Tadeáš Růžička bude bojovat v Oktagonu!

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tadeáš Růžička bude mít MMA zápas v Oktagonu. Nastupovat bude v lehké váze, ve které dominuje neporažený Mateusz Legierski.

Růžička podepsal v Oktagonu Foto: Instagram

Šampion UDG se bude rvát v MMA! Tadeáš Růžička nastoupí v Oktagonu

Vítěz projektu Oktagon Underground Tadeáš "Mawar" Růžička, který patří k nejlepším českých thaiboxerům, se v budoucnu bude věnovat MMA. Svůj příští zápas navíc bude mít pod organizací Oktagon, která je bezesporu tou největší v Česku i na Slovensku. Klikněte zde a sledujte živě zápasy Oktagonu zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Tadeáš Růžička předváděl v Undergroundu parádní výkony a jako jeden z mála ortodoxních postojářů si dokázal poradit i s povolenými takedowny. Není se co divit, že po výhře titulu si mohl z nabídek vybírat. K radosti fanoušků se rozhodl pro nejpopulárnější bojový sport současnosti, kterým je MMA.

V lehké váze Oktagonu na Růžičku čekají velice kvalitní soupeři. Mezi nejznámější bojovníky v této váhové divizi patří Ronald Paradeiser, Jakub Bahník, Miroslav Štrbák a titul zde drží Mateusz Legierski, který podepsal kontrakt ve slavné KSW. Aktuálně ještě není znám soupeř pro první Růžičkův zápas. Předpokládá se ovšem, že svou premiérovou bitvu svede tento nadějný fighter ještě do konce letošního roku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.