Kdy a kde sledovat Oktagon 42: Keita vs. Tichota? ▶️ Livestream zdarma

V sobotu od 18:30 začíná turnaj Oktagon 42: Keita vs. Tichota. Podívejte se na kompletní návod ke sledování livestreamů zdarma.

Tichota se utká s Keitou o titul na Oktagonu 42 Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat Oktagon 42: Keita vs. Tichota? ▶️ Livestream zdarma

Už dnes v sobotu 29. dubna se koná Oktagon 42 v Bratislavě. V hlavním zápase se o titul utkají Losene Keita a český fighter Jakub Tichota. Začátek galavečeru je naplánován na 17:30. Celkem se můžeme těšit na 11 MMA bitev. Klikněte zde a sledujte Oktagon 42: Keita vs. Tichota zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy na Oktagonu 42: Keita vs. Tichota můžete zcela zdarma sledovat prostřednictvím livestreamu na Tipsport TV. Na webu sázkové kanceláře totiž naleznete kompletně celý turnaj v živém přenosu. V záložce "Live" si stačí vybrat konkrétní fight a následně se vám spustí online stream. Pro spuštění přenosu na Tipsport TV je nutné si za poslední týden vsadit tiket za 30 Kč. Pro nové hráče je připraven bonus 300 Kč za registraci zdarma.

Sledujte živě Oktagon 42 zdarma

Oktagon 42: Keita vs. Tichota živě v přímém přenosu a cena PPV na Oktagon TV

Další možnost je pustit si placený stream Oktagonu 42 přes Oktagon TV. Cena PPV je 13,99 eur v den konání. Výhodou je obraz v HD kvalitě a zároveň tímto nákupem podpoříte organizaci Oktagon. Přímý přenos v českých sportovních televizích opět dostupný nebude.

Oktagon 42: Tichota vs. Keita zdarma video na Youtube - free prelims

I na Oktagonu 42 bude vysílán úvodní zápas označený jako free prelims přímo zdarma na Youtube. První duel na kartě je Jakub Dohnal vs. Callum Mullen. Na Youtube se můžete podívat i na záznam z veřejného vážení a staredownů před Oktagonem 42.

1️⃣ Kde mohu sledovat Oktagon 42: Keita - Tichota živě?

Livestream bratislavského Oktagonu 42 můžete sledovat zcela zdarma. Podívejte se na návod ke sledování přímého přenosu zde v článku.

2️⃣ Bude možné slovenský Oktagon 42 sledovat na mobilu?

Ano, všechny livestreamy k Oktagonu poběží i na chytrých telefonech a tabletech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Losene Keita navážil bez problémů

Tituloví nájezdníci zvládli úspěšně první test na váze

Páteční ranní vážení před turnajem Oktagon 42 přineslo první nutnou součást očekávaného galavečeru. Kdo úvodní boj zvládl s přehledem a kdo...

Karol Ryšavý se chystá na svůj návrat do klece

Ryšavého srostlou čelist jako první otestuje nažhavený Kohout

Jedním z nejzajímavějších zápasů sobotního turnaje Oktagon 42 v Bratislavě je česko-slovenské derby Ryšavý vs. Kohout. Co čekat od souboje...