Jakub Štáfek – Ulice, Lavický, box, MMA a další projekty

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jakub Štáfek je především herec a režisér, ale nesmazatelnou stopu po sobě zanechal i v boxerském ringu a MMA kleci. Přečti si jeho pikantní příběh, který je často propírán napříč širokou veřejností.

BOX A MMA KARIÉRAZAJÍMAVOSTI A RODINALAVI Z VYŠEHRADU

Jakub Štáfek na staredownu s Gáborem Borárosem Foto: OKTAGON MMA

Profil Jakub Štáfek
Jméno Jakub Štáfek
Narozen 22. 5. 1990, Praha
Národnost Česká
Výška 190 kg
Váha 84 kg
Váhová kategorie Střední váha
Výhry v MMA 1 (1x KO)
Prohry v MMA -
Výhry v boxu 1 (1x rozhodnutí)
Prohry v boxu -
Tým Reinders Gym
Trenér André Reinders

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Tipsportu

Jakub Štáfek dnes - co všechno dělá a jak to má s bojovými sporty?

31letý Jakub Štáfek se v současné době věnuje kromě herectví a charitativním projektům zejména rodině. Stále má také platnou smlouvu s organizací Oktagon MMA a vyhledává nové sportovní výzvy, které ho posunou po fyzické i mentální stránce zase o něco dále. Klikni ZDE a vyzvedni si příjemný bonus za online registraci, za který si můžeš vsadit

Jakub Štáfek box

Svou kariéru v ringu herec Jakub Štáfek odstartoval v roce 2018 v pražské Lucerně na tradičním předsilvestrovském Galavečeru profesionálního boxu a K1. Za soupeře měl osmnáctiletého talentovaného boxera Štěpána Vrbu a zápas byl vypsaný nezvykle na 4 kola. Po nervózním prvním kole, kdy měl mírnou převahu soupeř, se Štáfek oklepal a začal těžit z výškové převahy a dlouhých rukou. Překvapením pak bylo, že dokázal předvést i pěkné technické údery. Druhé a třetí kolo bylo jednoznačně pro Štáfka. V závěrečném čtvrtém kole měl sice jeho soupeř více sil, ale díky dobré obraně se Jakub nakonec mohl radovat z vítězství 2:1 na body.

Jakub Štáfek vs. Gábor Boráros

Populární Jakub Štáfek se měl po delší odmlce vrátit mezi 16 provazů! V boxerském ringu se mu 21. května měla na turnaji Oktagon Underground postavit slovenská hvězda bojových sportů Gábor Boráros. K zápasu však nakonec nedojde!

Přesně tohle měla být ta správná sportovní výzva, kterou Štáfek už nějakou dobu ve spolupráci s Oktagonem hledal. Jeho soupeř si měl k boxu odskočit z MMA, kde se mu v poslední době přestalo dařit a po většinou prohrával. Je jasné, že duel Štáfek vs. Boráros by přitáhl obrovské zástupy fanoušků.

Jenže Jakub Štáfek se po několika odkladech rozhodl dále nečekat, a na jeho žádost se zápas oficiálně zrušil.

sipka Více informací o zrušení zápasu si přečtěte ZDE

Box - sleduj průběh zápasu zde

Jakub Štáfek MMA bojovník v organizaci Oktagon

Po úspěšné premiéře v ringu se nabízelo, že by Jakub Štáfek mohl zkusit také MMA. Zápas v kleci dával především smysl z ekonomického pohledu, protože souboj přitahoval pozornost fanoušků, obdobně jako zápas raperů Marpo vs. Rytmus. Jakub Štáfek je totiž díky svým rolím a výstřednímu chování poměrně kontroverzní postavou, která rozděluje společnost na ty, kteří ho milují a ty, kteří mu naopak nemohou přijít na jméno.

Jakub Štáfek vs. Peter Benko

K jeho premierovému MMA souboji nakonec došlo 9.listopadu ve vyprodané O2 Aréně na galavečeru Oktagon 15 a soupeřem mu byl slovenský podnikatel Peter Benko v rámci Projektu X. Souboj měl nečekaný průběh a po pouhých 69 sekundách zvítězil stylem KO Jakub Štáfek.

Jakub Štáfek výška a váha

Souboj v MMA kleci proti Benkovi se odehrál ve střední váze, tedy ve váze do 84 kg. Sám Jakub Štáfek přiznal, že musel zhubnout zhruba 10 kg. A tato váhová kategorie mu vyhovuje, protože měl proti svým soupeřům (v boxu i MMA) výhodu díky své výšce a mohl tak bezezbytku využít svou výškovou převahu a dlouhé ruce.

Jakub Štáfek tetování

Asi vás překvapí, že herec Jakub Štáfek žádné tetování nemá, přestože k němu tak nějak přirozeně patří. Ale výrazné tetování má známý fotbalový rebel Julius Lavický, kterého Jakub Štáfek hraje v seriálu Vyšehrad a s nímž ho fanoušci často zaměňují. Výborné je především tetování, které má populární Lavi na předloktí – Ježíš s beránkem v náručí.

Jakub Štáfek Instagram

Jakub Štáfek má na svém Instagramu téměř 180 tisíc sledujících, což rozhodně není žádné malé číslo. Na Jakubově Instagramu naleznete fotky především z cestování – z hor, od moře, ale také i z Afriky, kam rád jezdí. Chlubí se ale samozřejmě i fotkami z ringu, ze svých úspěšných bojových vystoupení.

Přítelkyně Jakuba Štáfka

Obtížné naopak dříve bylo najít na Jakubově Instagramu fotky své drahé polovičky. Na základě zkušeností z předchozích vztahů, si totiž Jakub své soukromí pevně střeží. Dnes už to však tolik neplatí. Se svojí snoubenkou Dominikou Doležalovou, sdílí radosti z výletů i na svých sociálních sítích.

Jakub Štáfek otcem - dcera dostala jméno Olivie

V první polovině roku 2021 prožil Jakub Štáfek se svoji partnerkou Dominikou velké štěstí. 8. dubna se mu totiž narodila prvorozená dcera Olívie. Herec a bojovník podle svých slov tráví s rodinou hodně času a velká životní změna měla do určité míry pozitivní dopad i na jeho divokou povahu a pracovní tempo.

Herec Jakub Štáfek - filmy a televizní pořady, csfd

Jakub Štáfek je především herec, který má za sebou ve svém relativně nízkém věku již několik nezapomenutelných rolí. Maminky a babičky ho znají především z nekonečného seriálu Ulice, kde se pravidelně objevoval několik let jako Matěj Jordán.

Jakub Štáfek fotbal

Všichni příznivci fotbalu ho pak znají jako Laviho z oblíbeného internetového seriálu i celovečerního filmu s názvem Vyšehrad. Sám Jakub Štáfek otevřeně říká, že je pro něj právě tato týmová hra srdeční záležitostí. Jakub Štáfek alias Lavi je také členem fotbalového týmu Real TOP Praha, což je charitativní projekt na podporu potřebným.

sipka Více o filmu Vyšehrad si přečti ZDE

Nezapomenutelnou roli také ztvárnil ve více než 100-dílném detektivním seriálu Specialisté. Právě v rámci tohoto projektu se seznámil s Dominikou Doležalovou, která zde pracovala jako maskérka. Kompletní přehled rolí Jakuba Štáfka naleznete na filmovém portálu csfd. Jakub je také poměrně dost výřečný a pravidelně poskytuje celou řadu rozhovorů.

Jakub Štáfek vs. Jon Mariánek

V polovině roku 2021 vyzval Jakub Štáfek k boxerskému zápasu kontroverzního youtubera, žijícího v USA, Jona Mariánka. Ten následně nejenže výzvu nepřijal, ale velmi hrubým způsobem se vyjádřil na adresu Jakuba Štáfka, Ondřeje Novotného i celé organizace Oktagon. Tato reakce spustila obrovskou vlnu nevole napříč celou bojovou scénou. Po několika týdnech třaskavá aféra prakticky vyšuměla, jelikož se zjistilo, že většina tvrzení z úst Jona Mariánka nebyla pravda.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣Kdy má Jakub Štáfek zápas?

Jakub Štáfek se měl vrátit do ostrého zápasu 21. 5. 2022. Ve vyprodané O2 aréně měl čelit v boxerském zápase MMA zápasníkovi Gáboru Borárosovi. Zápas byl však na přání Jakuba Štáfka zrušen.

2️⃣S kým bude boxovat Jakub Štáfek?

To v tuto chvíli není jasné. Jakub Štáfek se sice svědomitě připravoval na duel s Gáborem Borárosem, nakonec ale ze zápasu sešlo.

3️⃣Od kdy Jakub Štáfek dělá bojové sporty?

Jakuba Štáfka bojové sporty, a zejména box, odjakživa lákaly. Svoji premiéru v ringu si odbyl v roce 2018. O rok později zažil debut i v profesionálním MMA.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí – program a kde sledovat box živě

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Miloš Petrášek se raduje z vítězství na pražské Štvanici

Miloš Petrášek – profil a zápasy MMA bojovníka

Miloš „Meloun“ Petrášek ❤️ je jedním z nejoblíbenějších a zároveň nejlepších MMA zápasníků u nás. Po stopách jeho kariéry se vydáváme v...