Karlos Vémola reaguje na drtivou porážku. V jednom už má definitivně jasno

Prší na něj kritika ze všech stran. Karlos Terminátor Vémola má ale spíše než s hejtry, problémy sám se sebou. Prohra s Patrikem Kinclem na něm zanechala šrámy na těle i na duši. Co bude dál?

Karlos Vémola nabídl své vyjádření k zápasu Foto: OKTAGON MMA

Vyjádření Karlose Vémoly: Končit se nechystá, drastické shazování už ale podstupovat nebude

Výsledek zápasu mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem extrémně rezonuje sportovní scénou v Česku. Terminátor si proti obhájci titulu neprosadil svou hru a během 5 úmorných kol nedokázal najít recept na výtečně připraveného Kincla. Ještě více ale popudil fanoušky Karlosův "útěk z klece" a nepodaná ruka.

Karlos Vémola v obsáhlém vyjádření ubezpečil svoje příznivce, že se končit ještě nechystá, neboť má před sebou další výzvy v polotěžké váze. Zároveň učinil rozhodnutí, že ve střední váze už nikdy kvůli zdraví zápasit nebude.

Celou situaci na svém Instragramu korigoval dlouhým vyjádřením také promotér Oktagonu Ondřej Novotný. Fanoušky vybídl k zakopání válečné sekery a vynechání rodin obou bojovníků. Právě manželky, děti a nejbližší příbuzní si v posledních měsících a týdnech prošly náročným obdobím, jak se postupně rivalita mezi Vémolou a Kinclem stupňovala.

V neděli v podvečer se k zápasu vyjádřil i sám Karlos Vémola. Tady jsou jeho slova:

"Dlouho očekávaný zápas je za námi a nevyšel podle mých představ. I když dost lidí říkalo, že jsem to vyhrál, tak teď je to jedno, protože jsem to měl ukončit a nenechat nikoho na pochybách. Do pátýho kole jsem šel s tím, že vedu. Kdybych věděl, že to tak není, nastoupil bych do posledního kola jinak a klidně bych riskoval i to, že se nechám knockoutovat… Patrik je šampionem, tak to prostě je. Pokud chcete šampiona porazit, musíte ho přejet nebo ukončit, a to se mně bohužel nepovedlo.

To, co jsem provedl svojí rodině, přátelům, týmu a všem okolo se shazováním do 84, už opakovat nebudu, takže do týhle váhy se vracet nechci. Žádný další hazardování s vlastním zdravím. Jsou tady na to mladší a lepší kluci, a moje tělo už to prostě nedává, to je fakt.

Mrzí mě, že jsem nedorazil na pozápasovou tiskovku, ale bohužel to moje oči v zápase dost odnesly a musel jsem rovnou do nemocnice na vyšetření. Kdo mě zná tak ví, že respektuji soupeře a dokážu i po prohře plnit své povinnosti, ale zdraví bylo přednější. Teď mám čas dát se dohromady. Moje kariéra ale ještě neskončila. Mám s Oktagonem už domluvené zápasy a ty určitě dodržím, jsem přece jenom šampionem polotěžký váhy.

Co bude dál, to se uvidí. Vše si ještě v klidu promyslím. Víc to okomentuji brzy v pořadu @fightcastone, kam jsem přijal pozvání. Do té doby si ale chci trochu odpočinout a věnovat se rodině, na kterou jsem v poslední době neměl kvůli přípravě na zápas čas. Rodina je prostě na prvním místě. Tak mi zkuste dopřát trochu klidu. Ještě jednou děkuji všem za podporu, zejména VŠEM partnerům, kteří při mně stojí v dobrém i zlém. Vážím si toho."

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Ondřej Novotný

Kdo je Ondřej Novotný a co všechno dělá?

Ondřej Novotný je promotér, spolumajitel a komentátor MMA organizace Oktagon. ✔️ Výčet toho nejzajímavějšího z jeho života jsme shrnuli v...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...