Jak sledovat turnaj ACA 114: Martínek, Deák živě?

Na turnaji ACA 114 se dnes 26.11. představí Michal Martínek a Tomáš Deák. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu z Polska.

Michal Martínek bude bojovat na ACA 114 v Polsku Foto: Instagram/michal_blackbeard_martinek

ACA 114: Martínek vs. James sledovat živě v livestreamu zdarma? Deák - Silander

Turnaj ACA 114 proběhne už dnes ve čtvrtek 26. listopadu v polské Lodźi. Na Preliminary card se představí i slovenský fighter Tomáš Deák a v hlavním zápase Prelims nastoupí český šampion Oktagonu Michal Martínek. Turnaj začíná v 16:00. Klikněte zde a sledujte živě livestreamy MMA zápasů zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Na galavečeru ACA 114 se Michal Martínek utká s Danielem Jamesem v hlavním zápase Prelims. Tomáš Deákj nastoupí ve druhém zápase Preliminary Card proti Mikaelu Silanderovi. Přímý přenos v telkevizi bohužel neuvidíme. Jedinou možností na sledování jsou tak livestreamy.Oficiální online stream bude možné vidět na oficiálních stránkách organizace ACA za cenu přibližně 100 Kč. K dispotici budou ovšem i live streamy zdarma, které naleznete volně na internetu.

TIP Vítěz Michal Martínek v kurzu 1,52 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem zdarma

Martínek zvítězí nad Jamesem

Michal Martínek je v souboji s americkým Danielem Jamesem kurzovým favoritem. James bude ovšem v zápase mnohem těžší a nejspíše se bude snažit zápas přenést na zem, kterou Martínek nemá nejlepší. Český fighter ovšem v Reinders gymu svůj wrestling výrazně zlepšil a pokud ubrání soupeřovy takedowny, měl by v postoji dominovat.

ACA 114 Michal Martínek video

Zde se můžete podívat na poslední výhru Michala Martínka nad Viktorem Peštou:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.