Oktagon 16: David Kozma - Máté Kertesz titulový zápas

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

David Kozma má před sebou další obhajobu. Na Oktagonu 16 v Ostravě se utká s Maďarem Matém Kerteszem. Podívejte se na předzápasové informace.

David Kozma bude obhajovat titul v organizaci Oktagon Foto: Instagram

David Kozma vs. Máté Kertesz o titul ve welterové váze Oktagonu - kurzy

Aktualizováno: Oktagon 16 a i titulový zápas Kozma - Kertesz byl kvůli pandemii koronaviru odložen

David Kozma má před sebou další obhajobu titulu ve welterové váze organizace Oktagon. O pás bude bojovat s maďarským Mátém Kerteszem. Zápas proběhne na galavečeru Oktagon 16 v Ostravě, který se koná 14. března. Klikněte zde a sledujte Oktagon 16 živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

David Kozma bude v souboji proti Kerteszovi jednoznačným favoritem. Český fighter už totiž jednou ve vzájemném měření sil maďarského soupeře porazil. Od té doby navíc "Růžový panter" zaznamenal výkonnostní skok a po nezdaru v Rusku má skvělou možnost vrátit se na vítěznou vlnu.

TIP Vítěz David Kozma v kurzu 1,45 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

David Kozma obhájí titul

Domácí šampion Kozma se navíc bude moci spolehnou na obrovskou podporu ostravských fanoušků a velkou roli budou hrát rovněž i zkušenosti z pětikolových zápasů. Maté Kertesz totiž v bitvě na pět kol ještě nikdy v profesionální kariéře nezápasil. Vše hraje o titul Kozmovi, který si triumf na Oktagonu 16 s největší pravděpodobností pohlídá.

Oktagon 16 v Ostravě: Sledujte živě a zdarma na Tipsportu

Titulový zápas o mistrovský pás organizace Oktagon ve welterové váze Kozma - Kertesz bude možné sledovat zcela zdarma. Přímý přenos hlavní karty Oktagon 16 v Ostravě totiž odvysílá sázková kancelář Tipsport. Livestream bude navíc zcela bez zpoždění a na všechny fighty bude možné i sázet.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.