Oktagon Prime 4 Košice: Wittner vyzve Pukače

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Slovensko se těší na bitvu dvou nesmiřitelných soupeřů. Jozef Wittner vyzve ve welterové váze Roberta Pukače. Zvítězí Bratislava, nebo Košice?

Oktagon prime 4 v Košicích Foto: Instagram

Hodnocení Oktagon Prime 4: 8,4/10

  • Datum konání: Odloženo
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Aktualizováno: Z důvodu pandemie koronaviru byl tento turnaj odložen na neurčito

Oktagon Prime 4 Košice vs. Bratislava: Jozef Wittner - Robert Pukač

Oktagon Prime 4 nabídne fanouškům MMA zajímavý souboj domácího košického Jozefa Wittnera a bratislavského patriota Roba Pukače. Oktagon Prime 4 proběhne v Košicích 25. dubna a hlavní kartu bude možné opět sledovat zcela zdarma. Klikněte zde a pusťte si livestrema z Oktagonu Prime 4.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Další galavečer organizace Oktagon s názvem Prime 4 se uskuteční v Košicích. Hlavním a doposud jediným potvrzeným zápasem bude bitva Wittner - Pukač. Vzhledem k tomu, že Jozef Wittner je rodák z Košic a Robert Pukač reprezentuje Bratislavu, bude tento fight i okořeněný tradiční rivalitou.

Oktagon Prime 4 Košice 2020 fight card program a výsledky

Doposud jediným potvrzeným zápasem na Oktagon Prime 4 v Košicích je bitva mezi Jozefem Wittnerem a Robem Pukačem, která proběhne ve welterové váze. Vítěz by tak mohl dostat příležitost vyzvat současného šampiona Davida Kozmu.

Fight Card Oktagon Prime 4
Jozef Wittner vs. Robert Pukač

Oktagon Prime 4 v Košicích vstupenky

Vstupenky na košický Oktagon Prime 4 jsou stále v prodeji. Nejlevnější lístky pořídíte už za cenu 26 eur. K dispozici jsou sice ještě vstupenky přibližně o 12 eur levnější, nicméně zde je omezený výhled. Nejdražší lístky, které obsahují i předzápasovou prohlídku pak vyjdou na €290.

Oktagon Prime 4: Wittner - Pukač sledovat živě livestream zdarma

Oktagon Prime 4 bude samozřejmě možné sledovat zcela zdarma a živě. Sázková kancelář Tipsport, totiž nabídne přimý přenos z hlavní karty. Na Tipsport TV bude k dispozici přimý přenos bez zpoždění, takže svým favoritům budete moci držet palce v reálném čase. Na všechny zápasy na Oktagonu je navíc možné i sázet.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.