8:00–2:00 (po 22:00 email a chat)
Web: www.chance.cz

Chance sázení na bojové sporty

U Chance naleznete velmi širokou nabídku předzápasových i live sázek na MMA, box a další bojové sporty. Z domácích organizací si můžete vsadit například na zápasy Oktagonu, IAF a také na Clash of the Stars. Samozřejmě nechybí ani zahraniční UFC a KSW. Na většinu MMA zápasů jsou dostupné i livestreamy.

🤑Jak se zaregistrovat u Chance?

Registrace u Chance je velice jednoduchá. Během pár minut je možné si vytvořit a následně i ověřit své konto. Pro více informací se podívejte do tohoto článku.

🤑Mohu u Chance sledovat livestreamy zdarma?

Na webu sázkové kanceláře Chance je možné sledovat obrovské množství livestreamů zdarma. Kromě hokeje, fotbalu a tenisu, zde můžeme vidět například i zápasy v bojových sportech (MMA, box a další).

🤑Jak získat zdarma bonus 200 Kč + 2000 Kč?

Bonus 200 Kč obdržíte ihned po dokončení plné registrace. Následně můžete využít bonus na 1. vklad až do výše 2 000 Kč.

🤑Jak vložit peníze na konto u Chance?

Vklad na Chanci je možný udělat hned několika způsoby. Samozřejmostí je vklad přes platební kartu, nebo bankovní účet. Peníze ovšem můžete vložit i na pobočce, nebo přes Skrill. Pro kompletní přehled platebních metod se podívejte do tohoto článku.

sipka Klikněte ZDE a vytvořte si účet u Chance - kurzů na bojové sporty je spoustu!

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.