Co ukázalo vážení před Oktagonem 21? Apollo má problém

Páteční dopolední vážení před nabitým turnajem s pořadovým číslem 21 přineslo ostré staredowny i slovní přestřelky. Leandro Silva nevídaným způsobem překročil váhový limit.

Apollo na vážení překvapil všechny i sám sebe Foto: Instagram/leandroapollooficial

Vážení před Oktagonem 21 – pátek 29. 1.

Oktagon 21 doslova klepe na dveře a v pátek dopoledne proběhlo oficiální vážení všech bojovníků. Jiskřilo to hlavně mezi Martou Waliczek a Lucii Pudilovou, nepříjemné starosti má Leandro Apollo Silva, kterému váha ukázala o celá 3 kila více! Vyzvedni si bonus na sázky před Oktagonem 21 ZDE za online registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Už v sobotu 30. ledna nás čeká ostře sledovaný Oktagon 21 s hlavním zápasem Paradaiser vs. Buchinger. Na dnešním vážení v pevnosti Brno neměla drtivá většina zápasníků s váhou problémy. Do limitu se těsně nevešla soupeřka Terezy Bledé Francouzka Judyta Rymarzak, což by ale neměl být výraznější problém.

Velké (a nepříjemné) překvapení si ale pro fanoušky připravil Leandro Silva, jehož váha překročila povolený limit 80 kg hned o 3 kila, což je prakticky nemožné během následující hodiny po oficiálním vážení shodit. Tuto skutečnost samozřejmě velkou mírou nevole „ocenil“ jeho soupeř Alex Lohoré, který hovořil o disrespektu vůči jeho osobě. Nechme se překvapit, jakou hodnotu nakonec vykáže oficiální zápasová váha na straně brazilského bojovníka, už teď ale jisté, že bude Apollo rozhodně v kleci těžší, než Da Killa Kid.

Takřka tradičně to nejvíce „bublalo“ mezi ženami, zejména dvojice Lucie Pudilová, Marta Waliczek naladila fanoušky ostrým staredownem. Nezapomeňte už zítra sledovat turnaj Oktagon 21 s celou řadou fantastických zápasů.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.