Oktagon 18: Daniel Dittrich vs. Kamil Minda kurzy

Daniel Dittrich se na Oktagonu 18 utká s Kamilem Mindou. Podívejte se na informace o zápase. V článku naleznete i návod na sledování.

Daniel Dittrich bude bojovat na Oktagon 18 Foto: Instagram

Oktagon 18: Daniel Dittrich vs. Kamil Minda kurzy a livestream

Daniel Dittrich se na Oktagonu 18, který proběhne 21. listopadu 2020, utká s polským fighterem Kamilem Mindou. Původně se oba borci měli střetnout už na Oktagonu 17 v říjnu. Minda ovšem neprošel zdravotní prohlídkou a tak se souboj v těžké váze musel odsunout. Klikněte zde a sledujte duel Dittrich - Minda na Oktagonu 18 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Daniel Dittrich sice poslední dva zápasy v kariéře prohrál, ale vždy to bylo proti velmi kvalitním soupeřům. Nejprve nestačil na úřadujícího šampiona Oktagonu Michala Martínka a následně prohrál na submisi s Martinem Budayem. Proti Mindovi bude ovšem velkým favoritem. Minda má sice lepší zápasovou bilanci, niméně proti tak kvalitnímu zápasníkovi jako je Dittrich ještě nestál. Na tiket patří výhra českého fightera.

TIP Vítěz: Dittrich zvítězí v kurzu 1,55 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat živě

Dittrich zvítězí

Livestream z turnaje Oktagon 18 bude dostupný prostřednictvím webu sázkové kanceláře Tipsport. Online stream je možné sledovat i s bonusem zdarma. Přímý přenos odvysílá rovněž sportovní televize O2 Sport. Tato TV je ovšem placená. Alternativou je samozřejmě i live přenos přes Oktagon PPV, které v předprodeji vyjde na necelých 10 eur.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.