Oktagon Underground 6: Lucia Szabová - Lucia Krajčovič

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Finále ženské pyramidy mezi Szabovou a Krajčovič bude nesmírně zajímavý zápas. Podívejte se na předzápasové informace a návod na livestream.

Lucia Szabová ladí formu na finále Foto: Instagram

Oktagon Undeground 6: Lucia Szabová - Lucia Krajčovič kurzy a livestream

Velkým tahákem slovenského Oktagonu underground 6, který se koná 20. června bude i finále slovenské části ženské pyramidy mezi Lucií "Silent Killer" Szabovou a Lucií "Pretty Beast" Krajčovič. Obě bojovnice si v úvodním kole připsaly jednoznačná vítězství. Klikněte zde a sledujte zdarma celý turnaj Oktagon Underground 6 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground 6 bude možné sledovat prostřednictvím Tipsport TV úplně zadarmo. Díky partnertství Oktagonu a sázkové kanceláře Tipsport uvidíme všechny souboje live a bez zpoždění. Další výhodou jsou i oblíbené live sázky, díky kterým je možné reagovat přímo na průběh konkrétních zápasů.

TIP Vítěz: Lucia Szabová v kurzu 1,27 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Lucia Szabová zvítězí

Hlavním předzápasem Undergroundu 6 je už zmiňovaná bitva Szabová - Krajčovič. Szabová byla už před zahájením celého projektu největší favoritkou slovenské pyramidy. Ve svém prvním duelu ukončila Marčišovou během několik vteřin na submisi. Silent Killer je navíc i mnohem tvrdší i techničtější v postoji, než její soupeřka Lucia Krajčovič. Sázka na výhru Szabové je tak nejlepší volbou.

Sledujte živě Oktagonu Underground 6

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.