Nate Diaz musí podstoupit testy. Hrozí odsun zápasu s Paulem?

Nate Diaz bude muset před srpnovým zápasem s Jakem Paulem podstoupit speciální testy. Co se stane, když neprojde? Hrozí, že se bude muset zápas odsunout?

Nate Diaz Foto: Profimedia

Jaké testy bude muset Diaz podstoupit?

MMA Junkie informoval o tom, že Nate Diaz bude muset zřejmě podstoupit testy na přítomnost marihuany v krvi. To si žádá Texaský úřad pro vydávání licencí a předpisů, který dohlíží na dodržování pravidel bojových sportů v Texasu. Pro někoho možná přísné podmínky platí pro všechny, kdo se účastní texaských sportovních událostí. Klikněte zde a vsaďte si na svého favorita.

Například Americká USADA přítomnost THC v krvi neřeší a při jejím zjištění pouští bojovníky do zápasu, texaský úřad má oproti tomu toleranci 50 ng/ml THC, a cokoli nad tuto hodnotu trestá – bojovníkům hrozí zákaz zápasení po devadesát dnů a pětisetdolarová pokuta.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Nate Diaz je velmi vášnivý kuřák marihuany, což bez okolků přiznává a mnohdy neváhá vytáhnout jointa na veřejnosti. Pokud ale chce, aby se jeho srpnový zápas s Jakem Paulem uskutečnil, bude si muset tohle hobby na nějakou chvilku odepřít.

Diaz během tiskové konference navrhnul, že by se mohl zápas přesunout do Kalifornie. Jakkoli by se to běžnému smrtelníkovi mohlo zdát jako vtip, panují obavy, že pokud se podmínky nepřizpůsobí Diazovi, nemuselo by nakonec k zápasu vůbec dojít.

O Diazově lásce k marihuaně promluvil před třemi lety i český youtuber Michal Šopor v podcastu U Kulatého stolu, který s Natem Diazem trénoval, a potvrdil, že Diaz hulí dolova neustále, dokonce i během tréninku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Nate Diaz

Paul s Diazem se kočkovali na staredownu, došlo i na kontakt

Poprvé se proti sobě postavili tváří v tvář. Jake Paul a Nate Diaz mají za sebou úvodní tiskovou konferenci před očekávaným boxerským...

Jake Paul má před sebou další těžkou výzvu

Nate Diaz kývl na milionovou nabídku Jakea Paula. Kdy se utkají?

Gangster vs. Youtuber. I tak by se dal nazvat čerstvě ohlášený boxerský zápas mezi Natem Diazem a Jakem Paulem. Podrobnosti se dočtete v...

Conor McGregor dal o sobě pořádně vědět

VIDEO: Conor McGregor při natáčení vypěnil a napadl Chandlera

Slavný Conor McGregor zase jednou popustil uzdu svým emocím. Jeho výbuch tentokrát odnesl Michael Chandler. Co se stalo? Podrobnosti...