Oktagon 17 v Brně bude! Ministerstvo udělilo MMA vyjímku

Napjatá atmosféra okolo pořádání sobotního galavečeru Oktagon 17 se zdá být alespoň prozatím vyřešena. Ministerstvo zdravotnictví udělilo MMA vyjímku a očekávaný turnaj tak proběhne podle plánu v brněnském Bobycentrum.

Oktagon 17, včetně návratu Karlose Vémoly bude! Foto: Instagram

Oktagon 17 v Brně: bez diváků i novinářů a s minimem pořadatelů

V Česku se kvůli dramaticky se vyvíjející situaci s nemocí Covid-19 zastavil veškerý sport na všech úrovních. Některá uskupení, včetně organizace Oktagon zažádala ministerstvo zdravotnictví, v čele s ministrem Prymulou a hlavní hygieničkou Rážovou o udělení vyjímky pro pořádání nejbližších akci. Jeden z nejlépe obsazených turnajů roku Oktagon 17 je totiž naplánován už na sobotu 17. 10. 2020 a po dnešku je jasné, že proběhne na území České Republiky. sipka Klikněte ZDE a získejte 150,- za registraci zdarma

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kámen ze srdce spadl především promotérům organizace Ondřeji Novotnému a Paľu Nerudovi. Už teď je jisté, že se pořádání následujících galavečerů finančně výrazně prodraží, pro bojovníky kteří jsou ale ve finální fázi příprav je dnešní udělení vyjímky naprosto klíčové. Pavol Neruda k tomu také dodal, že na práci celého Oktagonu je navázáno několik stovek lidí a z toho důvodu nepřícházelo zrušení turnaje v úvahu.

Záložní plán s azylem v některé ze sousedních zemí ale nebude zapotřebí. Oktagon 17 s titulovou bitvou David Kozma vs. Maté Kertész bezpochyby nabídne parádní podívanou a výborné rozptýlení v náročné době, ve kterém se naše země v současnosti nachází.

sipka Čtěte také: Tadeáš Růžička vyhlíží první profi MMA zápas, bude úspěšný?

Po dlouhé době se mimo jiné dočkají i fanoušci populárního českého terminátora. Karlos Vémola se totiž téměř po roce znovu představí v kleci proti nepříjemnému Norovi Robertsenovi. Zda budou tentokrát lvi žrát první, nebo se dočkáme šokujícího překvapení se dozvíme už tuto sobotu, tak nezapomeňte být u toho!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.