U Sazka Her najdete nově automat inspirovaný Attilou Véghem

Slovenská legenda bojových sportů pronikla i do světa online zábavy. Výherní automat od společnosti Tech4bet s názvem 81 Attila vás zaručeně pobaví. Přečtěte si detaily.

Attila Végh má nově svůj automat u Sazka her Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

81 Attila Sazka hry – populární bojovník Végh má „svůj“ výherní online automat

Podobizna Attily Végha, legendární hláška „Splň sa mi senil“, šampionský pás, zlaté hodinky, MMA rukavice, či boxovací pytel. Nejen tyto motivy najdete na válcích výherního automatu 81 Attila, který se nechal inspirovat slovenskou jedničkou bojových sportů a na základě toho spolu obě strany navázali spolupráci.

Nabídka online automatů od Sazka her nabízí širokou paletu zábavy, ať už jste fanoušky sportu, animovaných postav, či ovocných motivů. Na své si zde přijde každý. V rámci hry 81 Attila můžete dokonce trefit tzv. Royal Jackpot a přijít si tak na pořádný balík.

Primárně jde ale samozřejmě o zábavu, než-li vidinu finančního zisku. Zároveň doporučujeme vložit do hry takové peníze, o které si případně budete moci dovolit přijít. Nezapomínejte, že je tato forma zábavy založená na náhodě a štěstí, proto hrajte vždy s rozumem a v rámci zásad zodpovědného hraní.

Nejedná se o první výherní online automat, kterému Végh propůjčil svůj hlas a tvář. Jakožto ambasador slovenského kasina DOXXbet najdete „jeho“ online automat i tady. Obecně pak spolupráce online casin či sázkových kanceláří s MMA bojovníky není ničím novým. V Česku například Sázkovou kancelář Fortuna propaguje Jiří Procházka. Forbes casino zase úzce spolupracuje s Karlosem Vémolou.

Na herní simulaci a přiblížení průběhu hru na automatu 81 Attila u Sazka her se podívejte v tomto videu:

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Atilla Végh

Attila Pumukli Végh - životopis a zápasy MMA bojovníka

Attila Pumukli Végh je jedním z nejlepších slovenských MMA bojovníků.💪 Více o jeho zápasech, úspěších i osobním životě se dočtete v...