Pevnost Oktagon: Kalendář turnajů Oktagon v Brně

Turnaje Oktagon se nově budou kvůli koronaviru konat v Pevnosti Brno. Podívejte se na informace a kalendář potvrzených galavečerů v Brně.

Na Oktagonu v Brně se utkají i Tomáš Bolo a Jakub Běle Foto: Instagram

Co je Pevnost Oktagon? Co je Pevnost Brno?

Pevnost Oktagon (Pevnost Brno) je název základny v Brně pro pořádání následujících turnajů organizace Oktagon. Kvůli pokračování celosvětové situace s koronavirem a neustále se zpřísňujícími opatřeními v Česku a na Slovensku se musely odložit naplánované galavečery v Ostravě a Praze. V brněnské hale Zoner BobbyHall, kterou promotéři označili za Pevnost Oktagon, se budou konat následující turnaje Oktagon 16, Oktagon 17 a pravděpodobně i Oktagon 18. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon turnaje zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Brněnská hala Zoner BobbyHall bude na turnaje Oktagonu připravena pojmout přesně tisíc diváků. V případě potřeby mohou pořadatelé libovolně upravovat kapacitu podle aktuálních nařízení v souvislosti s koronavirem Covid-19. V případě nouze je zde možné uskutečnit turnaje i zcela bez diváků. K dispozici ovšem vždy bude livestream.

Pevnost Oktagon: Kalendář turnajů Oktagon v Brně

V roce 2020 by organizátoři chtěli uspořádat ještě 4 turnaje Oktagonu. Potvrzené jsou prozatím dva galavečery.

TURNAJE OKTAGON V PEVNOSTI BRNO 2020
26. září 2020 Oktagon 16 Brno
17. října 2020 Oktagon 17 Brno
Bude upřesněno
Oktagon 18
Bude upřesněno Oktagon 19

sipka A zde se podívejte na informace o zápasu Davida Dvořáka v UFC

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.