Kdo další? Karlos Vémola vyhlíží pro Štvanici urostlého soupeře

Návrat Karlose Vémoly do klece Oktagonu dopadl nejlepším možným způsobem. Terminátor uškrtil Pasternaka v prvním kole a může směle střádat plány pro zápas na Štvanici. Kdo je aktuálně ve hře?

Karlos Vémola hovořil o svých potencionálních soupeřích pro turnaj na Štvanici Foto: Karlos Vémola

Kdo bude soupeřem Karlose Vémoly na Štvanici? Poslední slovo mají promotéři

„Slíbil jsem ženě, že se budu v létě ženit jako šampion, a to bych rád dodržel“ Karlos Vémola si na turnaji Oktagon 33 ve Frankfurtu dominantním způsobem a hlavně bez zranění poradil s Michalem Pasternakem a jeho zápasu na pražské Štvanici nic nebrání. Zda to bude titulový souboj ve váze do 93 kilogramů ale jasno zatím není.

„Uvidíme, zda jsem přesvědčil vedení Oktagonu, aby mi na Štvanici dali zápas o titul“, přemýšlel nahlas Karlos Vémola v livestreamu ve spolupráci s FightLive. Konkrétního soupeře pro 23. července zatím nezná ani Terminátor, přesto nabídl názor na několik jmen.

Jeden z dotazů od fanoušků mířil na potencionální zápas s Pirátem Krištofičem, což Vémola překvapivě nevyloučil. V tomto případě je ale jistou překážkou váhový rozdíl, protože Pirát je daleko lehčí zápasník, který v minulosti chodil i velter (77 kg).

Mnohem zajímavější variantou by aktuálně mohl být souboj Terminátorů Vémola vs. Pütz. Tento zápas se ale spíše rýsuje až pro termín 15. října, kdy se Oktagon se svým turnajem znovu vrátí do Frankfurtu. Zajímavou informací je, že v případě tohoto duelu chce mít Karlos dopředu potvrzenou odvetu v Praze.

Karlos Vémola preferuje pro Štvanici Xaviera

Byť Karlos Vémola v živém vysílání několikrát zmínil, že je mu prakticky jedno, koho před něj Oktagon postaví, přeci jen by jednoho soupeře upřednostnil.

Vémola by se ze všeho nejraději utkal na Štvanici o titul polotěžké váhy s Rafaelem Xavierem, alias Kratosem. Oblíbený brazilský fighter má na svém kontě v Oktagonu 4 výhry a během svého působení v největší česko-slovenské organizaci si získal početné zástupy fanoušků. Mimo jiné i pro svůj složitý životní příběh, který fantastickým způsobem zpracovala organizace do dvacetiminutového dokumentu (k dispozici na YouTube).

Uvidíme, koho nakonec Ondřej Novotný pro Karlose Vémolu vybere. V hlavě šéfa Oktagonu samozřejmě mohou figurovat i další jména.

Podívejte se na záznam živého vysílání, ve kterém Karos Vémola exkluzivně pro Fightlive.cz prozradil, na čem stojí odveta s Attilou Véghem, či jakou taktiku měl pro jednotlivá kola souboje s Michalem Pasternakem. Řeč šla i návratu do střední váhy, pořízení slona a spoustu dalších tématech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Podívali jsme se, kolik berou zápasníci v různých MMA organizacích

Kolik vydělávají nejlépe placení MMA bojovníci? Známe odpověď

Peníze hýbou světem☝. Smíšené bojové umění není v tomto směru žádnou výjimkou. Jak štědrý je ve skutečnosti Oktagon💸 nebo šéf UFC Dana...