OKTAGON 58: Vémola vs. Végh 2 – datum, karta, kurzy, analýza, tip a livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Turnaj Oktagon 58 je obrovskou událostí česko-slovenské MMA scény. Odvetu Zápasu století Végh vs. Vémola si nemůže nechat ujít žádný fanoušek bojových sportů. Tady se bude psát historie! Program, zápasy a kde sledovat livestream zdarma, najdete v tomto článku.

AKTUÁLNÍ INFOANALÝZA A TIPKARTA
LIVE STREAMVSTUPENKYVÁHA
PROGRAMKURZY – ONLINE REPORT

Karlos Vémola se v odvetě utká s Attilou Véghem Foto: ČTK / Krumphanzl Michal

Hodnocení turnaje OKTAGON 58: 9,9/10

  • Datum a místo konání: 8. 6. 2024, Fortuna Arena (EDEN), Praha
  • Nabídka sázek: Kurzy na všechny zápasy najdete u Tipsportu

Oktagon 58 Stadion Eden: datum, zápasy a místo konání

Na turnaji Oktagon 58 se proti sobě podruhé v kariéře postaví dvě absolutní legendy MMA. Attila Végh a Karlos Vémola si to v odvetném zápase po 4 a půl letech rozdají o titul ve váze do 93 kilogramů. Kdo tentokrát odejde ze souboje jako vítěz?

Sledujte Oktagon 58 livestream živě ZDE, protože pro oba aktéry hlavního zápasu půjde pravděpodobně o poslední velký zápas kariéry.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kdy bude Oktagon 58 Attila vs Vémola?

Oktagon 58 je na programu 8. června 2024 od 18:00 a půjde o další důležitý milník v osmileté historii organizace OKTAGON MMA. Vůbec poprvé se galavečer uskuteční pod otevřeným nebem, na fotbalovém stadionu EDEN v Praze – Vršovicích (Fortuna Arena). Přímo na místě se očekává návštěvnost okolo 25 000 diváků. Být součástí takto pompézní sportovní akce je čest pro bojovníky i fanoušky. Tento event slibuje velké drama a nezapomenutelný divácký zážitek.

OKTAGON 58
📆 Kdy: Sobota 8. června 2024 (18:00)
🏟️ Kde: Fortuna Arena (Eden), Praha 10
✏️ Karta: Zápasy a výsledky
▶️ Livestream: Tipsport TV

Za pohodlnou online registraci získáte od Tipsportu bonus 500 Kč. Kromě sledování Oktagonu živě si tak můžete vsadit některé z vypsaných kurzů. Založení účtu a následné ověření zvládnete snadno i na svém mobilní telefonu. Stačí kliknout na tento banner a pustit se do toho.

Bonus Tipsport

Oktagon Eden: Végh vs. Vémola ODVETA STOLETÍ – sázková analýza, kurzy a tip

Karlos Vémola se přes porážku od Attily Végha z roku 2019 nikdy definitivně nepřenesl. Tehdy se mu zhroutil celý svět a sen o návratu do UFC se rozplynul. Terminátor to ale nezabalil, v OKTAGONu začal zase sbírat vítězství a překonal celou řadu temných období v soukromém životě i po zdravotní stránce.

Od prohry v Zápase století držel Vémola až do května 2023 neporazitelnost. V extrémně vyhroceném souboji mu ovšem lekci z efektivity udělil Patrik Kincl, který díky jednomyslnému vítězství na body srovnal s českou legendou účty a zároveň mu nedovolil znovu usednout na trůn střední váhy.

Po této porážce se Vémola vrátil zpět na vítěznou vlnu, když na pražské Štvanici po nepříliš přesvědčivém výkonu udolal na body Argentince Lucase Alsinu. Jeden z nezapomenutelných okamžiků kariéry si Vémola připsal na turnaji Oktagon 47 v Bratislavě, kde už po 7 vteřinách boje knockoutoval nešťastného Pavola Langera a obhájil titul ve váze do 93 kilogramů.

Jenže pak přišel konec roku 2023 a dosud poslední zápas s Pirátem Krištofičem. Vémola vstupoval do tohoto mnohokrát odloženého duelu v pozici obrovského favorita, v kleci ale selhal. Po necelých dvou minutách našel Pirát na Vémolově bradě vypínač a uštědřil mu děsivé KO.

Vémola po letech opět zakusil odvrácenou stranu MMA a řada lidí ho odepsala. Odvetou s Attilou Véghem udělá Terminátor zřejmě tečku za svou bohatou kariérou, což opakovaně a nerad naznačil v rozhovorech. Zda na svůj nezpochybnitelný odkaz dodá razítko v podobě vítězství, nebo se rozloučí porážkou, se ale teprve dozvíme.

Karlos Vémola Oktagon zápasy

Karlos Vémola se v rámci přípravy na Attilu Végha rozhodl udělat celou řadu změn. Dře od rána do večera a i v pokročilém věku zkouší zařadit nové prvky. Jestli ho něco během jeho kariéry limitovalo, pak to byl před daný, přímočarý styl, na který se soupeři, díky modernímu pojetí MMA, dokázali čím dál lépe připravit.

Propagační low kick, či boxerská kombinace následovaná okamžitým nástupem do takedownu přestala stačit. To vše navzdory tomu, že má tohle Vémola najeté doslova brilantně. Jednou z hlavních otázek tedy bude, zda dokáže Attilu v něčem překvapit. Minimálně se o to bude muset pokusit, což si dobře uvědomuje.

Posledních 5 zápasů
Výsledek Soupeř Způsob Turnaj Datum
Prohra Samuel Krištofič KO Oktagon 51 29.12.2023
Výhra Pavol Langer KO Oktagon 47 7.10.2023
Výhra Lucas Alsina Body Oktagon 45 29.7.2023
Prohra Patrik Kincl Body Oktagon 43 20.5.2023
Výhra Al Matavao Submise Oktagon 41 15.4.2023

Vémola během přípravy vyrazil na kempy do USA a Thajska. Zároveň zařadil i osvědčené drily v Monster MMA s Machem Muradovem a v polském Ankos MMA po boku tamní špičky. Poslední měsíce naprosto podřídil sportovní přípravě.

„Já udělám pro vítězství v zápase všechno. Nemůžu se rozloučit porážkou. Všichni by si pamatovali jenom to, že Attila porazil Vémolu i podruhé. To nemůžu dopustit,“
má jasno Terminátor

Karlos Vémola při nástupu do klece Foto: OKTAGON MMA

Attila Végh Oktagon zápasy

Attila Végh je před odvetou v rozdílné pozici. Slovenský šampion nestál v ostrém MMA zápase od konce roku 2019 a mezitím se tento sport značně posunul. Attila si užíval slávy plnými doušky, zúčastnil se různých televizních soutěží a projektů, ale zároveň se usadil a stal se z něj rodinný typ. Po čas toho trénoval své svěřence v SFG a sem tam si střihl boxerský zápas. O vytížení profesionálního bojovníka ovšem nemohla být řeč.

To se s potvrzením odvety Zápasu století změnilo. Attila ihned po podpisu smlouvy najel do tréninkového režimu, od základu upravil jídelníček a začal podstupovat tvrdé tréninkové dávky. Také on má obrovskou motivaci předvést ve svém posledním MMA zápase kariéry ten nejlepší výkon, jakého bude schopný. Kvůli tomu se rozhodl jít opět na hranu svých možností.

Do přípravy si přizval osvědčené tváře, které mu před lety dopomohly k jeho zásadnímu sportovnímu úspěchu. Důvody a složení týmu nám popsal v tomto rozhovoru, kde zároveň uvedl, jak vnímá rivalitu s Karlosem Vémolou.

Posledních 5 zápasů
Výsledek Soupeř Způsob Turnaj Datum
Výhra Karlos Vémola KO Oktagon 15 9.11.2019
Prohra Virgil Zwicker TKO Oktagon 12 8.6.2019
Výhra Maiquel Falcao Body Oktagon 10 7.11.2019
Výhra Travis Fulton Submise Oktagon 4 12.11.2017
Výhra Paul Byrne Body Oktagon 3 29.7.2017

Z pohledu sázkových kurzů je v tuto chvíli favoritem Attila Végh. Ten má sice za sebou dlouhou MMA pauzu, vypsané sázky ale hodně ovlivňuje poslední Vémolova porážka s Pirátem. Zatímco v roce 2019 se nevěřilo Attilovi, pro odvetu se role vyměnily.

Dokáže Végh zopakovat dominantní výkon z prvního duelu, nebo si tentokrát Vémola dokáže prosadit svůj styl? V jakém zdravotním i psychickém rozpoložení půjdou oba po náročných měsících příprav do odvety? Výsledný tip samozřejmě určuje několik zásadních faktorů.

Z kurzové nabídky Tipsportu vybíráme sázku na to, že budeme svědky více jak dvou kol. Důležitost a prestiž utkání napovídá tomu, že začátek bude spíše opatrnější. Zejména z pohledu Attily Végha bude zásadní vzhledem k dlouhé zápasové pauze pohlídat si úvodní kola.

TIP: Více než 2,5 kol, v kurzu 2,03 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu ZDE

Vémola Végh tip

Jisté je, že si Vémola i Végh odnesou za vzájemnou odvetu miliony korun. V průběhu let se z nich stali přátelé a osobní nevraživost se spíše nečeká. Zároveň jde ale pro oba o nesmírně důležitý zápas, takže napětí a emoce budou nepochybně velké.

Oktagon 58 karta a program: zápasy (fight card) + výsledky

Na turnaji Oktagon 58 budou zápasit největší české hvězdy. O titul střední váhy se ale neutkají Patrik Kincl a Matěj Peňáz. Šampiona střední váhy totiž do souboje nepustí zranění a infekce. Po 9 měsících nastoupí do ostrého zápasu bývalý šampion David Kozma, kterému se pokusí vysát duši moldavský drákula Ion Surdu.

Dojde také na dva čtvrtfinálové duely pyramidy Tipsport Gamechanger či odložený osobní souboj mezi Jaroslavem Pokorným a Shemem Rockem. Chybět nebude ani oblíbenec českých fanoušků, Miloš Meloun Petrášek, který nasadí rukavice po více než roce a půl.

Zápasová program Oktagon 58 najdete v této tabulce. Ihned po skončení jednotlivých duelů vám na tomto místě přineseme také výsledky.

OKTAGON 58: PROGRAM A VÝSLEDKY
Hlavní karta
Light heavyweight title fight 5x5
Karlos Vémola vs. Attila Végh 23:30
Welterweight
David Kozma vs. Ion Surdu 22:45
Welterweight Leandro Silva vs. Miran Gogoladze 22:15
Lightweight (Tips. Gamechanger)
Acoidan Duque vs. Mago Machaev 21:30
Lightweight (Tips. Gamechanger)
Mateusz Legierski vs. Akonne Wanliss 21:00
Prelims
Lightweight (Tips. Gamechanger - reserve fight) Attila Korkmaz vs. Makwan Amirkhani 20:30
Lightweight Jaroslav Pokorný vs. Shem Rock 19:45
Catchweight 86 kg Miloš Petrášek vs. Ahmed Sami 19:15
Middleweight David Zawada vs. Marek Mazúch 18:45
YouTube free prelims
Featherweight Deniz Ilbay vs. Denis Tripšanský 18:15

Kdy a kde sledovat Oktagon 58: Végh vs. Vémola živě online? Livestream zdarma

Celý turnaj Oktagon 58 můžete sledovat v online live streamu na Tipsport TV zdarma. Stačí si zde založit účet a následně si rozkliknout streamy v záložce LIVE. Za jednoduchou registraci navíc dostanete skvělý bonus 500 Kč, za který si můžete rovnou vsadit na své favority.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon stream free – v kolik hodin sledovat Oktagon živý přenos Vémola – Végh na Tipsport TV?

Možnost sledovat Oktagon zdarma na Tipsport TV pravidelně volí mnoho českých fanoušků a také v tomto případě budou všechny zápasy dostupné v přímém přenosu. Zápasy Oktagon 58 je možné sledovat live na mobilu, PC i tabletu, ať už přes mobilní aplikaci, nebo na webu.

Vrcholem turnaje bude hlavní zápas Vémola vs. Végh, jehož odhadovaný čas je okolo 23:00. Pokud u Tipsportu již herní konto máte, livestream zdarma vám bude k dispozici v případě podané sázky alespoň za 30 Kč v posledních 7 dnech.

Jak sledovat OKTAGON v televizi a cena PPV na oktagon tv

Oktagon živě je možné sledovat i dalšími způsoby. Možná vás zajímá kolik stojí PPV na Oktagon dnes. Oficiální pay-per-view stream na oktagon.tv lze zakoupit v předprodeji za 319 Kč.

Stejnou částku zaplatíte i v případě, budete-li chtít přímý přenos Oktagon 58: Végh vs. Vémola sledovat na stanici Premier Sport 4 Extra HD (nákup přenosu provedete u svého poskytovatele). V den konání turnaje se částky na zmíněných platformách za živý přenos na Oktagon zvyšují.

Oktagon zdarma na YouTube (Oktagon free stream)

Sledovat zdarma Oktagon 58 na YouTube je možné pouze v rámci úvodního zápasu celé karty „tzv. YouTube free prelims“. Všechny další duely nabídnou strhující podívanou a byla by škoda se o tento zážitek připravit. Díky partnerství Oktagonu a Tipsportu můžete sledovat všechny duely na Tipsport TV, kde máte zároveň perfektní přehled o všech LIVE kurzech a můžete tak včas reagovat na vývoj v kleci podaným tiketem.

Oktagon stream online – video, sestřihy, Instagram

Pohledy do zákulisí, doprovodné dokumenty či highlighty z turnaje a mnoho dalšího najdete také sociálních sítích. Na YouTube OKTAGON MMA poběží zdarma páteční ranní vážení i odpolední veřejné vážení, stejně jako poturnajová tisková konference a první zápas nabité fight card Oktagon 58.

Na Facebooku a Instagramu FightLive.cz vás budeme zásobovat zajímavými materiály přímo z místa. Pravidelně zde také soutěžíme o PPV či vstupenky, takže nás určitě sledujte.

Sleduj náš profil na Instagramu

Oktagon Eden vstupenky (Attila vs Vémola vstupenky 2024 Ticketportal)

Mnoho fanoušků s blížícím se termínem zajímá, kde koupit pro Oktagon 58 vstupenky. S nákupem lístků rozhodně doporučujeme neotálet, pakliže v době čtění těchto řádků jsou ještě nějaké k dispozici.

Oktagon 58 lístky jsou dostupné v síti ticketportal v několika cenových hladinách. Vzhledem k tomu, že je fotbalový stadion Fortuna Arena (EDEN) z hlediska pořádání MMA turnajů velice specifický, natočila na toto téma organizace Oktagon instruktážní video na YouTube.

Váha Oktagon 58 + časový harmonogram Oktagon Praha 8. 6. 2024

Prvním velice důležitým momentem směrem k sobotnímu turnaji bude páteční oficiální váha i následné odpolední staredowny, kdy bojovníci naposledy před bitvou pohlédnou jeden druhému do očí. V roce 2019 si tuto situaci zcela podmanil Attila Végh a totálně tím překopal sázkové kurzy. Jak to bude tentokrát?

Program:

  • Pátek 7. června 9:00 OFICIÁLNÍ VÁŽENÍ (zdarma YouTube)
  • Pátek 7. června (?) VEŘEJNÉ VÁŽENÍ (zdarma YouTube)
  • Sobota 8. června 18:00 turnaj OKTAGON 58 (Tipsport TV, PPV)
  • Sobota 8. června (?) Poturnajová tisková konference (zdarma YouTube)
OKTAGON 58: OFICIÁLNÍ VÁHA (Kg)
Hlavní karta
Light heavyweight 
Karlos Vémola Attila Végh
Middleweight title fight Patrik Kincl Matěj Peňáz
Welterweight
David Kozma Ion Surdu
Welterweight Leandro Silva Miran Gogoladze
Lightweight
Acoidan Duque Mago Machaev
Lightweight
Mateusz Legierski Akonne Wanliss
Prelims
Lightweight Attila Korkmaz Makwan Amirkhani
Lightweight Jaroslav Pokorný Shem Rock
Catchweight 86 kg Miloš Petrášek Ahmed Sami
Middleweight David Zawada Marek Mazúch
YouTube free prelims
Featherweight Deniz Ilbay Denis Tripšanský

Oktagon Eden – doprovodný program a show

Oktagon v Edenu, to je zásadní událost letošního roku po sportovní, ale i kulturní stránce. Součástí turnaje bude vystoupení kultovní rapové skupiny PSH. Legendární trio bude mít svou chvilku slávy v rámci Halftime show. Další informace najdete na tomto místě po jejich oznámení.

VIDEO Végh Vémola první zápas (2019)

Zápas Attila Végh vs. Karlos Vémola z roku 2019 na turnaji Oktagon 15 v O2 Aréně patří mezi zásadní události v historii organizace. Právě tento turnaj zažehl v Česku obrovský MMA boom. První vzájemný duel Végha s Vémolou si můžete připomenout v tomto videu.

Jak to vidí sázkaři a MMA komunita + Tipy redakce FightLive.cz

Oktagon stadion dlouho zvažoval, až se to nakonec stalo skutečností. Už dlouho dopředu je jasné, že tento turnaj si nenechají ujít nejen MMA fanoušci, ale také široká veřejnost.

Obrovský zájem o turnaj Oktagon 58 evidují také české sázkové kanceláře. Pro porovnání vám přinášíme tabulku kurzů, vybrat si můžete ten, který vás osloví nejvíce.

PŘEHLED KURZŮ VÉGH VS. VÉMOLA
Zápas Fortuna Tipsport Betano SYNOT TIP MerkurXtip
Vémola vs. Végh 2 1,95 X 1,85 2,03 X 1,72 ? X ? ? X ? ? X ?

Tipéři u Tipsportu prozatím více věří Attilu Véghovi, na jehož vítězství je u této sázkové kanceláře nasázeno přes 1,12 mil. Kč (64 %) Objem sázek na vítězství Karlose Vémoly činí 582 807 Kč (34 %). Remízu předpovídají 2 % sázkařů.

A jak to vidí redakce FightLive.cz? Na to se můžete podívat v tabulce níže.

TIPY REDAKCE FIGHTLIVE.CZ
Kdo Tip Kurz
Marek Více než 2,5 kol 2,03
Nicole Attila Végh vyhraje 1,72
Lenka Attila Végh vyhraje 1,72
Pavel Karlos Vémola vyhraje 2,03
Michal Attila Végh vyhraje
1,72
Jan Attila Végh vyhraje
1,72

Oktagon online report: Végh vs. Vémola STADION EDEN, Praha (aktualizováno)

Přímo na místě ve Fortuna Areně nebude chybět redakce FightLive.cz a zprostředkujeme vám textový online report i zajímavé video materiály, rozhovory a zásadní momenty turnaje Oktagon 58.

Pro Oktagon Eden lístky v den konání akce s vysokou pravděpodobností neseženete.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣ Kdy bude odveta století Vémola vs. Végh?

MMA turnaj OKTAGON 58 s hlavním zápasem Vémola vs. Végh 2 se uskuteční v sobotu 8. června 2024 na fotbalovém stadionu Fortuna Arena (Eden) v Praze. Rozbor odvetného zápasu legendárních bojovníků najdete na tomto místě

2️⃣ Jaký je pro zápas Végh vs. Vémola kurz na vítěze?

Z pohledu sázkových kurzů je aktuálním favoritem na vítězství Attila Végh. Rozložení kurzů najdete po rozkliknutí článku.

3️⃣ Kde sledovat Végh vs. Vémola Oktagon live stream zdarma?

Zápas Végh vs. Vémola live zdarma nabízí všem nově registrovaným hráčům sázková kancelář Tipsport. Podrobnosti o přímém přenosu si přečtěte tady.

4️⃣ Jaký má Oktagon program dnes v Edenu?

8. června 2024 na fotbalovém stadionu Fortuna Arena v Praze proběhne dosud největší turnaj organizace OKTAGON MMA. Součástí galavečeru bude i doprovodný program pro fanoušky. Jaká světová hvězda na turnaji Oktagon 58 vystoupí se dočtete v článku.

5️⃣ Půjde sledovat Oktagon 58 živě na mobilu?

Ano, na Tipsport TV může zápasy turnaje Oktagon 58 sledovat online na mobilu ve velmi dobré kvalitě.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Matěj Money Peňáz

Attila Végh: „Peňáz na Kincla určitě má.“ Pumukli vysvětluje, v čem vidí Moneyho zbraně

Druhým titulovým soubojem Edenu bude duel Kincl vs. Peňáz.💪Jeden z aktérů Odvety století Attila Végh prozradil, jak vidí šance kurzového...

Front kick Michaela Chandlera

Sázení na MMA - strategie, druhy sázek a nejlepší tikety

Smíšené bojové umění je velkým lákadlem také pro sázkaře ✏️. V tomto sportu existuje celá řada důležitých indicií☝. Čemu tedy věnovat...