IAF Streetfighter 11 Finále: datum, kurzy a livestream

Finále IAF Streetfighter #11 se koná už tento pátek od 20:00. Podívejte se na informace a sledujte celý galavečer zcela zdarma v přímém přenosu.

IAF Streetfighter má dnes na programu finále Foto: Instagram

IAF Streetfighter 11 Finále: datum, kurzy a livestream

Projekt pro začínající zápasníky MMA s názvem IAF Streetfighter se chýlí ke konci. Už dnes se totiž v garážích obchodního centra Šestka v Praze rozhodně o vítězích jednotlivých pyramid. Finále IAF Streetfighter se koná 25. září od 20:00. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma celý galavečer IAF Streetfighter 11.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Finále Streetfightera #11 je možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím livestreamu u sázkové kanceláře Fortuna. Na Fortuna TV uvidíme stream každého z celkem 7 zápasů. Samozřejmostí jsou vypsané kurzy na každý zápas a rovněž nechybí možnost live sázek, díky kterým můžete sázet i v průběhu jednotlivých fightů.

TIP Vítěz Josef Talafous v kurzu 1,22 sipka Vsadit a zdarma sledovat u Fortuny

Talafous opět zvítězí

Josef Talafous zvítězil v pyramidě do 85 kilogramů, protože jeho soupeř Alex Chumaev musel ze zdravotních důvodů odstoupit. V superfightu se ovšem dnes večer s Talafousem střetne Steven Krt. Josef Talafous je ovšem mnohem kvalitnějším zápasníkem a cokoliv jiného než jeho výhra by bylo obrovským překvapením. Na tiket patří kurz 1,22.

I Am Fighter Streetfighter finále fight card, program zápasů

Program zápasů na IAF Streetfighter 11 je následující:

STREETFIGHTER 11 FIGHT CARD
Bočáň F. vs. Linhart M.
Daněk M. vs. Koutný D.
Zoula D. vs. Holeček T.
Polák Z. vs. Vondříčka F.
Dědek M. vs. Dvořák J.
Ljaško D. vs. Hurt M.
Talafous J. vs. Krt S.

Streetfighter 11 video

Zde se můžete podívat na jeden z minulých zápasů Josefa Talafouse na IAF Streetfighter

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.