Oktagon Underground 5: Magdalena Šormová - Tereza Bledá

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tereza Bledá si suverénně poradila s Lucií Pudilovou a v sobotu 13.6. se utká s Magdalenou Šormovou. Podívejte se na informace a návod na sledování.

Tereza Bledá se utká s Magdalenou Šormovou na Undergroundu 5 Foto: Instagram

Oktagon Underground 5: Magdalena Šormová - Tereza Bledá kurzy a livestream

Jedním z velice očekávaných duelů na turnaji Oktagon Underground 5 bude souboj Magdaleny Šormové a Terezy "Rondy" Bledé. Šormová postoupila do českého finále podle předpokladů. Bledá naopak šokovala nečekanou výhrou proti největší favoritce celého turnaje Lucii Pudilové. Klikněte zde a sledujte zdarma Oktagon Underground 5 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Finále české pyramidy žen do 61 kilogramů na Oktagonu Underground 5 bude možné sledovat živě v přímém přenosu na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport. Díky partnerství organizace Oktagon a Tipsportu uvidíme celý turnaj Underground 5 živě a bez zpoždění přímo na Tipsport TV. Na každý fight budou samozřejmě jako obvykle připraveny i live sázky.

TIP Vítěz: Tereza Bledá v kurzu 1,60 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Tereza Bledá si přípíše další vítězství

Tereza "Ronda" Bledá předvedla proti veteránce UFC Lucii Pudilové vynikající výkon a po zásluze zvítězila na body. Proti Magdaleně Šormové me navíc bude moci opřít o značnou váhovou výhodu, protože Šormová dříve nastupovala ve váze do 52 kilogramů, což je o celých 9 kil méně, než je váha stanovená na tuto sobotu. Bledá bude tvrdší v postoji a takedowny se Šormové i kvůli váze budou házet velice složitě. Na tiket patří výhra Bledé.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.