Kdy a kde sledovat OKTAGON 48: Manchester? Livestream zdarma

V sobotu 4. listopadu se koná britská zastávka Oktagonu. Podívejte se na návod ke sledování Oktagonu 48 zdarma v livestreamu.

Alex Lohoré bude bojovat v Manchesteru Foto: Profimedia

Kdy a kde sledovat OKTAGON 48: Manchester? Livestream zdarma

Dnes v sobotu od 18:00 se uskuteční turnaj Oktagon 48 v Manchesteru. Hlavním zápasem bude titulový duel Aaron Aby vs. Elias Garcia. Na britském galavečeru se měl ukázat i oblíbený Jaroslav "Jubox" Pokorný, ale při staredownu s Shamem Rockem utrpěl zranění. I tak ale uvidíme známá jména jako Alex Lohoré, Jakub Bahník a Iona Surdu. Klikněte zde a sledujte živě a zdarma všechny zápasy.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy na Oktagonu 48 můžete už tradičně sledovat na webu sázkové kanceláře Tipsport. Livestreamy jsou zcela zdarma, stačí si vybrat konkrétní fight v záložce "Live". Pro nově zaregistrované hráče je navíc připraven i bonus 300 Kč za registraci.

Druhou možností je pak oficiální placený livestream přímo od organizace Oktagon. Živý přenos funguje na platformě Oktagon TV a cena za PPV je 399 Kč. Výhodou tohoto streamu je vyšší kvalita a možnost přepínat komentář.

Oktagon 48 zdarma na Youtube

Na Oktagonu 48 bude opět možné sledovat úvodní duel zcela zdarma. První fight turnaje označený jako free prelims obstará dvojice Hascen Neri Gelezi - Aaron McDonald.

Zde se podívejte na incident z vážení, po kterém nemůže Pokorný nastoupit.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...