Kdy a kde dnes sledovat OKTAGON TIME a veřejné vážení v Ostravě?

Už dnes v 16:30 je na programu tisková konference Oktagon Time, která proběhne v prostorách Ostravské univerzity (City Campus). Více se dočtete v článku.

Pavol Neruda a Ondřej Novotný na tiskovce Oktagon Time Foto: Profimedia

Tisková konference Oktagon Time a veřejné vážení Oktagon 40

Emoce, trashtalk, staredowny a spousta zajímavých informací. To bude hlavní náplní tiskové konference Oktagon Time, která se uskuteční dnes, ve čtvrtek od 16:30 v Ostravě. Následovat bude veřejné vážení s doprovodnou show. Kde celý program sledovat vám poradíme v článku.

Sledujte Oktagon 40 živě na Tipsport TV ZDE

Jedním z hlavních bodů tiskovky bude představení všech účastníků turnaje Oktagon 40 - Tipsport Gamechanger. Kromě tohoto ale dojde i na konfrontaci Karlose Vémoly s Patrikem Kinclem nebo Jonase Magarda s Felipe Lopezem. O vzrušující momenty a napjatou atmosféru rozhodně nebude nouze!

Program:

  • Představení účastníků Tipsport Gamechanger
  • Novinky, aktuality, bilancování, nové projekty
  • Výměny názorů a trashtalk
  • Staredowny
  • Veřejné vážení bojovníků turnaje Oktagon 40

Kromě toho zazní z úst promotérů Oktagonu Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy mnoho novinek týkajících se dalšího směřování organizace.

Prostory City Campus mají omezenou kapacitu a v současné chvíli je vyprodáno. Lístky se prodávaly za 50 Kč a výtěžek poputuje na dobročinné účely. Přímý přenos Oktagon Time můžete sledovat zdarma na YouTube Oktagon MMA.

Tiskové konference Oktagonu jsou obecně mezi fanoušky velmi oblíbené. Minulý rok se do ostravského Gongu dostavilo více než 2000 lidí a velký zájem se čeká i teď.

Ostravská univerzita (City Campus) - adresa

  • Černá louka 3197, Ostrava - mapa zde

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Poslední Čech v pyramidě David Kozma

Oktagon Tipsport GameChanger: 16 vyvolených v boji o 25 milionů [aktualizováno]

Je to projekt, jaký na domácí scéně nemá obdoby ☝. Ve hře jsou peníze, ze kterých se vám zatočí hlava. A hlavně bojovníkům! Tady se jsou...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...