Oktagon 20: Vémola - Lohoré informace, fight card a datum

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon 20 nabídne titulový fight Vémola vs. Lohoré i spoustu dalších zápasů. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

DATUM - PROGRAM - KURZY - LIVESTREAM

Karlos Terminátor Vémola bude bojovat o titul s Alexem Lohoré na Oktagonu 20 Foto: Instagram/karlos_terminator_vemola

Hodnocení Oktagonu 20: 9,9/10

  • Datum konání: 30. prosince 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Oktagon 20 výsledky a shrnutí zápasů

Karlos Vémola dokázal v pětikolové bitvě jednoznačně porazit Alexe Lohorého. Český Terminátor v každém kole dokázal svého soupeře hodit a následně kontrolovat na zemi, kde mu zasazoval tvrdé údery. Francouzský fighter nedokázal získat ani jedno kolo a Vémola je tak po zásluze prvním držitelem titulu ve střední váze organizace Oktagon.

Úspěšný návrat po zranění si v hlavním předzápase připsal Viktor Pešta, který už v prvním kole dokázal po sérii úderů ukončit brazilského fightera a po výhře dokonce vyzval Attilu Végha. Ostře sledovaný duel Ďatelinka - Hošek skončil rovněž v prvním kole. "Mr Comeback" pravděpodobně Hoškovi zlomil nos a následně zvítězil na submisi. Milan Ďatelinka se tak výhrou pravděpodobně dostal do role vyzyvatele Karlose Vémoly.

Zatímco na Preliminary Card jsme sledovali převážně výhry na body. Expresní ukončení si na hlavní kartě připsal i Leo Brichta, který zcela přejel v odvetě Undergroundu Matouš Kohouta.

Oktagon 20: Vémola vs. Lohoré informace a datum

Oktagon 20 s hlavním zápasem Karlose Vémoly a Alexe Lohoré proběhne 30. prosince 2020. Očekávaná bitva Vémola vs. Lohoré o titul šampiona ve střední váze uzavře celý skvěle obsazený galavečer. Na turnaji Oktagon 20, který se opět uskuteční v Zoner BobyHall v Brně, se totiž ukáží i Viktor Pešta, Daniel Škvor, nebo Leo Brichta. Klikněte zde a sledujte celý turnaj Oktagon 20 živě s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon 20 navazuje na minulý Oktagon 19 a opět fanouškům MMA přináší opravdu nabitou fight card. Hlavní fight Vémola vs. Lohoré je pouze třešničkou na dortu. V hlavním předzápase totiž uvidíme návrat Viktora Pešty, který se utká s nebezpečným Ildemarem Alcantarou. Šampion Undergroundu Daniel Škvor se ve svém prvním zápase v MMA střetne s neporaženým Oumarem Sy. Rovněž uvidíme i finále Oktagon Výzvy 5. Původně se měl objevit i Ivan Buchinger. Slovenský fighter se ovšem zranil a na Oktagonu 20 nebude.

Karlos Vémola Alex Lohoré
Výhry: 29 Prohry: 6 Výhry: 19 Prohry: 5

Oktagon 20: Karlos "Terminátor" Vémola vs. Alex "Da Killa Kid" Lohoré kurzy

Karlos "Terminátor" Vémola se konečně dočkal. Už 30. prosince se na Oktagonu 20 utká v titulovém zápase ve střední váze do 84 kilogramů s Alexem Lohoré. Vémola si 5. prosince v prvním kole hladce poradil s Václavem Mikuláškem, a protože ani jednou neinkasoval, může bojovat ještě tento měsíc.

TIP Vítěz Karlos Vémola v kurzu 1,40 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Vémola zvítězí

Alex "Da Killa Kid" Lohoré by měl českému Terminátorovi vyhovovat. Lohoré totiž dříve působil v nižší váhové kategorii a navíc nemá tak kvalitní wrestling. Karlos Vémola je navíc ve vynikající formě a dá se očekávat, že svého soupeře dostane na zem, což mu zajistí vítězství. Na tiket patří výhra Karlose Vémoly.

Oktagon 20 Fight Card, program a výsledky, karta, zápasy a startovka

Oktagon 20 má na fight card potvrzené následující zápasy. Hlavním duelem je titulový souboj mezi Karlosem Vémolou a Alexem Lohoré. Předzápasem bude bitva Viktora Pešty s Ildemarem Alcantarou. Výsledky jsou aktualizovány. Vítěz je označen zelenou barvou.

OKTAGON 20 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY, KARTA A ZÁPASY
84 kg Karlos Vémola (body)
vs.
Alex Lohoré
93 kg Viktor Pešta (TKO)
vs. Ildemar Alcantara
84 kg Milan Ďatelinka (sub)
vs. David Hošek
70 kg Leo Brichta (sub)
vs. Matouš Kohout
74 kg Miroslav Brož vs. Jan Malach (body)
70 kg Roman Paulus (body)
vs. Tomáš Zajac
Prelims
77 kg Václav Holota vs. Christian Jungwirth (body)
52 kg Magda Šormová vs. Ewelina Woźniak (body)
93 kg Daniel Škvor vs. Oumar Sy (sub)
70 kg Tomáš Fiala (TKO)
vs. Said Salambek Elderbiev
77 kg Daniel Hromek vs. Jan Fajk (body)

Oktagon 20 sledovat livestream online živě s bonusem zdarma a přímý přenos v TV

Oktagon 20 bude možné sledovat pouze v livestreamu. Livestream s bonusem zdarma bude k dispozici na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme všechny zápasy galavečera Oktagon 20. Samozřejmostí jsou i populární live sázky, která vám v kombinaci s live-streamem umožní okamžitě reagovat na vývoj zápasu. Ke sledování online streamu je potřeba pouze si vsadit tiket za 30 Kč. V televizi přímý přenos dostupný nebude. Na O2 Sport TV, která dříve galavečery Oktagonu vysílala, tak tento event živě neuvidíme.

Sledujte Oktagon 20 živě v livestreamu na Tipsport TV

Oktagon 20 PPV cena / Oktagon 20 na Oktagon.TV

Live stream Oktagon 20 bude odvysílán i v oficiálním přenosu přes Oktagon PPV. Cena za tento stream vyjde v předprodeji na 9,99 eur. Pokud online stream na Oktagon.TV zakoupíte až 30. prosince, zaplatíte 12,99 eur. Oficiální živý přenos přes Oktagon PPV je možné sledovat ve Full HD.

Promotér organizace Ondřej Novotný už před Oktagonem 19 oznámil, že se o přenosy na Oktagon TV stará jiná společnost a již nebude docházet k žádným problémům.

Oktagon 20 video zdarma na Youtube / Oktagon 20 záznam

Zde se můžete podívat na oficiální promo video na titulový zápas Oktagonu 20: Vémola vs. Lohoré. Po skončení turnaje můžete na Youtube sledovat záznamy všech zápasů zcela zdarma.

Oktagon 20 vstupenky a lístky / Oktagon 20 Vémola vs Lohore

Už je bohužel jasné, že se Oktagon 20: Vémola vs. Lohoré bude konat bez diváků. Tento turnaj tak proběhne stejně jako dřívější eventy za zavřenými dveřmi. Původně se spekulovalo, že pokud by se situace s koronavirem zlepšila, může se turnaj dokonce přesunout i do Prahy, kde by bylo možné zakoupit si vstupenky. Na Ticketportalu dokonce běžel předprodej. Aktuální situace ale uspořádání s fanoušky v hale bohužel nepovoluje.

1️⃣Kdy se koná turnaj Oktagon 20?

Oktagon 20 se koná 30. prosince a je tak posledním turnajem letošního roku 2020.

2️⃣Kdo bude bojovat na Oktagonu 20?

Na turnaji Oktagon 20 je hlavním zápasem souboj o titul ve střední váze (middleweight) do 84 kilogramů mezi Karlosem Vémolou a Alexem Lohore. Na Oktagonu 20 se ukáží i Ivan Buchinger, Daniel Škvor, nebo Milan Ďatelinka.

3️⃣Jaké jsou kurzy na zápasy turnaje Oktagon 20?

Kurzy na zápasy Oktagonu 20 už jsou vypsány. Aktuální výši kurzů naleznete v tomto článků. Favoritem hlavního a titulového zápasu Vémola - Lohoré je český Terminátor.

4️⃣Bude možné sledovat živě celý turnaj Oktagon 20?

Všechny zápasy Oktagonu 20 budou k dispozici v přímém přenosu. Z turnaje budou dostupné livestreamy. Pro návod ke sledování se podívejte na tento článek.

Karlos Vémola výhra nad Václavem Mikuláškem video

Zde se můžete podívat na výhru Karlose Vémoly nad Václavem Mikuláškem na minulém Oktagonu 19.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.