Dvořák s Muradovem tipují výsledky Oktagonu 19

David Dvořák s Machem Muradovem na Tipsportu tipují výsledky Oktagonu 19. Podívejte se na jejich analýzy a inspirujte se. Kompletně celý turnaj navíc bude možné vidět živě.

David Dvořák s Makhmudem Muradovem tipují Oktagon 19 Foto: ČTK/Vondrouš Roman

Dvořák s Muradovem tipují zápasy na Oktagonu 19 na Tipsportu

Oktagon 19 se logicky těší obrovskému zájmu a souboj Karlose Terminátora Vémoly a Václava Mikuláška láká i sázkaře. O své tipy se na Tipsportu podělili i ti nejpovolanější. Makhmud Muradov a David Dvořák jsou skutečně elitními bojovníky a oba zatím sbírají výhry i v nejprestižnější MMA organizaci UFC. Klikněte zde a podívejte se na analýzy a tipy Dvořáka a Muradova na Oktagon 19.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Makhmud Muradov tipuje, že hlavní zápas Oktagonu 19 Vémola vs. Mikulášek rozhodně na body neskončí. "Mach" totiž věří českému Terminátorovi, který dokáže Mikuláška rychle dostat na zem, kde v česko-slovensku ve váze do 84 kilogramů zkrátka nemá konkurenci. Na tiket proto Muradov dává tip, že Karlos Vémola zvítězí na vzdání soupeře.

TIP Vítěz Vémola vzdáním soupeře v kurzu 2,75 sipka Vsadit u Tipsportu

Vémola porazí Mikuláška na submisi

David "Undertaker" Dvořák se hlavnímu fightu vyhnul. Na tiket raději přidal zápas Andreje Kalašnika a Tata Primery. Podle Dvořáka Primerovi absolutně nesedne styl Kalašnika, který je absolutně odlišným typem fightera, než byl například Gábor Boráros. Český fighter by navíc měl těžit z výrazné převahy na zemi, kterou by následně zužitkoval v TKO.

TIP Vítěz Kalašnik vyhraje na KO/TKO v kurzu 2,05 sipka Vsadit u Tipsportu

Kalašnik vyhraje na KO

Na Tipsportu bude navíc možné sledovat celý turnaj Oktagon 19 v livestreamu s bonusem zdarma za registraci. Stačí si totiž vsadit tiket za pouhých 30 Kč a následně můžete sledovat všechny zápasy.

Oktagon 19 sledujte živě zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.