Michal Martínek přestupuje do ruské organizace ACA

Český bojovník Michal Martínek opustil Oktagon a nově bude bojovat v ruské organizaci ACA. Podívejte se na informace v článku.

Michal Martínek bude bojovat v organizaci ACA Foto: ČTK, Krumphanzl Michal

Michal Martínek podepsal v Rusku: Nově bude bojovat v organizaci ACA

Šampion organizace Oktagon Michal Martínek podepsal smlouvu s ruskou organizací ACA. ACA pořádá turnaje v Rusku a Polsku. Martínek se zařadí do divize těžké váhy, které je zde poměrně nabitá. Českého bojovníka tak čekají nesmírně těžké, ale i atraktivní zápasy, Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Michal "Blackbeard" Martínek na konci minulého roku dokázal už v prvním kole porazit Viktora Peštu. Následně podepsal s americkou organizací PFL. Kvůli světové pandemii koronaviru, ale tato organizace propustila třetinu svých bojovníků a populární Černovous byl bohužel mezi nimi.

Následně Martínek obdržel hned několik nabídek. Nakonec se rozhodnul pro ruskou organizaci ACA, kde v těžké váze drží titul Mukhumat Vakhaev. Heavyweight v ACA je poměrně kvalitně obsazená. Působí zde například i americký fighter Tony Johnson. Zatím není známo, kdy poprvé uvidíme šampiona Oktagonu v novém působišti, ale je možné, že to bude ještě do konce letošního roku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.