Oktagon Underground 5: Matěj Peňáz - Jakub Klauda

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Matěj Peňáz vs. Jakub Klauda! Tohle finále Undergroundu do 90 kg si nesmíte nechat ujít. Podívejte se na informace a návod ke sledování zdarma.

Matěj Peňáz pravidelně bojuje v Glory. V sobotu si v Undergroundu připíše další výhru Foto: Instagram

Oktagon Underground 5: Matěj Money Peňáz - Jakub Klauda

Matěj Peňáz je už od začátku pasován do role největšího favorita v pyramidě do 90 kilogramů. Podle předpokladů bez větších problémů postoupil až do finále, kde se utká s Jakubem Klaudou. Souboj proběhne na Oktagonu Underground 5, který se koná už tuto sobotu 13. června. Klikněte zde a sledujte zdarma celý turnaj Underground V.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Očekávaný souboj Matěje "Money" Peňáze s Jakubem Klaudou přijde na řadu jako 7. v pořadí z celkových deseti zápasů na Oktagonu Underground 5. Celý turnaj opět proběhne s upravenými pravidly a rovněž velmi omezeným počtem diváků. Jedinou možností je tak sledování přímého přenosu, který zdarma vysílá Tipsport TV.

TIP: Vítěz Matěj Peňáz v kurzu 1,35 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Peňáz zvítězí i proti Klaudovi

Matěj Peňáz, který nastupuje v nejprestižnější kickboxerské organizaci Glory, si v předchozích dvou zápasech vždy s přehledem poradil. V semifinále ovšem viditelně podcenil náhradníka Dvořáčka, který ho jednou šťastně trefil a poslal do počítání. Ve finále si už dá na podobnou nepozornost bezesporu větší pozor. Jakub Klauda je kvalitní soupeř, nicméně Peňáz je zkrátka o úroveň výše. Na tiket patří výhra Peňáze ve velice pěkném kurzu.

Sledujte bitvu Peňáz - Klauda živě zdarma zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.