Oktagon Underground 3: Lucie Pudilová - Tereza Bledá

Lucie Pudilová se už dnes 30. května utká s Terezou Bledou. Podívejte se na informace a návod ke sledování celého Oktagonu Underground 3.

Pudilová vs. Bledá je hlavní souboj na Oktagonu 3 v Praze Foto: Instagram

Oktagon Undeground 3: Lucie Pudilová vs. Tereza Bledá kurzy a livestream

Oktagon Underground 3 s hlavním zápasem Lucie Pudilová - Tereza Bledá proběhne už tuto sobotu 30. května od 19:00. Očekávaný souboj mezi první Češkou v UFC Lucií "Příbramskou střelou" Pudilovou a neporaženou amatérkou Terezou "Rondou" Bledou slibuje nesmírně zajímavou podívanou. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma celý Oktagon Underground 3 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground 3 bude možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím livestreamu, který bude dostupný na Tipsport TV. V televizi přímý přenos dostupný nebude. Záznam bude v neděli na O2 Sport. Na všechny zápasy budou na Tipsportu navíc dostupné i live sázky, což vám v kombinaci s online streamem bez zpoždění poskytně skvělou možnost na reagování na vývoje jednotlivých duelů.

TIP: Fight Pudilová - Bledá skončí KO/TKO v kurzu 1,35 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Zápas Pudilová vs. Bledá skončí KO/TKO

Tereza Bledá vs. Lucie Pudilová bude bitva, na kterou se těší snad každý fanoušek bojových sportů. Česká Ronda v amatérech zničila všechny soupeřky a nyní si brousí zuby na Lucie Pudilovou, která má zkušenosti z nejlepší MMA organizace světa UFC. Velkou favoritkou je samozřejmě Pudilová, nicméně Bledá může překvapit. Obě bojovnice vyznávají tvrdé přestřelky v postoji, takže se s největší pravděpodobností dočkáme KO.

Sledujte Oktagon Underground živě na Tipsport TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.