MMA soutěž o půl mega na Tipsportu: Tipujte Oktagon a UFC

Zúčastněte se soutěže o ceny za více než půl milionu korun na Tipsportu. Tipujte zdarma výsledky zápasů na Oktagonu a UFC.

MMA soutěž u Tipsportu Foto: Tipsport

Soutěž o půl mega na Tipsportu! Tipuj UFC a Oktagon zdarma

Sázková kancelář Tipsport si pro fanoušky MMA připravila skvělou soutěž, ve které se budou rozdávat odměny v hodnotě půl milionu korun. Účast je navíc zcela zdarma. Stačí mít aktivní účet u Tipsportu, nebo u Chance a můžete se zapojit. Klikněte zde a zúčastněte se tipovací MMA soutěže na Tipsportu zdarma.

1. hrací kolo: Oktagon 22
2. hrací kolo: UFC 260

Pravidla soutěže jsou velice jednoduchá. Každý hráč tipuje dvě hrací kola: Oktagon 22 a UFC. Každé kolo obsahuje dvě části. V první tipujete jednu možnost ze čtyř možných (A, B, C, D), ve druhé je potřeba správně uhodnout pouze jednu možnost ze dvou (A, B). U každého kola je potřeba vyplnit obě části a zároveň použít žolíka. Symbol žolíka vám při správné odpovědi přinese dvojnásobek bodů.

V každém kole získá odměnu 40 000 netů tipér s nevyšším počtem bodů. V případě rovnosti bodů se výhra bude dělit. Po skončení obou kol obdrží odměnu 3000 nejlépe tipujících. Vítěz s nejvyšším počtem bodů za obě kola obdrží 50 000 netů. Při stejném skóre se opět výhry dělí. Kompletní pravidla naleznete na webu sázkové kanceláře Tipsport.

Oba turnaje, na které se tipuje, můžete sledovat v livestreamu na Tipsport TV.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.