Volby v USA: McGregor a Covington věří Trumpovi

Obhájí prezidentské křeslo Donald Trump, nebo se bude radovat Joe Biden? Podívejte se koho podporují hvězdy MMA.

Covington podporuje Trumpa Foto: Facebook

Volby v USA 2020: UFC bojovníci podporují Donalda Trumpa

Volby prezidenta v USA probíhají už dnes 3. listopadu a pravděpodobně zítra ráno se dozvíme vítěze, který bude nadcházející čtyři roky hlavou Spojených států amerických. Rozhodovat se bude mezi Donaldem Trumpem a Joem Bidenem. Klikněte zde a vsaďte si na volby prezidenta v USA.

Vsaďte si na prezidentské volby v USA u Tipsportu

Kurzovým favoritem je aktuálně Joe Biden, nicméně současný prezident Donald Trump byl outsiderem už v minulých volbách a nakonec dokázal porazit Hillary Clintonovou. V roce 2016 ovšem Trump podle predikcí ztrácel výrazně méně než letos proti Bidenovi.

K prezidentským volbám v USA 2020 se samozřejmě vyjadřují i sportovci a celebrity. Zatímco Joea Bidena podporují například Dwayne Johnson, Jeniffer Aniston, LeBron James, nebo Tom Hanks, tak Donald Trump se může spolehnout na velkou podporu MMA zápasníků.

REPUBLIKÁNI
Jméno Narozen/a Domácí stát Začátek kampaně
Donald Trump 14. 6. 1946 Florida 18. 6. 2019
DEMOKRATÉ
Jméno Narozen/a Domácí stát Začátek kampaně
Joe Biden 20. 11. 1942 Delaware 25. 4. 2019

Jedním ze slavných fighterů, který věří ve výhru Donalda Trumpa, je bývalý šampion UFC Colby Covington. Covington se řadí k velkým Trumpovým podporovatelům a jak můžeme vidět na úvodní fotografii, tak se s prezidentem USA i osobně setkal v Bílém domě. Vřelým přátelstvím s Trumpem se netají ani majitel celé organizace UFC Dana White.

V poslední době se pozitivně o Donaldu Trumpovi vyjádřil i Conor McGregor, který se v lednu 2021 utká s Dustinem Poirierem. McGregor na svém Twitteru prohlásil, že současný prezident Donald Trump je dost možná vůbec nejlepším prezidentem USA v celé historii.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.