Ivan Buchinger má potvrzeného soupeře na Oktagon 18

Ivan "Buki" Buchinger dostal na úvod v organizaci Oktagon velmi těžkého soupeře. Už 21. listopadu se totiž utká s maďarským fighterem, který neprohrál 4 roky v řadě.

Buchinger zná soupeře na turnaj Oktagon 18 Foto: Instagram

Buchinger zná soupeře na turnaj Oktagon 18: Utká se s Maďarem Etelakym

Slovenský hvězdný MMA bojovník Ivan Buchinger už zná svého soupeře na turnaj Oktagon 18, který proběhne už 21. listopadu v Budapešti. Buchinger se na něm utká s maďarskou jedničkou Lajosem Etelakym. Vše tak nasvědčuje tomu, že uvidíme jeden z nejlepších zápasů letošního roku. Klikněte zde a sledujte Oktagon 18 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ivan "Buki" Buchinger je bývalým šampionem organizací Cage Warriors a M-1. Pro česko-slovenský Oktagon se tak jedná o obrovskou posilu. Očekává se totiž, že Buchinger výrazně promluví do titulových bojů. Svůj poslední zápas o titul v polské organizaci KSW ovšem prohrál na body.

Zápas s Lajosem Etelakym slibuje skvělou podívanou. Maďarský fighter totiž neprohrál už čtyři roky. Za tu dobu nasbíral hned devět vítězství v řadě. Oktagon 18 navíc proběhne v Maďarsku, kde je možné uspořádat turnaj s fanoušky. Na stejném turnaji bude bojovat například i Lucie Pudilová.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.