Oktagon Underground 4: Samuel Pirát Krištofič - Lukáš Eliáš

Hlavní zápas Undergroundu #4 (6.6.) bude bitva Piráta Krištofiče s Lukášem Eliášem. Podívejte se na návod, jak sledovat celý duel živě a zdarma.

Samuel Pirát Krištofič se ukáže v semifinále na Oktagonu Underground 4 proti Lukáši Eliášovi Foto: Facebook

Oktagon Underground 4: Samuel Krištofič - Lukáš Eliáš kurzy a livestream

Hlavním zápasem na Oktagonu Undergroudn 4, který se koná už dnes v sobotu 6. června od 19:00, bude souboj Samuela "Piráta" Krištofiče s Lukášem "Tongpo" Eliášem. Tento semifinálový duel nabídne velice zajímavou podívanou, protože oba borci předvedli ve svých úvodnách zápasech parádní výkony. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma Oktagon Underground 4 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground 4 i s duelem Piráta Krištofiče s Lukášem Eliášem je možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím livestreamu na Tipsport TV. Tento online stream je bez zpoždění a na všechny duely budou vypsané i live sázky. V televizi přímý přenos neuvidíme, k dispozici bude pouze záznam následující den.

TIP Vítěz Samuel Krištofič v kurzu 1,20 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Krištofič potvrdí roli favorita na Oktagonu Underground 4

Samuel Pirát Krištofič ukázal ve svém úvodním zápase v Undergroundu vynikající strategii, když svého soupeře kickboxera Benka zničil neustálými takedowny, na které neměl Benko odpověď. Podobný průběh se dá očekávat i dnes, protože Lukáš Eliáš je totožným typem zápasníka. Pokud se Pirátovi opět podaří naházet potřebný počet takedownů, měl by si pohlídat i tohle vítězství.

Sledujte zápas Piráta Krištofiče s Lukášem Eliášem zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.