Oktagon Bez frází: recenze knihy a cena

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kniha Oktagon MMA Bez frází popisuje příběhy známých tváří organizace Oktagon. Podívejte se na recenzi a seznam příběhů.

V knize Oktagon Bez frází nalezneme příběhy českých a slovenských bojovníků Foto: Instagram

Hodnocení knihy Oktagon Bez frází: 9,5/10

  • Hodnocení: Kniha je skvělým vánočním dárkem

Oktagon Bez frází: recenze knihy a jaká je cena?

Kniha Oktagon Bez frází představuje životní příběhy známých sportovců, kteří se věnují raketově rostoucímu odvětví bojových sportů - MMA. Hlavní dva příběhy, které doposud nebylo možné si přečíst na webu Bez frází, odvyprávěli oba účastníci Zápasu století, který proběhl v roce 2019 ve vyprodané O2 Aréně. Konkrétně se samozřejmě jedná o Attilu Végha a Karlose Vémolu. Klikněte zde a vsaďte si na další zápas Karlose Vémoly.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

V knize nalezneme celkem 12 příběhů. O svůj životní boj se kromě MMA fighterů se čtenáři podělí i oba promotéři organizace Oktagon. Celkem má kniha Oktagon Bez frází 300 stran, které jsou přímo nabité akcí. Cena za knihu je 699 Kč a jedná se tak bezesporu o skvělý vánoční dárek pro fanoušky MMA.

Kniha Oktagon Bez frází bojovníci a příběhy

Kniha Oktagon MMA Bez frází má už zméněných 300 stran, na kterých se o své příběhy ze života i sportu podělí hvězdní čeští i slovenští fighteři. V knize nechybí například ani vycházející hvězda Tereza Bledá, které o sobě prohlašuje, že chce být nejmladší bojovnicí ve slavné UFC. Zajímavé jsou i zpovědi Pavola Nerudy a Ondřeje Novotného, které jdou logicky v duchu sloganu jejich organizace "V každém z nás je bojovník".

Bojovníci v knize Oktagon Bez frází
Attila Végh Karlos Vémola
Gábor Boráros Tereza Bledá
Samuel Krištofič Miroslav Brož
Pavol Neruda David Hošek
Ilja Škondrič Ondřej Novotný
Miloš Petrášek Viktor Pešta

Předmluvu knize Oktagon Bez frází napsal známý rapper, velký fanoušek bojových sportů a sám i účastník boxerského zápasu ve vyprodané O2 Aréně Patrik "Rytmus" Vrbovský.

Kde koupit knihu Oktagon Bez frází?

Knihu Oktagon MMA Bez frází je možné zakoupit v oficiálním obchodě projektu Bez frází. Další možností je pak online Oktagon Shop, kde knížku pořídíte za stejnou cenu 699 Kč, takže je pouze na vás, kterému obchodu dáte přednost.

sipka A zde se podívejte na informace o chystém Oktagonu 18

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.