Jak sledovat Oktagon 20: Vémola vs. Lohoré? Livestream

Oktagon 20: Vémola vs. Lohoré proběhne už dnes ve středu (30.12.) od 18:00. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu celého turnaje.

Karlos Vémola se utká o titul s Alexem Lohorém na Oktagonu 20 Foto: Instagram/karlos_terminator_vemola

Jak sledovat Oktagon 20: Vémola vs. Lohoré? V livestreamu s bonusem zdarma živě

Hvězdně obsazený Oktagon 20 už je konečně tady. Turnaj Oktagon 20 s titulovým zápasem Karlos Vémola vs. Alex Lohoré proběhne už dnes ve středu 30. prosince od 18:00. Závěrečný galavečer roku 2020 bude opět dostupný pouze v livestreamu přes internet. Klikněte zde a sledujte všechny zápasy na Oktagonu 20 živě v livestreamu s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon 20 bude možné živě vidět prostřednictvím webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme všech 11 zápasů, což je kompletní karta. Sledování livestreamu na Tipsportu je možné s bonusem zdarma. Bonus 150 Kč obdržíte za registraci a následně je nutné vsadit pouze 30 Kč a můžete vidět celý galavečer v online streamu. Jako obvykle samozřejmě nebudou chybět ani live sázky, které vám díky přímému přenosu skvěle umožní reagovat na vývoj jednotlivých duelů.

TIP Vítěz Karlos Vémola v kurzu 1,25 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Vémola zvítězí na Oktagonu 20 nad Lohorém

Už tradičně v roce 2020 je favoritem hlavního zápasu Karlos Vémola. Jeho soupeř v boji o titul ve váze do 84 kg Alex Lohoré totiž dříve nastupoval spíše ve welterweight, což je váhová divize do 77 kg. Na vážení měl pak francouzský fighter o dvě kila méně než je povolený limit. Vémola se svým stylem dokáže tuto výhodu využít a dojít si pro vytoužený titul.

Oktagon 20 PPV cena livestreamu / Oktagon 20 v TV přímý přenos?

Oktagon 20 bude možné vidět rovněž prostřednictvím oficiálního livestreamu přes PPV. Cena za oficiální online stream byla v předprodeji 9,99 eur a v den konání 12,99 eur. Výhodou tohoto přenosu je vysoká kvalita obrazu, která je ve Full HD. V televizi bohužel Oktagon 20 v přímém přenosu neuvidíme. O2 TV Sport, která dříve galavečery organozace vysílala, dnešní turnaj v nabídce nemá.

Sledujte Oktagon 20 živě na Tipsport TV v livestreamu

Sledujte celou fight card Oktagonu 20 živě / Oktagon 20 live (on-line)

Kompletně celou zápasovou kartu (fight card) Oktagonu 20 uvidíme v livestreamu. Podívejte se na přehled zápasů:

OKTAGON 20 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY, KARTA A ZÁPASY
84 kg Karlos Vémola (body)
vs.
Alex Lohoré
93 kg Viktor Pešta (TKO)
vs. Ildemar Alcantara
84 kg Milan Ďatelinka (sub)
vs. David Hošek
70 kg Leo Brichta (sub)
vs. Matouš Kohout
74 kg Miroslav Brož vs. Jan Malach (body)
70 kg Roman Paulus vs. Tomáš Zajac
Prelims
77 kg Václav Holota vs. Christian Jungwirth (body)
52 kg Magda Šormová vs. Ewelina Woźniak (body)
93 kg Daniel Škvor vs. Oumar Sy (sub)
70 kg Tomáš Fiala (TKO)
vs. Said Salambek Elderbiev
77 kg Daniel Hromek vs. Jan Fajk (body)

Oktagon 20 video zdarma a záznam na Youtube

Po skončení galavečeru Oktagon 20 uvidíme všechny zápasy rovněž zcela zdarma na Youtube. Záznamy jsou dostupné po několika dnech. Podívejte se na oficiální před zápasové video k titulovému fightu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.