Genesis 1: Różal vs. Barnett program a kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Turnaje Genesis 1 v Bare Knuckle (bez rukavic) se zúčastní i Čech Jan Široký. Hlavním duelem bude bitva Różalski - Barnett. Podívejte se na info návod k livestreamu.

Turnaj Genesis 1 proběhne už tento čtvrtek Foto: Instagram

Genesis 1: Różal vs. Barnett (Szadziński vs. Široký) informace a kurzy

Zajímavý turnaj Genesis, který pořádá organizace KSW, proběhne už tento pátek 23. října. Celý galavečer proběhne v Polsku a zápasit se bude výhradně podle pravidel Bare Knuckle Boxing (bez rukavic). Na Genesis 1 se představí i český fighter Jan Široký. Hlavním zápasem bude bitva mezi Marcinem Różalskim a Joshem Barnettem. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Čeští fanoušci se mohou těšit i na zápas Jana Širokého, který se utká s Gracjanem Szadzińskim. Široký je poměrně známým fighterem, který dokázal na galavečeru Oktagon porazit například Jana Malacha. Jeho vynikající striking je přímo stvořený pro zápas bez rukavic. Szadziński je ovšem skvělým zápasníkem a podle kurzů i velkým favoritem.

TIP Vítěz: Jan Široký v kurzu 5,31 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na bojové sporty

Široký zvítězí

Široký má ovšem nesmírně silnou ránu a pokud se mu podaří svého soupeře čistě trefit, může vyhrát i jediným úderem. Kurz na výhru českého bojovníka je natolik vysoký, že se ho vyplatí za menší částku zkusit. Výhra Širokého je stále pravděpodobnější než například výhra jackpotu v online casinu.

KSW: Genesis 1: Różal vs. Barnett fight card, program a výsledky

Jan Široký přijde na řadu jako 4. v pořadí. Fight Card je skutečně nabitá a kromě hlavního zápasu Różalski vs. Barnett uvidíme například i první ženský duel bez rukavic v historii.

GENESIS 1 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY
Marcin Różalski vs. Josh Barnett
Bartosz Batra vs. Michał Królik
Dariusz Rutkiewicz vs. Vaso Bakočević
Gracjan Szadziński vs. Jan Široký
Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Genesis 1 Różal vs. Barnett sledovat online živě zdarma v livestreamu na KSW

Přímý přenos turnaje Genesis 1 v televizi dostupný nebude. K dispozici budou pouze livestreamy. Oficiální placený stream proběhne přes PPV na webu organizace KSW. Galavečer bude možné sledovat za 10 eur. Alternativou jsou jako obvykle i streamy zdarma, které naleznete na internetu. U těch je ovšem potřeba počítat s horší kvalitou obrazu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.