Kde sledovat Clash of the Stars online živě? Livestream a cena PPV

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Online live stream Clash of the Stars vyhledává před každým turnajem obrovské množství fanoušků. V tomto článku se dozvíte zásadní informace, jak a kde sledovat zápasy influencerů a známých osobností v přímém přenosu.

Průběh zápasu Clash of the Stars Foto: Clash of the Stars

Kde sledovat Clash of the Stars zdarma?

Otázka, kde sledovat Clash of the Stars zdarma je jednou z nejvyhledávanějších frází na internetu. Hned úvodem si ale řekněme, že v současné době neexistuje oficiální způsob, jak sledovat kompletní turnaje Clash of the Stars free (zcela zdarma). Na všechny zápasy Clash of the Stars 8 si můžete vsadit u Fortuny s bonusem za registraci.

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

Pro organizaci Clash of the Stars je prodej placeného PPV streamu jedním z hlavních pilířů úspěšného fungování a ziskovosti. S tím úzce souvisí také fakt, že Clash of the Stars stream aktuálně nenajdete v nabídce sázkových kanceláří.

Společnost Fortuna je oficiálním partnerem Clash of the Stars a pravidelně zde naopak najdete velké množství kurzů na všechny zápasy, včetně speciálních doprovodných sázek.

Po registraci a ověření účtu na pár kliknutí získáte od Fortuny bonus 300 Kč, za který si můžete rovnou vsadit na své favority. Stačí kliknout ZDE a založit si účet online. Proces registrace a ověření účtu je velmi jednoduchý a zvládnete ho na mobilu, PC nebo tabletu za pár minut zdarma.

Clash of the Stars 8 u Fortuny

Jaká je pro Clash of the Stars PPV cena? Live stream Clash of the Stars TV

Clash of the Stars livestream skrze PPV si mohou fanoušci zakoupit s několikadenním předstihem, ale i v den konání turnaje. Prodej PPV pro nadcházející galavečer bývá zpravidla spuštěn pár dnů před samotnou akcí a v tomto případě je cena zvýhodněná.

sipka Podívejte se na kompletní inforomace k turnaji Clash of the Stars 8

Kolik stojí online Clash of the Stars?

V rámci posledních turnajů se cena PPV na clashofthestars.tv pohybovala okolo 250 Kč. V den pořádání turnaje se vám nákup PPV o něco prodraží. Naposledy byla cena stanovena na 289 Kč.

Ať už se rozhodnete zakoupit PPV Clash of the Stars v předprodeji, nebo na poslední chvíli, těšit se můžete na vysoce kvalitní FULL HD přenos i možnost zpětného přehrání zápasů až 7 dní po turnaji. Kdo by se chtěl na proběhnuvší Clash of the Stars zápasy živě podívat s odstupem, může si stream zakoupit za 9 eur (227 Kč).

A kde si na nejbližší turnaj Clash of the Stars koupit PPV? Prodej placeného přenosu probíhá na clashofthestars.tv, kde se dozvíte veškeré podrobnosti včetně složení jednotlivých zápasů. Ze všeho nejdříve se zde musíte registrovat, následně zakoupit PPV a uplatnit kód.

Clash of the Stars stream nefunguje?

Živý přenos Clash of the Stars technicky zajišťuje osvědčená polská firma, která se například stará o placené streamy pro organizaci KSW. Opakované problémy s plynulostí placeného streamu, se kterými se svého času potýkal například Oktagon, jsme dosud nezaznamenali.

Může se ale stát, že PPV stream Clash of the Stars problémy přesto bude vykazovat, například pod náporem velkého množství uživatelů. Stále se jedná o technickou službu, u které komplikace podobného typu není možné zcela vyloučit.

V takovém případě se určitě obraťte na podporu (Support), přes tlačítko, které naleznete na webu clashofthestars.tv. Případně můžete zkusit obecné poučky, jako restartování vašeho zařízení, aktualizaci prohlížeče, vyčistit cache, či opětovné odhlášení a přihlášení k vašemu účtu. Zároveň je dobré sledovat také sociální sítě organizace, kde se mohou objevit informace, jak postupovat, pakliže by taková situace měla být dlouhodobějšího ražení. Samotná kvalita přenosu přes PPV ovšem bývá vysoká.

Clash of the Stars live cena přímý přenos (PPV kód)

Nákupem PPV můžete podpořit i konkrétního účastníka turnaje. Clash of the Stars totiž na základě použití unikátního kódu při nákupu PPV mezi ně přerozděluje určitá procenta. Někteří bojovníci v minulosti následně tyto podíly využili na dobročinné účely.

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Fortuny

Clash of the Stars program

Je veřejně známou skutečností, že popularita Clash of the Stars má rostoucí tendenci. Ve druhé polovině roku 2024 plánuje vedení organizace uspořádat hned několik turnajů.

Přehled jednotlivých galavečerů i dalších informací najdete v tomto článku. Zároveň se patří zmínit, že Clash of the Stars přitahuje do svých řad celou řadu známých osobností z různého spektra a díky tomu se těší stále početnější fanouškovské základně.

Jak sledovat Clash of the Stars Clash of the Stars free live stream dnes (pay per view clash of the stars)

Zdarma Clash of the Stars při troše štěstí ve výsledku opravdu sledovat můžete. Na instagramu FightLive.cz pořádáme pravidelné exkluzivní soutěže o pay-per-view a dokonce i vstupenky na turnaj! Jsme totiž oficiálním partnerem organizace, takže sledování našich sociálních sítí se rozhodně vyplatí. Stačí kliknout na tento banner, dát „sledovat“ a zapojit se do soutěží.

Sleduj náš profil na Instagramu

Clash of the Stars Discord, TikTok, video YouTube

V rámci hledání neplaceného livestreamu na internetu můžete narazit na nelegální pirátské streamy například na TikToku či Discordu, ale také Facebooku. Tento způsob sledování Clash of the Stars nedoporučujeme. Způsob, jakým Clash dokáže tyto nelegální livestreamy detekovat je stále propracovanější a tímto způsobem se podíváte maximálně na určitou sekvenci z turnaje, což mimo jiné výrazně kazí výsledný divácký zážitek.

Clash of the Stars na YouTube nahodile a s odstupem času přidává záznamy zápasů z proběhlých turnajů. Na YouTube najdete zdarma úvodní 2 zápasy aktuálního turnaje živě zdarma (free prelims).

Díky tomu si můžete udělat poměrně přesný obrázek o tom, co od případného sledování přímého přenosu skrze PPV očekávat. Na oficiálním YouTube kanálu Clash of the Stars běží také live tiskové konference a B4THECLASH. K dispozici je zde také celá řada dokumentů a doprovodných video materiálů.

V kolik začíná clash of the stars?

Turnaje Clash of the Stars zpravidla začínají v sobotu v 18:00. Konkrétní galavečer po úvodní řeči promotérů startuje úvodním zápasem tzv. "YouTube free prelims", který je možné sledovat zdarma. Následují zápasy na prelims kartě a okolo 21:00 přichází na řadu hlavní karta. Turnaj trvá okolo 6 hodin. Hlavní zápas karty je okolo 23:00.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Je možné sledovat live Clash of the Stars zadarmo na mobilu?

Zápasy Clash of the Stars můžete sledovat také na mobilním telefonu přes celou šířku obrazovky. Kde najdete livestream se dozvíte uvnitř článku.

2️⃣ Má streamy na Clash of the Stars Fortuna?

Fortuna a Clash of the Stars spolu mají uzavřenou spolupráci, avšak livestreamy nenabízí ani jedna z tuzemských sázkových kanceláří. U Fortuny najdete širokou nabídku sázkových kurzů na konkrétní galavečer.

3️⃣ Jaká je cena PPV Clash of the Stars živě?

Cena PPV Clash of the Stars se odvíjí od toho, zda provedete nákup s předstihem, nebo až v den konání turnaje. Přesné částky a další podrobnosti si přečtěte v článku.

4️⃣ Živý přenos Clash of the Stars kde sledovat zápasy online?

Turnaje stále oblíbenější organizace Clash of the Stars je možné sledovat v online live streamu na mobilu, PC i tabletu. Podrobnosti se dočtete uvnitř článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tomáš Linh Le Sy

Tomáš Linh Le Sy: životopis – Clash of the Stars, zápasy v OKTAGON MMA a další info

Tomáše Le Syho dnes vídáme coby ledově vyrovnaného promotéra organizace bizarních zápasů Clash of the Stars.💪 Jak vypadala jeho cesta k...

Český zápasník KSW Leo Brichta

Jak sledovat KSW livestreamy zdarma? Živě na Tipsport TV

Zápasy KSW ✨ můžete vidět zcela zdarma. Přímé přenosy totiž vysílá sázková kancelář Tipsport. ❤️ Podívejte se na kompletní návod k online...

Vsaďte si na Clash 8 s bonusem za registraci

Sázky na CLASH 8: Využijte navýšený bonus 1300 Kč u Fortuny pro nové hráče

U sázkové kanceláře Fortuna momentálně probíhá skvělá promo akce 🎁 pro všechny nově zaregistrované sázkaře. Více se dočtete v tomto článku.