Špatné zprávy! Karlos Vémola se na Štvanici nepředstaví

Karlos Terminátor Vémola se i přes vypětí všech sil nedokázal dát zdravotně dohromady a do titulové bitvy na turnaji Oktagon 26 bohužel nezasáhne.

Karlos Vémola na Štvanici nakonec bojovat nebude Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola odstupuje ze zápasu na Štvanici, promotéři mají náhradní plán

To, co všichni fanoušci sledovali se zatajeným dechem se přeci jen stává nepříjemnou realitou. Český terminátor Karlos Vémola kvůli několika zraněním v řadě na pražské Štvanici zápasit nebude. Do titulového zápasu s Marcinem Naruszczkou ho definitivně nepustí utržený triceps.

Organizace Oktagon zároveň oznámila, že má pro tuto situaci připraven záložní plán. Ten se tak dozvíme v následujících hodinách, nicméně ztráta hlavní hvězdy turnaje Oktagon 26 je velmi nepříjemná.

Sám Karlos Vémola přitom pro svoji účast na nejsledovanějším turnaji roku dělal naprosté maximum. Nestačilo to a jeho tělo mu tentokrát ukázalo limity. Jak ale velí Karlosova povaha a srdce válečníka, bude brzy zpět a silnější, než kdykoliv předtím. Za redakci FightLive mu touto cestou přejeme rychlý návrat do Oktagonu a co nejhladší průběh rekonvalescence.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Juráček vs Boráros na Oktagonu 21, Zdroj OKTAGON MMA

Oktagon 26: Tato Primera vs. Matúš Juráček kurzy a analýza

Duel mezi španělským toreadorem Tato Primerou a Matúšem „Slávistou“ Juráčkem je jedním z nejočekávanějších zápasů turnaje Oktagon 26 na...

Marpo a Karlos Vémola během prvního oficiálního staredownu

Marpo vyzve Karlose Vémolu! Co si řekli na staredownu?

Show Noc s Terminátorem nabídla kromě jedinečného povídání o vzestupech a pádech Karlose Vémoly i odpověď na hojně diskutovanou otázku....