Oktagon Underground Finále: Tereza Bledá - Lucia Szabová

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tereza Bledá se v superfinále Undergroundu (4.7.) utká s Lucií Szabovou. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Tereza Bledá se utká s Lucií Szabovou ve finále Oktagonu Underground Foto: Instagram

Oktagon Underground Finále: Tereza "Ronda" Bledá - Lucia "Silent Killer" Szabová kurzy a livestream

Tereza "Ronda" Bledá si proti všem úvodním předpokladům dokázala poradit s Lucií Pudilovou a nakonec i s Magdalenou Šormovou. Ve finále bude nastupovat jako outsider proti Lucii "Silent Killer" Szabová, která si suverénně poradila s Marčišovou a nakonec i s Krajčovič. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma celý turnaj Oktagon Underground Super-Finále.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground Super-Finále, který se koná 4. července v Brně, bude možné sledovat v přímém přenosu na internetu zdarma. Livestream totiž vysílá Tipsport TV a v průběhu celého večera bude možné na všechny zápasy i sázet live sázky, která vám v kombinaci s online streamem skvěle umožní reagovat na průběhy jednotlivých fightů.

TIP: Vítěz: Szabová v kurzu 1,25 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Lucia Szabová zvítězí ve finále

Terezu Bledou čeká po dvou výhrách doposud nejtěžší zkouška. Lucia Szabová je velmi zkušená zápasnice, která dokáže trestat i sebemenší chybu. Silent Killer je rovněž nesmírně tvrdou bojovnicí, která bude silnější zejména v klinčích. Rovněž se dá očekávat, že se pokusí o submisi, proti kterým Bledá nemá takřka žádnou obranu. Na tiket patří výhra reprezentantky Slovenska.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.