Oktagon Výzva 5 finále: Paulus vs. Zajac: informace a kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Finále Oktagon Výzvy 5 nabídne slocenský souboj mezi Romanem Paulusem a Tomášem Zajacem. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Paulus se utká se Zajacem ve finále Oktagon Výzvy 5 Foto: Instagram

Oktagon Výzva 5 finále: Tomáš Zajac - Roman Paulus informace a kurzy

Finále Oktagon Výzvy 5 proběhne na turnaji Oktagon 18 už tuto sobotu 21. listopadu 2020. O vítězi se rozhodne mezi dvěma slovenskými bojovníky Romanem Paulusem a Tomášem Zajacem. Klikněte zde a sledujte živě zápasy Oktagon 18 z Brna v livestreamu s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Tomáš Zajac má na kontě 9 profesionálních zápasů v MMA, ve kterých si připsal 2 výhry a 7 porážek. V Oktagon Výzvě 5 si ovšem vedl dobře a dařilo se mu využít své zkušenosti a zlepšenou techniku, díky které se dostal až do finále. Na jaře se navíc prezentoval vítězstvím v superfightu projektu Oktagon Underground.

TIP Vítěz: Roman Paulus v kurzu 1,40 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Paulus zvítězí

Roman Paulus je kurzovým favoritem a není se co divit. V Oktagon V.ýzvě totiž předváděl suverénní výkony. Když k tomu připočteme i tréninkové zázemí SFG, kde působí i Attila Végh, Lajoš Klein a Karel Ryšavý, je zřejmé, že menší zápasové zkušenosti zde nebudou představovat problém. Na tiket patří výhra Pauluse, který je zkrátka výkonnostně na vyšší úrovni a na turnaji Oktagon 18 si připíše první profi výhru.

Oktagon Výzva 5 finále: Paulus vs. Zajac livestream sledovat online živě a s bonusem zdarma

Finálový souboj v lehké váze projektu Oktagon Výzva 5 bude hlavním finálovým předzápasem galavečeru Oktagon 18. Turnaj bude možné sledovat prostřednictvím livestreamu na Tipsport TV. Hlavní karta bude k dispozici i na O2 TV Sport. Placený online přenos bude k vidění přes Oktagon PPV, které vyjde na necelých 10 eur v předprodeji. Livestream Oktagonu 18 zdarma je dostupný pro aktivní sázkaře na Tipsportu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.